Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] orice dacie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
JDL
mda, cumpar o dacie.... sa aibe itp pana in ianuarie 08 macar, inmatriculata, rca - sau nu, whatever, nu ma intereseaza sa fie super ingrijita, sa nu fie radiata, caroseria sa fie cat de cat acolo sa nu ma trezesc cu motorul in brate... iar mecanic, sa functioneze macar pentru 100km... smile.gif

asta ptr ca vreau sa o duc intr-un garaj la vreo 30-40km de bucuresti... si sa nu raman in drum smile.gif

astept ceva oferte... de la voi.
Altis
Lasa un numar de telefon te rog. De o luna am una in curte...
JDL
0731 613 112
as aprecia daca ai reusi sa-mi trimiti si niste poze inainte pe expressirc@zappmobile.ro cu ea, si o scurta descriere, tehnica & estetica, itp, rar, inmatriculata etc.

ms frumos

11 Dec 2007, 00:58:
up
K L U
Am eu una,acte la zi,ITP expirat
Stare buna
pret 850RON
tel: 0722.922.860
YM: b_30_hzl
JDL
@K L U: ms de oferta insa pretul e prea mare pentru ce mi-am propus eu sa fac cu acea masina wink.gif mult noroc in continuare la vanzarea ei.

@altisone: astept un semn de viata ceva wink.gif sa-mi zici si ce ai tu disponibil. eventual pozele alea pe mail, si un pret ceva.
f.marinescu
Daca tot iei una, de ce s-o iei pentru 100 km.

Ofer Dacia break 1994 stare f.buna, benzina + gpl, an 1994, ITP sept.08,
taxa drum febr.08, pus recent noi pompe: apa, ulei, benzina; discuri frana, decou etc.
Tabla buna
2007 excursie Munchen fara nici o problema tehnica.

Deci nu e o rabla care sa stea doar in garaj.
Separat piese rezerva.

Pret fix 3.400 ron. 0743116527 dupa 18 sau S D
JDL
nu ms...

eu caut "o rabla" cum ii zici tu wink.gif si nu o caut sa o tin in garaj, ci pentru o restaurare / modificari, etc. am nevoie sa ma tina macar 100km cat o duc pana la garaj, undeva la 30km de bucuresti.

multam oricum ptr oferta si mult spor in vanzarea ei... wink.gif

12 Dec 2007, 00:59:
up by the way smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.