Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Iarna si masina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
CriSTI68
de curiozitate, eu unu optez pentru NU
StefanT
Eu pentru DA, ca-mi plaaaaaaacee.... wub.gif
Alexu7
dry.gif
am folosit si sa dea` dracu daca mai plec vreodata cand ajung nametii pana la semnalizari
CriSTI68
pai si eu o mai scot din cand in cand ca imi plae sa testez frana de mana smile.gif
Alexu7
pe la garaj sa vezi ce impingeau unii la un ford fusion nou nout cu frana de mana inghetata radmasa.gif
CriSTI68
incearca sa impingi un renault magnum ca sa iasa din zapada sau un iveco turbo dayli incarcat la refuz mad.gif
FLP
Daaaa, si mie imi place la nebunie ...
Kojak
NU
V a L y O
Cu cauciucuri de vara...am votat nu. tongue.gif
gotty
da.
TheSaiLor
Da, de ce nu? Sau tu ziceai ca zapada mare e pe sosele?
pastrama
Da!
YO4RLP
Nu, că nu-i buldozer.
yO_
Ocazional, ca sa ma trezesc ca trebuie sa fac calea intoarsa.
gabylzr
Da, chiar daca urasc zapada.
argon
Si daca nu mergi cu masina, ma rog cu ce sa mergi? Se presupune ca si mijloacele de transport in comun sunt la fel de inzapezite, si decat sa ma tarasc pe jos 5-10 km in nameti, mai bine cu masina wink.gif
costi
merg da' nu-mi face nici o placere din pricina parcarii imposibile
bobo77
Am votat ocazional, problema la mine nu este de condus...ci de dezapezitul masinii, nu prea rezist la frig si de multe ori renunt.
tarzy
DA

ca de aia platesc rate la ea

autom
QUOTE(Adrianno @ 5 Jan 2008, 21:43)
de curiozitate, eu unu optez pentru NU
*




Mda, unii nu au ce face si tot posteaza chestionare!
AR-18-MOS
Da!
deconectat
Pai daca nu merg cu masina iarna, cand mori de frig afara, cand sa merg?
Mai degraba o las acasa vara cand pot sa merg linistit pe jos, eventual sa ma bucur si de o bere la o terasa, decat iarna.
semit
DA, in fiecare zi biggrin.gif
Duyu
Acum depinde si cat de mari sunt nametii. biggrin.gif In general, DA! tongue.gif
razvan_3asy
Doar daca este neaparata nevoie, altfel folosesc transportu in comun.
vis-a-vis
Petru mine nu-i placere mai mare decat sa conduc pe ploaie si pe zapada.
Sony
Nici macar sexul. radmasa.gif
vis-a-vis
Chiar si sexul cand e practicat des, devine ceva banal... pentru cei care nu prea au parte de el, e ceva deosebit. wink.gif
ydaniel
da;) cu atv;)
alinushy
da, de ce sa ramana doar vecinu inzapezit? doar suntem o comunitate nu? biggrin.gif
Ramazeu
Sa fiu sincer iarna imi transform masina`n sanie.....frana de mana e folosita in orice intersectie in orice curba..........adrenalina pura..mai ales atunci cand viteza trece de peste 50 km/h...iarna la drum lung nu plec fara 4 insi in masina..ca deh....n`am bani de cauciuce de iarna ..si ...va dati seama..sa aiba cine impinge smile.gif)
gogosaru19
eu circul cu ratb rolleyes.gif
nairam
Eu folosesc masina iarna dar nu pe zapezi mari ... pentru ca incerc sa circul totusi pe sosele ..... ma feresc sa intru cu ea in zapada.... 017.gif
BeciAcustic
DA. in cazul in care se poate circula chair daca este zapada sau polie, nu ies cu ea doar daca zapada depaseste jumatatea usii la garaj si trebuie sa dau la lopata 1 zi ca sa pot iesi.
the_tavi
Nu, decat in caz de stricta necesitate!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.