Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Scorpion 17" 7j Et 35
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Executron
VAND 3 jante Scorpion cu pretul special de 7 mil pentru doua jante in garantie, foarte ingrijite (colegii de forum stiu cum mergeam pe drumul lung sa nu le stric), fara zgarieturi + o janta usor zgariata (1 cm lungime la margine).



<span class='edit'>30 Jan 2008, 19:14:</span>
Completare. A IV-a janta este zgariata, dar este functionala. Se include in acest pachet si a IV-a janta, daca vreti smile.gif
kaferfan
sal
s-ar putea sa ma intereseze
de pe ce masina sunt date jos?
sunt cumva 5*108?
pe o laguna 2 as dori sa le pun!
Executron
Scuze, am uitat sa pun acel detaliu.

Sunt 5x112. Nu se potrivesc.

Sunt date jos de pe Passat.

METIUNE. Vanzarea va putea fi efectuata intr-o luna cel devreme deoarece atunci voi afla daca cei de la autosoft imi vor putea onora comanda acestor jante.

cumpararea este activa oricand!!!!

Multumesc!
Executron
Reintra la vanzare. Le-am schimbat pe toate intr-un sfarsit.

Deci 7 milioane cum am mentionat (una modelul nou e 4,5 mil in magazin) 2 jante fara problema, una cu mici zgarieturi (nu se observa decat daca te uiti atent) si una lovita mai puternic, probabil necesita reparare.

Jantele au prezoane si au ventil cromat. Includ si capace (2 pentru ca doar atatea am).
Executron
Up!
Executron
hopa sus
Executron
hop!

21 Jul 2008, 14:53:
Primele 3 jante. 3 poze la fiecare.

Prima este cea lovita. Restul de doua sunt nelovite, toate sunt neindoite, cel putin pana in ziua in care le-am schimbat au mers fara probleme, fara vibratii in volan etc etc.

Ce se vede la jante 2 e sare infiltrata in lac din cauza prostiilor care le baga iarna, fiind pe spate ea si pietricele etc sad.gif

Dar sunt super ok!
Executron
hop hop

1 Aug 2008, 10:18:
Salut!

Scuze am uitat de poza la a IV-a.

NU pot face rost de cele 2 capacele din pacate. Povestea e c-am fost la o vulcanizare de *** si eu eram zapacit si le-am uitat acolo... Cand m-am intors ala cica le-a pierdut.. Ma rog
Executron
Vandut! Multumesc, se poate inchide!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.