Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Garnituri pompa frana
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
cosminus
Ce fel de garnituri pentru pompa de frana cu 4 conducte sa-mi cumpar (nume producator), care sa fie bune, pentru ca cele care le am sunt de 2 luni si curge lichid imtre pompa si servo. Cam 200ml pe luna. Poate sa fie si din cauza frigului, sa se fi contractat garniturile, deoarece de cand a venit frigul a inceput sa curga lichid. Ce ma deranjeaza mai tare e ca a inceput se se besice vopseaua unde a ajuns lichid.
Merced
Produse de cauciuc bune facea Rolast, acum nu stiu daca mai gasesti asa ceva.
djasu82
Pai si tu lasi asa splei sub jet acolo ,te duci frumos si cumperi un set de doua garnituri te costa in jur de 5 lei pina in 10 lei . Dai jos lichidul din recipeient il scoti vasul de pe pompa scoti si garniturile cele vechi. Le pui pe cele noi o sa fie un pic de munca pentru a infige recipientul in fine te descurci tu bafta.
cosminus
Un nume de producator uteti sa-mi spuneti? Inafara de rolast
nad
nu stiu o firma dar dupa mai multe incercari am nimerit un set de garnituri bune luate de la ciclop timisoara
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.