Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PDA cu GPS Mio P550
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Oroles
Vand Mio P550, stare excelenta (cumparat acum 4 luni), pachet complet (incarcator masina+casa, car holder, husa) impreuna cu kit iGO din iunie 2007 (hartile Europei inclusiv Romania din iulie 2007).

L-am folosit o saptamana in Italia aeroport-hotel-roma-venetia-hotel-aeroport. S-a comportat ireprosabil. De asemenea il folosesc frecvent in Buc si de 2 ori pe luna pe rute din Moldova. Comportament de asemenea ireprosabil + alerte camere supraveghere extrem de utile.

Predare personal oriunde in Bucuresti sau prin curier oriunde in tara (dar cu plata in avans).

Pretul este de 800 ron.
mandgeo
Cumparat acum 4 luni...de la cine? factura/garantie? cat?

Daca-l lasi la 700 de lei si are garantie...cred ca-l conving pe taica-miu sa-l cumpere.
Oroles
este cumparat de la flanco. din pacate nu am factura sau garantie deoarece l-am primit cadou si la vremea respectiva nu m-a interesat hartogaraia. oricum, este in stare excelenta cosmetic (nu are nici o zgarietura deoarece il tin in husa), iar tehnic este ca nou.

avand in vedere ca modelul nu este invechit, pe langa gps are bluetooth si wifi, iar in magazin il iei fara card si fara soft, nu cred ca pretul este mare.
Oroles
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.