Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]adaptor mufa antena din-iso
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
liviu31
Nu stiu de unde sa gasesc un adoptor mufa antena...cea din dotarea instalatiei nu se potriveste la rcd(Pioneer deh-2920 mp).Am auzit ca e undeva intre 3 si10 ron...
Vanzatorul de Iluzii
Daca or fi acelasi standard, am facut trecerea din ISO in JASO astfel: un cablu de antena TV din care am pastrat capatul "mama" plus cca. 15 cm de cablu si in partea cealalta o mufa de antena RF de 1 leu si 25 de bani. Vezi prin magazinele de conectica (eu am gasit in Reghin). Daca ai nevoie, mai am o astfel de mufa (am luat doua ca de... la pretul asta mai bine sa ramana decat sa nu ajunga). Oferta extraordinara ...gratis. PM si vorbim.
liviu31
arata cam asa...
[attachmentid=1627424708]
Adisor
vad ca esti din Bucuresti . incearca la mag vitacom sau telezimex ( unul pe titulescu iar celalalt le langa stadionul dinamo parca) sau la orice magazin de componente electronice ( daca am gresit adresele sa ma corecteze cineva ,va rog )
liviu31
multumesc,adisor,asa voi face,dar dupa sarbatori,cand va fi deschis sad.gif
@Vanzatorul de Iluzii -ti-am dat pm ,mersi smile.gif
al11na
dak vrei it-i donez eu o mufa pentru antena radio .eu stau in berceni vizavi de spitalul nr9
liviu31
am rezolvat ieri,multumesc tuturor;am gasit la un prieten un adaptor nou-nout biggrin.gif
La multi ani si un an nou fericit!
_________________________closed__________________________________-
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.