Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Strangere chiuloasa
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
B31AYZ
Salut ,

Am facut motorul si am nevoie sa fie restransa chiuloasa .Unde-mi recomandati sa fac treaba asta undeva prin N. Grigorescu . Vreau ca treaba sa fie bine facuta cu cheie dinamometrica si fara bataie de joc .Eventual un cost aproximativ .

Multumesc.
Cristi25
Pai daca vrei pe Nicolae Grigorescu ar fi SCM Motor Service, Contact: Str. Nicolae Grigorescu nr. 6-8, sector 3, Tel. 340.15.96; Fax 340.48.02 (prin spatele benzinariei Petrom,parca e si un liceu pe acolo), cica ar fi autorizat Dacia...
einstein1984
E autorizat, insa i-au reglat unui amic farurile de nu mai vedea nimic. Daca gasesti pe cineva sa-ti dea o cheie dinamometrica de marimea de care ai nevoie o poti face singur.
B31AYZ
Salut ,

Multumesc Cristi25 dar tocmai acolo nu vreau sa merg .Acolo e mecanicul meu care se ocupa de masina dar am avut ceva pierderi de apa si-mi spunea ca e garnitura ciupita.De fapt pierdea pe la 2 coliere si nu se aerisea bine . El vrea sa-mi schimbe garnitura cu planare etc si banui ca nu-mi va face treaba buna doar sa-mi demonstreze ca a fost ca el .Eventual ma pot deplasa pe raza sectorului 3 daca stie cineva lacine si e serios .

Multumesc.
liviu_buc
e un service foarte bun in aparatori daca stii....e foarte bun...lucreaza ieftin si repede...
B31AYZ
Salut ,

Am rezolvat problema la service-ul din Titan unde nu vroiam sa merg .Sper sa fie ok .Nu am scapat de pierderea de apa . Sper sa fie un furtun sau colier . Mai studiez problema.Multa bafta!

La Multi Ani !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.