Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Set 6 boxe Megane II.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bacu
Set de 4 boxe + 2 tweetere. Le-am schimbat pe cele stock cu un un set Pioneer si acum vreau sa le vand pe cele vechi.

Pret 150 ron.
Bacu
130 lei.
cristianxxl
Imi trebuie cele de pe spate pt clio.Cit ceri pe ele?
Bacu
60 lei.
hellcat
Eu as vrea tweeter-ele...cat fac? biggrin.gif
cristianxxl
Daca le lasi la 50 si nu au probleme facem intelegerea.Eu la bicorpul meu am doar locasurile de boxe pe spate si trag speranta ca astea se potrivesc.
PS-eu am pe fata 2 in portiere si 2 tweetere in bord alea stock si sunt f multumit cum se aud ,de aia vreau sa iau tot originale.De unde esti?
j.d
Cristi, daca tot vrei sa faci o treaba, ia-le pe cele de pe fata...se aud mult mai bine...cele de pe spate sunt practic inexistente in megane. wink.gif
cristianxxl
Multumesc mult de sfat!Nici nu stii cit apreciez!Am vazut si eu cit de bine se aud la mine cele de pe fata , dar nu stiamca cele de pe spate nus la acealsi nivel.Deci cit costa alea de pe fata Bacu?Tweeterele le las lui Hellcat, poate imi da si mie un plus la reputatie! tongue.gif
Bacu
Scuze de intarziere, am fost plecat. Revenind, le las la 50 lei alea de pe spate, 60 lei boxele fata+tweeterele, pentru cei interesati. sunt in stare perfecta.

6 Jan 2008, 12:58:
up.
mars
Pe alea de pe fata le vreau eu si iti dau 60 cu tweetere sau 50 fara ele. Dar numai daca nu le mai ia cristianxxl, ca el a fost primul. In ce sens difera cele de pe fata de alea de pe spate?
Bacu
pai il mai asteptam pana maine pe cristianxxl, in cazul nu da niciun semn ti le dau tie, ok? :-)

cele de pe fata sunt simple, iar cele de pe spate sunt cu 2 cai, si au si o grila in fata.
mars
Exact cum banuiam, alea de pe fata dau bass mai bun. Le iau, clar! Daca nu intervine cristianxxl, evident.
Bacu
Boxele fata + tweeterele s-au dat. Mai am boxele spate, pret 50 lei.
Bacu
40 lei.
dmo.mihai
care e ultimul pret? baga`ma in lista eventual id meu este dmo.mihai salut
Bacu
35 lei.
dmo.mihai
le iau cu 30...astept sa ma bagi in lista sau un nr de tel...
cla
Cine e interesat, am si eu cele 4 boxe originale Renault Megane II, 2 fate si 2 spate. . (asta deoarece mi-am schimbat intreg sistemul audio).
Deseara o sa pun si poze cu ele.
Astept oferte.
B_37_DEE
offtopic:bacu sincer se simte diferenta mare intre pionrer si astea stock ??pioneer sunt cele facut special pentru renault????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.