Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR], janta ORIGINALA solenza aliaj 14
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
radiozipp
Cumpar janta solenza aliaj 14` ori 2 bucati.. ori 1.. cate este disponibil sa dea... sau eventual schimb 3 jante + diferenta pe orice alte 4 jante.. de 14 sau 15.. astept oferte.. gata..aproape mi-am reparat masina.. si am nevoie de o janta.. ce-a de pe stanga de unde a fost lovita masina.. e tsandari..sa zicem ca indoita pana la jumatate pe interior..
http://www.daciaclub.ro/cat-credeti-ca-ma-...tia-t95360.html

astept oferte legate de jante.. !

24 Jan 2008, 18:01:
up...
wrcristi
salut
am patru bucati la alegere dar trebuie sa vii la pitesti sa le poti vedea
bafta!
radiozipp
cat bucata? daca le ai cu tot cu gume.. e ok..zimi pretul ptr o bucata.. si pretul ptr 2 tongue.gif.. vin la pitesti..nu`i lung drumul.. tre sa scot masina din service mai intai biggrin.gif
barbutu
am si eu 2 bucati.cu sau fara gume,la alegerea ta.daca te mai intereseaza astept pm ca sa discutam despre pretz.
talibanu83
scot la vanzare 2 buc de solenza 2 mil amandoua


si 4 buc pe 14'' de reno 18 , din care 2 din ele echipate cu 185/65 vredenstein winter soooper bune pt vremurile de afara.

4mil fara anvelope 5.5 mil cu anvelope

id mess talibanu83
radiozipp
un id de messenger.. sa vb pe net? de preferinta cel care este in bucuresti..
talibanu83
nu e nimeni din bucuresti bre.....crec da doar tu esti
restu am tabarat pe tine stem din pitesti toti si vrem sa iti luam banii smile.gif)
wrcristi
poze
scuze -nu sunt curate
se dau fara anvelope
radiozipp
hai sa mai vedem si altceva.. :| astept oferte inca.. poate totusi e cineva din bucuresti care le are si cu gume... sa nu fie matador..
radiozipp
valabil.. up !
radiozipp
valabil.. :|
radiozipp
nu mai are nimeni?:|
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.