Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] capacele originale jante aliaj Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
madkat
Schimb 4 capacele originale de la jantele de aliaj CMS cu care venea Supernova din fabrica, pe capacelele CMS ale aceluias tip de jante - (sau de la unele care sa se potriveasca)

poze cu capacelele - sunt in stare excelenta- si cu jantele de la care sunt (ma gandesc ca poate si-a pus cineva la dacie jante de genul asta (sau cms, sau alta marca, asemanatoare, si ar da mai bine capacele Dacia decat cele pe care scrie marca jantei)

contact: madkatweb sau mp sau 0723 365 781
cristio_79
S-ar putea sa am eu,dar nu stiu ce diametru au.Masoara capacelele tale si vezi ce dimensiuni au si eu o sa le masor pe ale mele.
madkat
55mm diametrul gaurii din janta in care clipseaza capacelele
60mm diametrul exterior maxim al capacelelor (partea argintie pe care scrie dacia)
cristio_79
Multumesc pentru promptitudine.Eu nu am masurat pana acum diametrul acelei gauri din centrul jantei.Daca mai ai rabdare cateva zile sa gasesc si eu putin timp liber,o sa masor si te caut pe PM.Sper ca nu este ceva urgent.
Sarbatori Fericite!
madkat
Sarbatori Fericite si tie!
evident ca poate astepta problema pana dupa sarbatori wink.gif
multumesc
madkat
@cristio79 - sarbatorile au trecut... any news?
dj_sweat
Jantele sunt de vanzare?
madkat
nu... acum sunt pe masina wink.gif
madkat
ar trebui sa pun poze cu jantele pe masina si fara capacele... poate vi se face mila... biggrin.gif
madkat
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.