Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan-s
Gata, mi-am luat Logan si predau Supernova la persoana educata, atenta si dornica de o relatie stabila. biggrin.gif

Model: Confort
An fabricatie: 2001
Rulaj: 70.000 Km
Culoare: Verde infinit
ITP: Valabil noiembrie 2009
Inchidere centralizata
Alarma
CD pLayer Panasonic

Pret plecare: 2950 €

Masina este disponibila in Bucuresti. Nu am avut inca timp sa o duc la fotograf dar o sa revin cu poze dupa ce ii fac o baita.
Pentru programare la interviuri ma puteti contacta la 0745 526 233 sau bogdan.sarluceanu@yahoo.com.
bogdan-s
Am adus si poze....
iuly89ct
scuza-ma ca sunt putin carcotas,dar carligul de remorcare din fata pare putin strambat si iesit in afara.ai avut probleme cu spoilerul fata cumva?in rest masina arata foarte bine,pacat ca e din 2001 si nu mai recenta.spor la vanzare,dupa parerea mea merita banii!
bogdan-s
Spoiler-ul fata este cel original. Carligul de remorcare din fata arata a "folosit" smile.gif. Acum 2 ani m-a lasat pompa de benzina in Rasnov si a trebuit sa vin "la cravata". N-a fost tocmai o distractie mersul pe serpentine .... Pompa a fost inlocuita cu un Bosch la care cred ca mai am inca garantia.

Se pare totusi ca nu mai vrea nimeni masina mai veche de 5 ani ... smile.gif
Desi mi-a placut foarte mult masina si m-a dus 50 000 Km, eu chiar nu mai am ce face cu ea asa ca ma vad nevoit sa cobor pretul. smile.gif

2850 EUR
bogdan-s
UP

Inca o strigare: 2800 €
renotgo
up
bogdan-s
Nici la 2750 € nu e nimeni interesat ? smile.gif
bogdan-s
Gata, s-a maritat smile.gif.
Topicul se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.