Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vaqsile
M-am hotarat sa-mi vand una din masini. Deci, vand Renault Laguna II 1,9 dci
Anul fabricației: 2003
146.000 km
ABS
ESP
cutie de viteze 6+1
dublu climatronic
4 geamuri electrice
8 airbag-uri
oglinzi electrice, încălzite
închidere centralizata
navigatie+radio-CD
8 boxe
pilot automat
comenzi volan
computer de bord
senzori ploaie
volan si maneta de viteze in piele
cotiera
Masina functioneaza super bine
Accept orice test
8500 euro
play_nickos



ceva poze ?
vaqsile
Iata poze!
vaqsile
S-a modificat pretul. 8000 euro fix, fara sa mai negociem. E o masina super-buna! Oare nu prea se vand Lagunele, Renault-urile, sau am eu ghinion cu asta? Am o gramada de prieteni care mi-au zis ca daca nu ar avea masini, ar cumpara-o fiindca e super-pret. Chiar un prieten a dat un Peugeot 206 din 2002 cu 7000 euro. Oare ala face 7000 si Laguna nu face 8000?
Adi R5
sa inteleg ca masina este deja inmatriculata in romania? sau mai trebuie achitata taxa?

si inca o nedumerire...jantele sunt de tabla sau AL? pe 16 sau 17?

mersi
dan22y
Din poze si mai mult ca sigur:
- jante din tabla pe 16"
- inmatriculata in RO (se vede nr. de Calarasi, deci nu trebuie taxa de prima inmatriculare)
george_moga
te interb si eu pentru ca din poze nu se vede.."unde este navigatia"?
Adi R5
vaqsile un numar de telefon sau o modalitate de contact daca se poate,pls.
vaqsile
Navigatia se afla in unitatea de radio-cd (acolo se introduce si cd-ul pentru navigatie). Afisajul este cel care se vede, iar sunetul (vocea) cu instructiunile de condus se aude in sistemul de boxe al masinii. Scuza-mi limbajul, dar nu cunosc foarte bine termenii specifici.

13 Jan 2008, 22:29:
Jantele sunt de tabla, nu stiu daca sunt pe 16 sau 17 ca nu ma pricep, cert este ca are anvelope de 205, daca va ajuta. Este inmatriculata in Romania
Nu stiu daca administratorii site-ului imi permit sa-mi postez numarul de telefon, dar eu risc: 0728282172. Daca am gresit, imi cer scuze (poate foloseste la ceva).
vaqsile
Inca mai e valabil anuntul. Pentru orice informatie, nu ezitati sa intrebati!
vaqsile
Inca o mai vand. Cumparatorii tot suna, avem discutii sterile, dar cel mai rau imi pare ca nu s-a aratat nici unul interesat sa vada, totusi, masina. Din ceea ce discut eu cu ei la telefon imi par multumiti dar am impresia ca exista oameni care suna numai asa, ca sa-si ocupe timpul sau de plictiseala. Un cumparator hotarat vine sa vada masina, sa o testeze, nu discutam la telefon si ramane sa se hotarasca. Asupra a ce sa se hotarasca, daca nici nu a vazut masina? Din poze nu e edificator, oricum.
Astept si eu sa vina un potential cumparator sa vada masina, sa o intoarca pe toate partile si apoi sa spuna ca are vreun defect si nu face banii pe care ii cer eu.
Duyu
Masina are carte service? (reviziile facute in service-uri Renault?)
Primul proprietar? Este adusa de afara?

Multumesc si bafta la vanzare!
vaqsile
Am vandut-o unui constantean cu 8000 euro, asa cum mi-am propus.
S-o stapaneasca sanatos si fara evenimente neplacute!
Deja mi-am luat un Opel Vectra de toata frumusetea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.