Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza Scala 1.4MPI, 2003 -noiembrie]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Farmacistu
Pret: 4,900 EURO An fabricatie: 2003 (nov.) Carburant: Benzina
Rulaj: 46,000 km Capacitate: 1,390 cmc Putere: 75 CP
Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO

Dotari:
EURO 3; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; SERVO-DIRECTIE; AIRBAG SOFER; AER CONDITIONAT; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; ELERON; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;RADIOCASETOFON SONY, 4 BOXE.

Altele: mai are Casco valabil pana in ~30.04.2008, primul proprietar, ITP valabil dec.2009, pretul se negociaza.

Tel: 0748.115.774 / 0731.008.069
bogdan_90
frumoasa masina imi place ca ai ingrijito. pretul e negociabil? poze cu interiorul nu pui?
Farmacistu
QUOTE(bogdan_90 @ 28 Jan 2008, 22:23)
frumoasa masina imi place ca ai ingrijito. pretul e negociabil? poze cu interiorul nu pui?
*



-am specificat ca este negociabil, dar nu f. mult si-asa am inceput de la 4900 smile.gif (va rog sa scrieti toti cat oferiti...nu este licitatie, dar oricum )
-asa e, pun acum niste poze cu interiorul, uitasem
bogdan_90
uite vezi am fost si eu de folos. eu sunt din pitesti si sunt proaspat posesor de permis , vreau sa imi cumpar solenza trebuie sa vb cu ai mei dar daca lasi pe undeva pe la 4500 E sunt interesat.
Farmacistu
QUOTE(bogdan_90 @ 28 Jan 2008, 22:33)
uite vezi am fost si eu de folos. eu sunt din pitesti si sunt proaspat posesor de permis , vreau sa imi cumpar solenza trebuie sa vb cu ai mei dar daca lasi pe undeva pe la 4500 E sunt interesat.
*



Felicitari pt. obtinerea permisului smile.gif

Referitor la cei 4500 E, nu vei gasi nicio Scala in acesti bani.Poate doar taxi sau alta cu multi Km si probleme.

Accept sa negociez pana la un...4750E. rolleyes.gif



bogdan_90
deja m-am indragostit de masina ta. nu stiu, stii trebuie sa vorbesc cu batranelul el da cu banu' . eu stiam ca modele 2003 nu au volan cu airbag , a ta cum are? l-ai schimbat tu?
Farmacistu
QUOTE(bogdan_90 @ 28 Jan 2008, 22:44)
deja m-am indragostit de masina ta. nu stiu, stii trebuie sa vorbesc cu batranelul el da cu banu' . eu stiam ca modele 2003 nu au volan cu airbag , a ta cum are? l-ai schimbat tu?
*



Nu am schimbat nimic, este fabricata la sfarsitul anului 2003, probabil de aceea.

Intra pe site la autovit si vei vedea multe solenze din 2003 cu airbag.
bogdan_90
bn, pai o sa vorbesc maine cu tata si daca da cu banu' te sun si poate vin sa o vad.
Farmacistu
QUOTE(bogdan_90 @ 28 Jan 2008, 22:49)
bn, pai o sa vorbesc maine cu tata si daca da cu banu' te sun si poate vin sa o vad.
*



ok, succes atunci biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.