Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante aliaj+gume
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
=virus=
Vand jante aliaj originale hyunday accent+gume R13/175/70 in 4 prezoane - Iasi

Pret:600 Ron Relatii: YM ady_uaic sau 0742509093

[attachmentid=1627423497] [attachmentid=1627423498]
=virus=
Putin mai curate : [attachmentid=1627423631]
=virus=
Pret negociabil.
XMihai
ce dimensiune au intre prezoane 4x114,3 sau 4x100?
cristianxxl
Mi-ar trebui jante de aliaj , ca nu am ,dar cum naiba or arata jante Hyundai pe Clio si nici nu stiu daca se potrivesc...
=virus=
@cristian: daca ai pe 13" la clio posibil sa vina, nu stiu ce sa zic nedumerire.gif cat despre sigla cu hyundai cred ca se poate poliza. Jantele sunt ale unui amic, iar pretul este negociabil.
tatabobu
Masina amicului e de prin 2000 si ceva (modelul anterior, ala mai patratos) sau mai veche(model si mai vechi, rotunjit pe la toate muchiile)? Intreb, ca vad ca nu te-ai obosit sa raspunzi la intrebarea lui XMihai.
XMihai
mi-a raspuns pe mp wink.gif
=virus=
QUOTE(tatabobu @ 30 Dec 2007, 19:01)
Masina amicului e de prin 2000 si ceva (modelul anterior, ala mai patratos) sau mai veche(model si mai vechi, rotunjit pe la toate muchiile)? Intreb, ca vad ca nu te-ai obosit sa raspunzi la intrebarea lui XMihai.
*




QUOTE(XMihai @ 31 Dec 2007, 18:53)
mi-a raspuns pe mp wink.gif
*



Am vorbit cu Mihai, insa chiar si asa am lasat niste date de contact pentru cei interesati wink.gif

Up
=virus=
Pret negociabil. Up
sorin007
distanta 100 ?
XMihai
omu a zis ca si-a pus de opel

uite si o poza
=virus=
QUOTE(sorin007 @ 5 Jan 2008, 14:49)
distanta 100 ?
*



4x100

up
cristianxxl
Daca erai din Buc le probam si daca veneau le luam, asa nu risc ,sunt bita si ...preferam sa intreb un meserias pe vazute.
=virus=
Nici o problema, ai perfecta dreptate: se poate sa nu vina la fuzeta chiar daca gaurile se potrivesc.

Bafta sa iti gasesti unele care sa iti placa, si mie sa gasesc client pentru astea tongue.gif

Up smile.gif
pihai09
Oare pe daihatsu YRV se potrivesc?
=virus=
Jantele sunt 4x100. Mai mult nu stiu ce sa spun. Daca ai drum prin Iasi da un semn si facem o proba.
=virus=
Pret jante fara cauciucuri 500 RON negociabil. Se accepta schimburi.
=virus=
450 ron cu totul, 350 fara gume
Renaultouille
salut..m-ar interesa pe mine ca mai am pe langa megane un hyundai accent din 2005. oare se potrivesc? au vreo zgarietura pe ele?
cum facem...nu sunt din iasi. le poti trimite in bucuresti sau la rm valcea?
=virus=
Stabilim pe PM exact.
=virus=
S-au dat, se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.