Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope de iarna BUNE, pentru DSN/SLZ
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Geru
A venit iarna!!! smile.gif Sa nu alunecati pe zapada, luati niste anvelope cu adevarat bune, chiar proiectate pentru o masina 4x4!
Ce am eu este exact la dimensiuni pentru Supernova / Solenza, 165/70 R13; citez din specificatiile producatorului, Michelin: "Conceput pentru modele mari 4 x 4, modelul "Ivalo" este recomandat pentru drumuri acoperite cu gheata si zapada."

Vand anvelope de iarna Michelin Ivalo 165/70 R13, 4 buc. cu jante de tabla.
Anvelopele au si locasuri de tinte, sunt rulate sub 2000Km, arata ca noi, duc lejer 40000Km.
Dau si cate doua; pretul = 125 ron/buc (eu am dat 11.68 milioane pe toate 4).
Anvelopele le am gata montate pe jante de tabla; jantele = 25 ron.
Eu sunt din Galati, dar pot sa trimit si colet postal... Revin pana maine cu poze.

Astept PM, tel. 0723.187169 sau ID Yahoomessenger: mariuspcbey@yahoo.com
Geru
up
iuly89ct
niste poze ar fi foarte utile topicului deschis de tine,cred ca ai uitat sa le pui cum promisesei.
Geru
Asa este, o sa pun pozele pe duminica cred... anvelopele le tin in garaj la un prieten care are ceva mai mult spatiu disponibil ca mine, si momentan a fost plecat la tara cu ignatul smile.gif
Geru
Asa cum am promis, revin cu poze:

[attachmentid=1627424680] [attachmentid=1627424693] [attachmentid=1627424695] [attachmentid=1627424694]

Se vede, anvelopurile inca mai au "moturile" de cauciuc pe ele...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.