Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MEGANE 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
butter
ma lovit un sofer de duminica si am dauna totala , este un megane 1 break , din 2000 , motor 1.6 cu 16 valve , aer conditionat , calculator bord , abs , servo , am fost lovit in roata stanga fata , sa dus planetara , aripile fata , capota, farurile , bascula stanga si sa fisurat parbrizul . motorul are 125000 km , tocmai schimbasem distributia , toate filtrele , rolele , bujiile , uleiul ,
am de vanzare tot ce va intereseaza , preturile le facem in momentul doleantelor .
bucuresti , tel : 0747776591 .
daniel4ro
esti sigur ca vrei sa te complici asa, vanzand-o pe bucati? cauta pe net o firma de dezmembrari, negociaza cu ei si scapi de grija.
Bine ca esti intreg, sper ca avea ala RCA valabil
butter
avea si cu ce m-am ales , fara masina , 2500 euro si o epava .
daniel4ro
era bun un Casco... cred ca situatia ar fi fost alta acum
99AIM
Ai jante de aliaj?daca da in ce stare sunt?parca sunt pe 15 nu?sunt interesat.
gicanu
Auzi daca gasesti vreo firma de dezmembrari care sa iti ofere un pret bun sa ma anunti si pe mine ca am un opel vectra C din 2003 care nu mai poate fi reparat, e praf in fata si pe dedesupt si as vrea sa il dau si eu.
DnI
pe masina cat ceri ?
boboc_bobocik
vreau poze cu masina avariata( meganu).....
butter
poze abia sambata .
fiul
Inainte de toate imi pare rau de ceea ce s-a intamplat. Bine ca esti teafar, restul sunt fiare. Te rog sa-mi spui daca ma poti ajuta cu urmatoarele: proiectoare, jante(aliaj), scrumiera sau ceva de genul asta situata intre scaune(in spatele franei de mana) capacelele care acopera piulitza stergatoarelor. Da-mi un semnal daca ai ceva din ce ti-am solocitat. S-auzim de bine si La Multi Ani pt toata lumea de pe forum.
e-SORIN
Ma intereseaza plasticul din jurul ceasurilor de bord si a afisajului central.
Un pret te rog.
Merci!
butter
dupa revelcuion incep demontarea si vanzarea , LA MULTI ANI !
e-SORIN
LA MULTI ANI!
Spor la dezmembrat! wink.gif
argon
QUOTE(daniel4ro @ 23 Dec 2007, 21:55)
era bun un Casco... cred ca situatia ar fi fost alta acum
*




Primea fix aceeasi bani, evaluarile masinilor la Casco si RCA sunt cam standard.
bdorin
mai e valabil anuntul?
butter
da , dar din cauza zapezii nu pot ca incep dezmembrarea .
adip
Ma intereseaza tamponul motor din dreapta-sus.
adip
Salut, e disponibil cumva tamponul? Nu ai mai dat nici un semn
mad toz
As dorii alternatorul ,cat costa?
fiul
Daca te-ai apucat de dezmembrat, te rog sa-mi dai un semn in legatura cu ceea ce ti-am solicitat mai sus. S-auzim de bine! 0744639890 Clau
iliegbz
daca ai radio cd cu satelit de comanda ma intereseaza si pe mine.
Dodone
Am vorbit acum pe telefon cu butter si a spus ca a vandut masina integral.
In consecinta,cred ca se poate inchide topicul.
butter
masina s-a vandut , se inchide .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.