Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Folie omologata 6m la 100RON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
alfaromtrans
Folie omologata DRK cu certificat R.A.R.
Folia are strat antizgariere
NUANTE:LIGHT BLACK, BLACK,DARK BLACK,SUPER DARK BLACK
Pretul este pe cutie, folia avand 6m lungime si 50cm latime.
Se livreaza impreuna cu certificat special de R.A.R. si abtipild pentru geamuri
Pret 100RON/cutie

Instalatii xenon

Instalatii xenon de 12V si 24V. Importator direct

Instalatii xenon de 6000k 35W

H1, H3, H4, H7, H11 - 330RON


H4-3 Bi-Xenon- 480RON

H4-4 Bi-Xenon- 680RON

Instalatii xenon de 6000k 55W

H1, H3, H7- 380RON

H4-3 Bi-Xenon- 530RON

Instalatii Xenon 24V de 6000k pentru camioane

H4-3 Bi-Xenon 24V- 630RON

H7 24V- 480RON

Garantie: becuri: 12 luni

balastru: 24 luni

Pretul include T.V.A.

Optional se poate achizitiona un set de module ce anuleaza eroarea de bec ars din bord

Detalii pe pagina de internet unde gasiti jante,folie omologata, dvd player si o gama variata de accesorii auto.

Vanzarii en-gross si en-detail.

Detalii la nr de telefon 0744.321.517
98YMV
despre ce site e vorba , m-ar interesa folia de geamuri
v_adrian_mihai
Folia ma intereseaza si pe mine...........as vrea sa stiu cine o monteaza si daca o sa am sau nu probleme cu politia?
alfaromtrans
Folia este omologata R.A.R. de catre firma noastra deci nu o sa aveti nici o problema cu politia
Impreuna cu folia o sa primiti un cerficat R.A.R. si abtipilduri pe care sa le puneti intre geam si folie
Omologarea este valabila doar pe laterale spate si luneta
Va dau pe PM pagina de net
kaferfan
vreau si eu pagina de net
poate mai conving ceva prieteni
al3rta
Salut as dori si eu te rog pagina de net
tud.
specifica firma foliei si garantia acordata pentru ea
alfaromtrans
Numele folie este specificat in primul rand ,,DRK"
Garantia este de 2 ani.
Am vazut ca montezi folie daca vrei pot sa iti dau o oferta pentru en-gross pe PM
mandgeo
Te rog posteaza o imagine a certificarii RAR. Eu n-am gasit nicio folie DRK certificata pe site-ul RAR-ului.

PS. cred ca ai putea sa-ti completezi website-ul la profil.
alfaromtrans
Nu pot sa postez o copie scanata dupa certificat deoarece asa i-ar putea veni cuiva vreo idee sa il scoata la imprimanta

Daca vrei poti sa dai o fuga pana la R.A.R. si sa intrebi de ,,Certificat de
conformitate RAR-OCP:Nr.-2873

Sau va astept in Pitesti la unul din punctele de lucru ale firmei noastre
KTC
Vreau si eu adresa de www te rog smile.gif

Si inca o intrebare. Pot sa-mi cumpar folia pentru o masina pe care inca nu am luat-o? Adica sa nu-mi completezi nimic la numarul ei, doar numele meu. Stai linistit, daca vroiam sa o manaresc in programe foto se rezolva si cu scrisa. Din simplul motiv ca o dai ieftina ma intereseaza pentru masina pe care urmeaza sa o iau. smile.gif
prepeleac
si eu sunt interesat de folie, cred ca mai bine pui situ aici pt ca o sa fie mai multi interesati, daca nu vrei lasa-mi un pm cu situl si nr tau de tel
emiti si autorizatie precum ca ai montat tu folia???
K L U
Pe site-ul RAR am gasit doar asta:
25[25] Produs certificat: Roti din aliaj usor, marca KORMETAL
Titularul certificatului: ALFA ROM TRANS SRL-PITESTI
Certificat / Data: 2480/01.08.06
Valabilitate: iulie 2008

Maine dau o fuga la RAR,poate obtin si io o reducere pentru confirmarea certificarii rolleyes.gif
alfaromtrans
Nu aveam de ce sa mintim in legatura cu omologarea foliei deoarece suntem o firma serioasa care nu ne-am fi putut permis asa ceva, probabil ca nu este la zi site-ul celor de la R.A.R. omologarea fiind dobandita in luna ianuarie
lucian_v
Vreau si eu adresa pe pm te rog
Totusi ma uimeste diferenta de pret dintre folia ta si ofertele altor firme de pe la servicii privind tot folie omologata rar... unsure.gif
spartacus_mf
M-ar interesa si pe mine folia, mai multe cutii. Astept pm.
alfaromtrans
Noi importam direct folia iar omologarea este facuta de firma noastra nu ajunge la a cincea mana ca la alte firme
Bursuc
M-ar interesa si pe mine folia. Aveti reprezentant si in Bucuresti?
ahoe
sunt si eu curios cum au omologat cei de la rar o folie cu o latime de 50 cm ceea ce inseamna automat ca pe luneta se va pune din cel putin 2 bucati . pt orice folie omologata de pe piata la ora actuala este de obligatia aplicatorului sa fie montata pe luneta dintr-o singura bucata in caz contrar aplicatorul risca ridicarea licentei. in proportie de 70 % masinile eu o luneta cu o latime mai mare de 50 cm (ex: loganul are latime lunetei de approx 75 cm. si in plus de asta nici o firma autorizata nu ofera garantie si autorizatie pentru folie care nu este aplicata de un personal calificat.

