Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cum imi pun poza?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Myster_soprano
deci am poza, respecta cerintele, dar nu imi apare, tre sa-i dau de undeva? Si scuzati ca am pus topicurile al acafenea, acum abia am vazut ca aici nu se discuta de masini. Sunt nou pe aici, scuze ph34r.gif !
Gabi
In my controls.... vai ca greu o fi.
Auzi am si eu o intrebare: tu stii sa citesti? in coltul din dreapta sus sunt niste mici linkuri pentru ce crezi ca or fi fost puse acolo?

Rog moderatorul sa ii dea un warn ca prea a facut-o de oaie din primele zile
Marius
My Controls - Edit Avatar Settings - Browse (alegi poza din calculatorul tau) - Update Avatar.
Incearca sa o faci mai mica de 140/140 px.
Sclaud
QUOTE(Gabi @ 26 Nov 2004, 09:46)
Rog moderatorul sa ii dea un warn ca prea a facut-o de oaie din primele zile

Asa ... da-i cu WARN-ul, arde-l ma, nu-l ierta dry.gif
Ce oameni mai ... ce oameni sleep.gif
Sony
QUOTE(Gabi @ 26 Nov 2004, 09:46)
In my controls.... vai ca greu o fi.
Auzi am si eu o intrebare: tu stii sa citesti?  in coltul din dreapta sus sunt niste mici linkuri pentru ce crezi ca or fi fost puse acolo?

Rog moderatorul sa ii dea un warn ca prea a facut-o de oaie din primele zile
*


Te-ai gandit ca, poate unii se descurca mai greu cu calculatorul? Decat sa le explici este mult mai usor sa le dai peste ochi sau sa ii instigi pe altii sa ii loveasca. In modul asta te simti cu mainile curate.
Valentine
QUOTE(Gabi @ 26 Nov 2004, 09:46)
In my controls.... vai ca greu o fi.
Auzi am si eu o intrebare: tu stii sa citesti?  in coltul din dreapta sus sunt niste mici linkuri pentru ce crezi ca or fi fost puse acolo?

Rog moderatorul sa ii dea un warn ca prea a facut-o de oaie din primele zile
*


Avand in vedere ca este un forum in limba romana, dar cu toate butoanele si controalele in engleza, este posibil ca sa nu stie cum sa foloseasca aceste controale ... pacat ca tocmai un moderator, in loc sa incerce sa ajute, isi bate joc de saracul om, chiar de la inceput sad.gif
asarban
De ce nu ma mir...
Gabi
Vad ca a devenit ceva normal ca la cea mai mica problema care apare Valentine iese in apararea userului.
Valentine cumva ai o a doua slujba ca avovat al poporului? ca eu stiam ca lucrezi in alta parte....

Rog moderatorii sa inchida topicul ca deja incepe sa se plece de la subiect. Acum sper ca userul sa fi inteles cum se pune poza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.