Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia SuperNova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zeusreddog
Doresc sa cumpar zilele astea o Dacia SuperNova. Vreau sa fie model Clima deoarece aerul conditionat mi se pare esential la verile care ne asteapta smile.gif .

De asemenea, vreau sa nu aiba zgarieturi sau rugina pe caroserie (in special la praguri si aripi), sa nu fii avut vreun accident si sa aiba cel mult (MAXIMUM) 60 000 km parcursi (intre 30k si 50k ar fi ideal).

La culoare nu am preferinte.. daca are un singur proprietar cu atat mai bine.. cam atat.

Pretul oferit: 3000 euro.

Astept oferte serioase! Si sa puneti poze caci o poza spune mai mult decat o mie de cuvinte.. wink.gif
zeusreddog
UP ! Pretul nu e batut in cuie.. cateva zeci sau chiar sute de euro nu ar conta foarte mult smile.gif
FLP
Vinde un prieten bun de al meu, Cauta'ma pe PM sau pe YM
zeusreddog
UP ...
mariusdanielchelariu
SuperNova Clima, 57 de mii km reali, istoric service complet, revizie de 60 de mii de km efectuata, distributie noua, consumabile noi, linie audio Panasonic, inchidere, alarma, jante aliaj, etc, 120 de milioane fix.

Cauta dupa user topicurile mele din sectiunea SuperNova, ca sa vezi ca nu am nimic de ascuns.

Cu stima,
Daniel Chelariu

[attachmentid=1627431922]
[attachmentid=1627431923]

zeusreddog
UP !!!!!! gun3.gif

7 Feb 2008, 21:58:
UP !!!!!!!! Refuz sa cred ca nu mai are nimeni supernova de vanzare.. haideti, nu va sfiiti, postatul la acest topic e gratuit.
mariusdanielchelariu
Astazi la ora 9 te rog sa intri pe mess daca poti , ca am pozele, ieri nu am avut net aproape toata ziua, azi vad ca merge.
O zi buna!

Cu stima,
Daniel Chelariu

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.