Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] proiectoare ptr dacia 1310 fabr 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
JDL
are cineva proiectoare pentru dacia 1310Li, berlina (zambetul lui iliescu), fabr 2004, de vanzare???

cumpar! smile.gif
ma refer doar la cele originale Dacia, nu la turcisme care se gasesc in comert la 40ron perechea... sunt cele la 140ron care ma intereseaza, cu timbru dacia pe cutie.

astept ofertele voastre de preturi! ms anticipat.
Tomcat
Cred ca ar fi bine sa precizezi daca doresti noi sau SH!!
JDL
noi sau/si SH (dar in stare decenta)...! wink.gif sry, uitasem.

28 Nov 2007, 14:56:
up
argon
Lasa turcismele, si cutiile albastre, si cauta la magazin proiectoare elba, sunt singurul producator oficial pentru ce cauti tu, si vreo 80 ron perechea.
JDL
am gasit ms...
smile.gif

dar totusi poate mai sunt oameni care vor sa dea SH... intre timp eu am trimis mail la elba sa-mi zica preturile ptr o pereche de proiectoare (am aflat si cod: FCDH-5)... smile.gif
Tomcat
Daca primesti raspuns de la Elba, scrie si tu ce anume ti-au raspuns! (Ma indoiesc sa primesti raspuns!)
JDL
n-am primit inca dry.gif
Tomcat
Nici nu o sa primesti! Numai bine!
JDL
stii ceva ce eu nu stiu? mad.gif
Tomcat
Stiu ca eu am incercat de mai multe ori sa aflu "diverse" despre produsele lor (pret, stoc, posibilitati de livrare) si a fost imposibil sa primesc o lamurire indiferent pe ce cale(e-mail, fax), si asta in cazul in care nu contactam ca simpla persoana fizica ci ca firma.
Numai bine si bafta in continuare!
JDL
mda, ms tomcat... tot n-am primit raspuns si e clar ca nu voi primi vreunu. sunt neseriosi... singura posibilitate e sa ma duc la ei sau sa le dau tel cred eu. wink.gif
argon
Nu o sa-ti zica niciodata preturile, daca esti firma si comunici ca vrei sa iei 1000 de perechi in minutul 2 iti spun pretul, doar ca nu se incurca cu nimicuri, gandeste-te si tu ce-ar fi ca ditamai firma sa raspunda la sute de persoane fizice interesate de nimicuri.

Daca vrei sa stii pretul mergi la orice magazin de piese auto, e greu?
JDL
cam da, e cam greu, mai ales cand lucrezi de la 9 30 la 18 cand se inchid majoritatea magazinelor auto smile.gif iar la astea auto automat proiectoarele sunt mai scumpe decat la elba, pariez pe orice vrei tu tongue.gif
JDL
n-am apucat sa le dau telefon.......
insa acum 10min am primit mail de la ELBA, si mi-au zis ca proiectoarele costa 11Eur / bucata, deci vreo 22Eur setul.... si mi-au dat si o lista cu dealerii lor de unde as putea sa le comand... sac Tomcat!! smile.gif
Tomcat
Prietene, cred ca oamenii au avut "un moment de intunecare"!
Mai exista si a doua posibilitate: nu au vinzari!!
Salut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.