Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 roti Moswich
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cozsmin
le vand deoarece nu am ce face cu ele ma incurca in curte pret 10 ron bucata are cauciuc camera o sa pun si poze perfecte pentru o remorca sau pentru cei din provincie (caruta)



o sa pun poze imediat
mar
Ce dimensiuni au cauciucurile si in ce stare sunt?
Din ce oras esti?
Astept si pozele.
Cozsmin
nu situ sigur ce dimensiuni dar vezi in poze iar eu sunt din BUC
mar
Nu vad foarte bine in fotografie dimensiunea.Din ce vad eu ar fi 175/R13.Toate sunt la fel?(adica au acelasi profil si aceleasi dimensiuni?).Poti sa faci si o poza cu profilul cauciucului ca sa vad cat e de tocit?Multumesc
Cozsmin
cauciucurile nu sunt tocite dar daca le vrei doar pentru cauciuc nu ti le recomand pentru au aproape 30 de ani si nush ce sa zic de ele au fost tinute in garaj si nu au avut nici odata pana tu decizi si vin cu poze maine .....da au aceiasi profil si dimensiune
mar
Ok. Astept pozele.Eu le vreau pt. cauciucuri pt. ca sunt un model vechi si cred ca merg la o Skoda veche.
Cozsmin
in 10 minute ai pozele

<span class='edit'>31 Dec 2007, 11:17:</span>
uite si poazele nu a trecut 10 min


sper ca daca te decizi nu ma lasi cu jantele in curte le ei cu totul ???????
mar
Le iau cu tot cu jante.Eu sunt din Pitesti si o sa am drum prin Bucuresti in intervalul 7-20 ianuarie.Lasa-mi nr tau de telefon pe privat si adresa exacta (cunosc foarte bine Bucurestiul).Salut si La multi ani!
bandrei
ce skoda ai? io stiu ca skodele vechi sunt pe 14"
Cozsmin
Tin sa anunt ca rotile au fost vandute imi cer scuze pentru decizie !!!!! va multumesc





PS:rog un moderator sa imi inchida topicul si sa ma anunte daca se poate ca nu ma pricep
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.