numai bine
K L U
ahoe: Daca esti asa curios cum a fost omologata mergi la RAR si intreaba,io am fost si intradevar este omologata,astept maine sa primesc folia si revin cu impresii rolleyes.gif
Marso
Salut... vreau si eu un pm cu site'ul cu pricina tongue.gif ...sau mai bine ai posta aici ca sunt foarte multi interesati...cel putin de folie tongue.gif
mandgeo
oameni buni....de ce nu cautati pe google id-ul vanzatorului?!?!?!
alfaromtrans
@ahoe

Imi pare rau ca te dezamagesc dar legea este clara folia se monteaza din cate bucati vrei chiar cu pauza intre ele. Eram siguri ca o sa fim atacati de concurenta dar bunul simt nu ne lasa sa punem pret mai mare.
Noi vindem en-gross si alte produse si avem un adaos bine definit.
paul_jmekeru
vreau si eu folie....
ahoe
mei alfaromtrans chiar nu vroiam sa atac cu postul acela daca asa a sunat imi pare rau . si oricum nu sunteti concurenta pt noi deoarece noi suntem aplicatori , nu comercializam folia . succes in continuare
KeanuRev
Sefu vreau si eu un cateve bucati de folie astept un PM cu situl daca se poate o sa revin cate bucatzi smile.gif imi trebuie mersi
K L U
alfaromtrans:Folia mea vine pe jos de la Pitesti? Ca am dat comanda de vineri rolleyes.gif
alfaromtrans
Nu depinde de mine eu am dat folia la firma de curierat,sambata la ei nu se fac livrari.
K L U
k,sper sa ajunga azi wink.gif
K L U
NU a ajuns nici azi,daca coletul a fost expediat vineri dupa ce-l primesc fac sesizare la OPC referitor la firma de curierat,intrucat e inadmisibil,iti ia 15-20RON si iti livreaza in acelasi timp cu posta.
Am eu hac de cojocul lor 022.gif
Daca nu sunt in stare sa se apuce de transportat morti la groapa cu viteza melcului radmasa.gif
ipiq
mi-au venit xenoanele... le-am montat, si se vad super! au venit la Arad de pe o zi pe alta, si transportul a fost super ieftin. => multumesc alfaromtrans! mai strang niste bani si ma bag si la niste senzori de parcare wink.gif Spor la vanzare!
K L U
A sosit azi folia biggrin.gif
Supermultumit
Stiti pe cineva care monteaza folie si are feon ca sa o puna pe luneta wink.gif
Paul Gabriel
ser's folia se poate pune si pe geamurile laterale fata? si nu ai pus poze cu masini cum ar arata! sau culori, mersi
florinc
Vreau si eu adresa de net daca se poate.
Multumesc
Alexu7
ca sa nu facem reclama,
pe google scrii asa: alfaromtrans si apoi click pe "ma simt norocos" blink.gif


voila !!
Paul Gabriel
Alexu7 am gasit si eu siteu, nu aia ii problema! is curios cum ar atata pe masina intelegi? ceva poze, sau cum is culorile alea darkblack sau dark ca pur si simplu nu stiu. multumesc
alfaromtrans
Din poze nu poti sa iti dai seama cum arata
rino
mah tataaa, daca nu faci o oferta clara (eventual cu montaj si fara ascunzisuri/vrajeli) si cu discount pentru membrii forumisti ... mii de suspine


si mai da refresh, ca esti online, da' poate nu ma vezi


iuhuuu
radiozipp
cat ma costa sa pun si eu pe o solenza luneta si geamuri spate folie? astept un pm..
alfaromtrans
Nu inteleg ce nelamurire ai pentru ca scrie clar cat costa.
De montaj nu ne ocupam, noi importam si vindem folia.
Reducere se acorda pentru firmele care monteaza.
cata_28
chiar nu are nimeni o poza macar cu o masina foliata (la geamuri ma refer) sa vedem si noi cum arata !!!
TBonu
Pai si in pitesti nu puteti sa recomandati pe cineva care monteaza?
alfaromtrans
@TBonu ti-am raspuns pe pm
smecheras
salut as fi si eu interesat de folie insa nu stiu ce inaltime am la luneta:( si parca nu as face-o din 2 bucati ca arata urat sad.gif
are idee cineva ce inaltime are luneta de nova/sn/solenta?
TBonu
Daca ti-o pune (folia) cineva care se pricepe nu o sa se vada unde s-a imbinat.
alfaromtrans
Am si folie 3M cu latimea 1.5m dar costa 190RON metrul liniar
rokos
alfaromtrans : ai PM;

si-a montat cineva folia pana acum? cum se prezinta? cam cat ajunge montajul pe luneta si laterale spate la o dacie berlina..? stiti pe cineva folie in iasi...?
bafta
vyalli
buna ziua.

vreau si eu adresa site-ului.


multumesc.
Bursuc
Am cumparat eu folia...nush daca este din vina lor sau a curierului dar folie are mici "floricele", probabil din cauza transportului.Am montat-o si arata destul de bine.In privinta omologarii nu stiu ce sa zic, cat de legal este...Per total sunt destul de multumit.
Am pus folia doar pe geamurile din spate si luneta.
rokos
Bursuc: cat te-a costat montajul?sau ai montat-o singur...ce nuanta ai luat (light,black, super etc)?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.