Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O mica problema
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
L!nuX
Tot incerc sa imi pun un link la semnatura si nu reusesc imi apare asa adas
, este cumva restrictionat ?

ps : am incercat sa pun un tk pe www.daciaclub.ro/suport dar se pare ca nu mai merge ...The requested URL /suport was not found on this server.

LE : in topic apare cum trebe , da in semnatura vedeti cum apare

ps: site-ul ales este primul care mi-a venit in minte ca sa-l dau ca exemplu biggrin.gif
alex
Punctul 3c din regulament: "c) Nu este permisa includerea in semnatura, nick sau avatar a nici unui nume sau link catre un site. Pentru astfel de cazuri aveti in profil optiunea "Pagina personala". Ne rezervam dreptul de a edita semnaturile, nick-urile si avatarii ce incalca acest subpunct."
L!nuX
my bad , sry sad.gif
adip
E o masura antispam, si-ar face toti reclama la toate tampeniile in semnatura. Ca sa nu mai zic ca poti pune un url care poate prin simpla accesare sa exploateze mai stiu eu ce vulnerabilitate 0-day de browser, si te trezesti fara voia si stiinta ta cu un spambot client pe sistem.
Riscuri sunt destule, fraieri sunt adminii care inca mai permit html in semnatura
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.