Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propunere de noua sectiune
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Andy_ACS
Propun sa deschidem o noua sectiune, unde sa se compare diverse masini pe diverse criterii.
Deja citind pe forum diverse topicuri, la multer dintre ele vad ca se ajunge la un versus. Din punctul meu de vedere un versus nu e rau, daca e la locul potrivit.
smile.gif

Bafta!
driverx
Pe softpedia este HEAD 2 HEAD

Totusi, ca sa nu avem copyright issues, as propune sa ii zica CAPAT(Z)ANA 2 CAPAT(Z)ANA

...iar la topic description sa scrie: Two men enter, one man leaves.....

De ce? Ca desi e un versus intre 2 masini, deseori iese versus intre 2 useri....Si acolo se pot aborda si alte subiecte fierbinti, nu doar un versus intre masini..
C a t a l i n
Dar să-i zică SCANDAL...
driverx
Daca pui scandal, mai trebuie sa pui si SENZATIONAL. Altfel, nu prinde la public. Deh....lui Diaconescu trebuie sa ii multumim pentru asta....
argon
Ia Logan!
driverx
QUOTE(argon @ 3 Dec 2007, 13:33)
Ia Logan!
*



Da' Lazarus zice ca ar fi naspa si ca manca 15 la suta....
vis-a-vis
Mai putin totusi ca un Lamborghini...
Andy_ACS
Numele poate fi ales cum credeti de cuvinta, eu vin cu propunerea si cu o propunere de nume: Versus.
Cred ca o astfel de rubrica este binevenita.
Daca vreti neaparat, in cadrul rubricii versus se pot face 2 subsectiuni: una cu versus intre masini si alta cu versus intre useri. smile.gif
Pot fi tot felul de versusuri:
- diesel vs benzina
- ceed vs focus
- logan ambition vs logan prestige

Bafta!
cj98czh
Ar fi numai scandal.... de aceea nu cred ca merita.....
driverx
Mai ales la versus intre useri si dizel vs benzina o sa fie lupte grele. VREAU sa fiu moderator acolo radmasa.gif radmasa.gif

243.gif
Andy_ACS
Chiar nu credeti ca ar fi interesanta o astfel de sectiune?
Sa recunoastem, topicuri de genul "versus" or sa apara tot timpul, inclusiv cele de genul: "Ce sa cumpar, Astra sau Focus"?
De ce sa nu le organizam intr-o sectiune specifica?
Mie mi-ar placea foarte mult sectiunea asta, ai mai afla una-alta despre diverse masini.

Oricum, eu am facut propunerea, daca se accepta este foarte bine, daca nu o sa reusesc sa traiesc si fara asta smile.gif Totusi ganditi-va ca nu este o idee asa rea.

Bafta!
DragosP
QUOTE(Andy_ACS @ 3 Dec 2007, 14:14)
Pot fi tot felul de versusuri:
- diesel vs benzina
- ceed vs focus
- logan ambition vs logan prestige

...useri versus moderatori. smile.gif
vis-a-vis
Unguri vs moldoveni...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.