Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] cumpar un cd-player de pe clio/logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DnI
CUMPAR un cd-player ca in poza de mai jos.

daniel craciun 0746.16.16.65
wrcristi
salut
cred ca te pot ajuta eu
maine incerc sa pun poze-este original reno,nou putin diferit la designul de la butoane si cu cod
bafta!
DnI
aha, pune poza si lasa-mi si un nr. de telefon sa vorbim pt. ca il vreau.

vad ca esti din pitesti, luni pleaca un amic pana la pitesti si poate o rezolvam, sau prin curier cu plata la ridicarea coletului.


astept un semn de viata . mers.
wrcristi
asa cum am promis:poze
dil
@wrcristi: Ai obligatia de a pune un pret (conform art. 6 din Regulamentul sectiunii Bursa).
butter
asta este de megane 2 , nu cred ca se potriveste cu satelitul de comenzi si afisajul .
DnI
QUOTE(wrcristi @ 25 Jan 2008, 22:35)
asa cum am promis:poze
*




am nevoie pentru un clio 2003 bicorp.

daca este de pe megane nu cred ca este compatibil... ??? sau daca se pricepe cineva il rog sa-mi raspunda.
wrcristi
scuze-corect
in principiu mufele din spate sunt pt partea de putere,difuzoare si comanda satelit
daca este prev auto(nu cred ca au schimbat ordinea papucilor)
200 ron
DnI
stie cineva daca cel de mai sus de megane este compatibil cu cel de pe clio bicorp 2003 ?? daca se potrivesc mufele si afisajul
tzsombi
dac e inainte de 2005 se potriveste daca e dupa 2005 nu unul e tunerlist celalat e updatelist bafta
K L U
Am eu un cd de pe un Logan
pret: 169RON
tel: 0722.922.860
YM: b_30_hzl
lorin_b
o sa te sun astazi, sunt interesat.
wrcristi
tzsombi are dreptate este updatelist
l-am probat si eu pe un clio II si nu este compatibil cu afisajul;imi da semnal pt introducere cod dar nu apare pe afisaj
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.