Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 2*Jante tabla + cauciucuri iarna megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Danezu
Ma intereseaza 2 buc. jante tabla si 2 cauciucuri iarna noi(sau aproape noi) pentru un megane 2.2. Pot fi pe (16") 205x55x16 sau (15") 195x65x15. Daca au si prezoanele aferente este ok.

Ofer : 500 Ron in functie de stare.
Tel: 0743.107660 (Daniel)

PS. Urgent!

23 Dec 2007, 08:30:
Up!
gicanu
Incearca sa te duci la un centru de jante si sigur gasesti acolo jante intre 50 si 100 ron.Eu am luat unele cu 85 ron bucata aproape noi vopseaua de pe ele nezgariata cred ca au fost folosite f putin spre deloc.Pe strada Moinesti la intersectia cu bvd Timisoara este un astfel de centru si au un morman de jenti acolo.Cauciucuri in schimb gasesti pe forumuri pe 15 noi sau vechi depinde ce vrei.
Danezu
Am cautat,dar am gasit numai gioarse indoite si reparate,ma interesau complete ca sa nu mai schimb cauciucurile in fiecare iarna,le pun in fata blocului cand am nevoie si gata!
La 4 mil am gasit cauciucuri noi,dar cu tot cu montat,echilibrat ma duce mult mai mult decat imi permit acum!
Oricum merci de sfat!

Bafta!

Danezu
Rezolvat, se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.