Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope Dunlop Wintersport M3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
yocristi
Salut,

pentru toti posesorii de Sedan-uri cu jante pe 15" va ofer anvelope de iarna Dunlop Wintersport M3 195/65R15 91T la pretul de 160Ron cu TVA !!!

P.S. Abea il astept pe primu' care spune ca sunt proaste gumele astea.... tongue.gif
Christu
Cate seturi ai? Unul singur?
manucu
sh?
Flavian
Vreau eu doua bucati, ....ca doua am

Banuiesc ca sunt noi.
bmsseba
Sunt noi, sunt rulate? as fi si eu interesat de 4 bucati, de unde esti?
AlexC
Daca sunt noi si pretul e pe bune, curata super-oferta!
Thor1983
QUOTE(yocristi @ 28 Nov 2007, 17:06)
pentru toti posesorii de Sedan-uri cu jante pe 15" va ofer anvelope de iarna Dunlop Wintersport M3 195/65R15 91T la pretul de 160Ron cu TVA !!!

P.S. Abea il astept pe primu' care spune ca sunt proaste gumele astea.... tongue.gif
*



Sunt execrabile. Cum stai cu stocul? (adica cate bucati) Ce data de fabricatie au?
poseidon06
Da, daca poti, spune-ne data fabricatiei si eventual unde sunt facute, te rugam smile.gif As fi interesat pentru sedan, ca la hatchback am luat deja. Garantie, ceva ? Nu sunt resapate, nu ? Pretul foarte bun te face sa iti pui tot felul de intrebari... biggrin.gif
yocristi
Salut,

sa o luam cu inceputul...

Anvelopele sunt noi, NU SUNT RESAPATE !!!!

Se poate oferii si certificat de garantie daca doriti.

DOT-ul la ultimele pe care am aruncat un ochi era 3206, deci productie 2006, iar tara de productie era Germania.

Seturi am pentru toata lumea (buna tongue.gif )

Pretul e asa mic pentru ca se face o lichidare de stoc, iar asta e pretu' DOAR pentru angajati...

Singurul incovenient ar fi ca nu va pot da factura fiscala..

P.S. Daca aveti dubii din cauza sa stiti ca eu nu ma supar sa le dau si cu 250Ron.. biggrin.gif
bmsseba
Din ce oras esti yocristi?
yocristi
Sunt din Bucuresti...
Daxx
yocristi, e vreo varianta sa trimiti si in tara?..
Pe de alta parte, in week-end am drum in Bucuresti..s-ar putea asa?..sa ne vedem cumva si sa iau 4 bucati? Eu sint din Iasi.
Corbu'
Oare merg si pe Logan unde standard sunt 185/65/R15 ? Difera oare cu ceva janta?

Aceeasi intrebare ca si Daxx, trimiti si in tara (Brasov) ?
semit
MERG
Corbu'
Multumesc SEMIT, acum sa vedem daca yocristi trimite si in tara prin curier. Sau poate are chef de ceva zapada in Poiana Brasov si le aduce direct. Dau eu vinul fiert biggrin.gif.
yocristi
E cam complicata chestia asta cu trimisu gumelor in tara dar discutam in private...

vorba aia, nimik nu e imposibil... tongue.gif
mirel_luk
salut , poti sa lasi te rog un numar de mobil ? multumesc
yocristi
Pt Mirel_luk : Vezi PM..
yocristi
Pt impresii obiective despre anvelope Thor 1983 va poate spune impresiile lui, deoarece tocmai ce a achizitionat un set de 4 anvelope.


4 Dec 2007, 11:26:
Incet incet se epuizeaza stocul de anvelope Dunlop 195/65R15 91T Wintersport M3...

in clipa de fata mai sunt aprox. 200 de buc....

4 Dec 2007, 18:53:
Rectificare : in clipa aceasta mai sunt aproximativ 180buc !!!! intre timp colegii de pe alte forumuri au mai "furat " din ele... tongue.gif

5 Dec 2007, 13:52:
UP
Thor1983
Deocamdata Thor1983 nu va poate furniza impresii obiective, pentru ca a fost lenes/nu a avut timp si nu le-a montat pe masina. Nu ma grabesc. Garantia de 24 de luni e suficienta.
yocristi
Pt. Mirel : Vezi ca a ramas la mine certificatul de garantie... sad.gif
semit
Vreau si eu 2.. mai ai?
yocristi
Semit : Da, mai am ...
MDD
Salut, daca mai sunt pe stoc vrea si eu sa luam legatura . Merci !
yocristi
MDD: vezi PM...
MDD
Nu am PM ! sad.gif
ice cube
Vreau si eu, dar trebuie sa vedem cum facem cu transportul, asa ca da-mi un numar de telefon sa te sun.
Thor1983
Am reusit, in sfarsit, sa le instalez pe masina. Sunt ok. Inca nu am avut ocazia sa le testez pe zapada, ca s-a topit. Sunt putin mai zgomotoase la rulare decat Michelin Energy si consumul a crescut putin, dar este normal.

Multumesc pentru gume. wink.gif
suzu
mai ai doua bucati? sau poate vreau 4... ai PM ....
yocristi
Cu parere de rau trebuie sa va anunt ca am epuizat stocul de anvelope 195/65R15 .... sad.gif
gicanu
Altceva ce mai ai aceleasi dimensiuni?Eu le-am luat pe ultimele 5 azi pe la ora 16 168.gif
yocristi
Salut,

am mai gasit cateva anvelope(maxim 20 buc) Continental TS810 Contiwinter pret 180ron/buc...

cine se grabeste mai apuca.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.