Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SuperNova avariata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fratzica
Anuntul este pentru un prieten.

Vand DSN unic propietar an fabr 2001 culoare gri grafit, model rapsodie, planetara stanga noua, discuri frana + saboti noi, ulei schimbat aral 10 W 40

Alte detalii: de la usile din fata catre spate totul e bun, pe fata are lovit cadru, lonjeroane, radiator, termocupla, carcasa filtru aer, vas expansiune, tampoane motor, parbriz fisurat, scut motor, planetara pe dreapta rupta..


Pret: 1500 EUR
Tel 0765 505 562
Masina se afla in Moreni, jud. Dambovita
gogosaru19
si cam cat ar costa reparatia totala a masini??? smile.gif
puiu82
Salut! Desi in poze vad ca are jante de tabla,prietenul tau are cumva jantele de aliaj din fabrica?
SEB_01RO
salut!
masian este a mea, are jante de tabla din fabrica.
piedone
Recomand s-o DEZMEMBREZI.Daca te hotarasti,mi-ar trebui si mie niste piese wink.gif.Toate bune !!!
SEB_01RO
In cazul in care masina nu se vinde pana la sfarsitul lunii februarie asa am sa fac! momentan nu am timpul necesar! o sa anunt cand voi face asta si voi afisa toate reperele + preturi!
Numai bine!
vyalli
reparatia la masina costa in jur de 60 de mil. am avut un prieten care a lovit masina asemanator dar pe partea stanga la sofer nu a avut casco si a facut-o pe banii lui blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif .


dmo.mihai
dai amortizoarele de haion separat? dau la schimb unele care nu tin si bani...
DomnulK
ma intereseaza motorasul pas cu pas. cand te hotarasti sa o dezmembrezi sa ma ai in vedere.

cati km are masina?
robertsuk19
sal....spune-mi care este ultimul pret la masina???????
SEB_01RO
robertsuk19 ai pm

masina are 92000 km.
cand o voi dezmembra voi anunta (kAndrei) eu sper sa reusesc sa o vand.

dmo.mihai - amortizoarele de la haion o sa le dau doar daca dezmembrez masina!

scuze ptintarziere
numai bine!
VladCatalin
Daca te hotarasti sa o dai, m-ar interesa cutia de viteza.

Astept un semn de la tine, indiferent de ce te hotarasti sa faci.
SEB_01RO
VladCatalin ai pm
adumitrachy
Nu ai zis nimica inca, dar, daca te apuci de dezmembrat, fa-mi te rog un pret pentru motor si cutie. Multumesc.
SEB_01RO
la sfarsitul lunii februarie o sa ma apuc de dezmembrat masina si te voi anunta!
multumesc si eu!
SorinV
Pompa de benzina o dai?
SEB_01RO
vb dupa D.A. sorine rofl1.gif
g_cos
a trecut februarie ... cum ramane cu masina ?
mr. black
As fi interesat si eu de maciulia de la schimbator + bucata aia de vinilin. Ai PM.
SEB_01RO
scuze pt intarziere. nu am avut acces la internet.
duminica seara va anunt cum ramane cu masina pt ca la sfarsit de saptamana vine cineva sa o ia sau cel putin asa a spus.


10 Mar 2008, 22:18:
mr.black ai PM.
mr. black
SEB_01RO, mai e valabil anuntul?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.