Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante tabla 15" 4x100 cu anvelope si capace
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
suzu
curand o cumpar jante de 16", pana atunci, doresc sa gasesc un cumparator pt aceste roti, nu vreau sa raman cu ele prin garaj degeaba...sunt jante de 15", 4x100 la prezoane, anvelope Michelin 195/65R15, capace originale Renault, rulate 20.000 km. Doar un singur capac are o zgaritura de la o bordura, in rest, totul e impecabil. Pretul este de 600 ron. O sa pun si niste poze cat de curand....
pit-bull
jantele le vinzi si fara anvelope? sunt interesat se poate un pret?
suzu
sigur, cu tot cu capace 300 ron.
ionutt daniel
Fa un pret pentru capace. Daca le dai separat astept M.P.
suzu
- jante 250
- capace 75
- jante + capace 300
- anvelopele 350 ron

sylvester
Poti sa pui niste poze cu capacele? Pretul este pe bucata sau pe toate?

Multumesc!
j.d
Daca jantele sunt in conditii bune (ma intereseaza sa nu fie strambe sau ceva de genul) ofer cei 300RON pentru jante si capace.
suzu
iata si poze, un singur capac este putin zgariat (cel din poza, se vede in partea de jos), jantele sunt in conditii foarte bune, nelovite, nu sunt strambe...etc.

cauciucurile sunt rulate aprox 20.000 km, cele de fatza sunt un pic mai tocite fatza de cele de pe spate, fara defecte, fara galme, etc...

astazi tre sa imi ajunga jantele, de maine, cine este interesat poate sa vina sa ia ce-i trebuie.

inca o data, reconfirm preturile:

- 4 jante 250 ron
- 4 capace 75 ron
- jante + capace 300 ron
- anvelopele 350 ron (negociabil)

[attachmentid=1627425644] [attachmentid=1627425645] [attachmentid=1627425646] [attachmentid=1627425647] [attachmentid=1627425648]


pit-bull
Daca trimiti in provincie vreau jantele + capacele.
suzu
nu am reusit sa fac nimik azi si nici maine nu cred ca o sa pot, masina mea este blocata in zapada in spatele blocului (alaturi de alte 35-40 masini)....nici jantele de 16" nu au ajuns (vin de la baia mare)....deci va anunt eu cand dezmembrez pe astea de 15" .... scuze pt intarzierea asta.... multumesc !
j.d
Nici o problema Suzu...astept cu nerabdare sa-mi pot pune cauciucurile de iarna pe jantele tale. wink.gif
suzu
jantele si capacele s-au vandut, sorryyyyyy J.D....cumparatorul e un vecin care m-a vazut de sus cand le schimbam cu cele de 16"...si le-a luat pt clio lui...

am ramas cu anvelopele, 300 RON negociabil sau schimb toate 4 cu doua anvelope GOODYEAR EAGLE NCT5 205/55R16.
j.d
As vrea sa spun nici o problema...adevarul este insa, altul...

Asta e...data viitoare. First come, first served. smile.gif
suzu
coolspeak.gif
suzu
sau schimb 4 anvelope Michelin 195/65R15 (rulate 20.000 km) cu doua de iarna 205/55R16
suzu
s-au vandut, se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.