DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Doresc sa-mi cumpar o DSN

Maskatu
post 10 Sep 2010, 06:44
Post #61


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Eu nu am inteles pana la urma ce vrei tu sa faci. Sa vinzi masina ce o ai si sa cumperi alta sau sa iti mai cumperi inca una? Fii mai explicit.

This post has been edited by Maskatu: 10 Sep 2010, 08:16


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 10 Sep 2010, 07:05
Post #62


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




QUOTE(stefanut28 @ 9 Sep 2010, 21:45)
e full adika clima are toate obtiunile n
*



Care full, are doar AC, vezi si tu ce inseamna o masina full.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stefanut28
post 10 Sep 2010, 08:04
Post #63


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 September 10




masina vreau sa o cumpar si mam exprimat gresit full....


--------------------
dacia supernova 2002 - AG 69 RAL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 08:14
Post #64


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




QUOTE(stefanut28 @ 9 Sep 2010, 20:08)
vreau sami cumpar o supernova
am gasit una din 2002 clima geamuri electrice kilometri reali 118 000 distributie neskimbata nu bate nu troncane are unpic joc la volan e proprietar supernova.are aer jante aliaj tetiere spate eleron proiectoare
are oalele facute motorul e impecabil are casetate de directie noua dar are o problema a iesit cateva puncte de rugina in pragul spate de pe dreapta
culoare albastra
pret nu mai putin 50 milioane ce ziceti? merita ?cat mar costa jocul la volan si rugina in prag? icon_mrgreen.gif
astept parerile voastre
*


Ala care are masina despre care spui tu, nu se poate numi sofer, ci "birjar", pentru ca asta fac birjarii... birjaresc masina, nu o conduc. La 118.000 km distributia se poate rupe in orice moment. Pagubele ar fi insemnate, in cel mai fericit caz maxim 500-1000 ron, in cel mai rau caz peste 1500 ron. La km astia nu are cum sa nu bata sau sa troncane, ori nu ai mers cu ea ori te minte ala in mod grosolan. Pot sa iti dau exemple de super nove cu 50-60 mii km care au fost tinute numai in service si bat sau troncane destul de mult. Jocul de la volan este probabil din cauza bieletelor de directie care probabil nu au fost schimbate niciodata.

Motorul poate fi "impecabil" numai daca uleiul a fost schimbat mereu la timp impreuna cu filtrele, si cum propietarul nu a schimbat distributia niciodata, ma indoiesc ca a schimbat uleiul la timp. Si desigur daca a fost "exploatat" intr-un regim corect.

Punctele de rugina sunt perfect normale pentru nr acesta de km.

Cu 50 de milioane iti cumperi actiuni la dacia, cred ca ai vrut sa spui 5.000 ron. Nu merita, mai bine pui inca 1000-2000 ron si iti cumperi o super nova cu maxim 100.000 km in bord si mai intretinuta decat cea despre care spui tu.

In orice caz nu inteleg sinceritatea propietarului care ti-a marturisit ca nu a schimbat niciodata distributia.... no comment.

Alte intrebari mai ai?

This post has been edited by Maskatu: 10 Sep 2010, 08:16


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tuti
post 10 Sep 2010, 08:26
Post #65


wum, wum


Group: Members
Posts: 131
Joined: 11 January 10
From: Bucuresti




QUOTE(stefanut28 @ 9 Sep 2010, 21:33)
o are skimbata la 86000 prima data!
*



distributia este schimbata ...... cam tarziu, dar e schimbata.

legat de restul problemelor, sincer, cred ca este un pret bun pentru SRN clima.

rugina, toti avem la SRN-urile noastre, oale reparate, aripi, chedere, lonjeroane/jug, etc, asa ca masina asta, nu e o exceptie de la regula!
Daca esti sigur ca nu a fost lovita (mai rau), este ok.


--------------------
Dacia SRN-Confort 2001
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 08:48
Post #66


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Foarte tarziu, imi mentin afirmatia cu "birjarul". Daca a intarziat schimbul distributiei cu 26.000 km, ma gandesc ca de bucsi, pivoti, bielete, capete de bara, sau filtre schimbate la timp, nici nu poate fi vorba. Eu zic ca un test de rampa sau o verificare atenta a subansamblelor rotilor, este imperios necesara.


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djasu82
post 10 Sep 2010, 09:00
Post #67


MEMBRU DACIA CLUB


Group: Members
Posts: 11.714
Joined: 26 December 06
From: Bucuresti ...




Stefanut nu cumpara masina fiindca mai bagi 10-20 de milioane in ea. Cauta altceva mai bun !


--------------------
Dacia Super Nova Opel 1.7 CDTI , Audi Q7 , GPS wayteq x950btfm 1999 / 2003 / 2008 /2011 - nnn
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stefanut28
post 10 Sep 2010, 09:36
Post #68


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 September 10




asta e masina smile.gif

Attached thumbnail(s)
dacia_supernova_1262982.jpg ( Size: 68.46k ) Number of downloads: 371
dacia_supernova_1262983.jpg ( Size: 63.67k ) Number of downloads: 393
dacia_supernova_1262984.jpg ( Size: 68.88k ) Number of downloads: 378
dacia_supernova_1262985.jpg ( Size: 59.64k ) Number of downloads: 377


--------------------
dacia supernova 2002 - AG 69 RAL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 09:40
Post #69


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Arata foarte bine din ce vad eu in poze si oala spate stanga nu a fost reparata. Ori masina a fost revopsita total, ori a fost ingrijita. Dar pe partea tehnica... aici ramane de discutat. Eu zic ca o sa mai bagi 300-500 de euro in ea.


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pician90
post 10 Sep 2010, 09:46
Post #70


fost Membru posesor de JumpJet.


Group: Members
Posts: 667
Joined: 24 May 09
From: Din centrul Ardealului




QUOTE(stefanut28 @ 9 Sep 2010, 20:08)
vreau sami cumpar o supernova
am gasit una din 2002 clima geamuri electrice kilometri reali 118 000 distributie neskimbata nu bate nu troncane are unpic joc la volan e proprietar supernova.are aer jante aliaj tetiere spate eleron proiectoare
are oalele facute motorul e impecabil are casetate de directie noua dar are o problema a iesit cateva puncte de rugina in pragul spate de pe dreapta
culoare albastra
pret nu mai putin 50 milioane ce ziceti? merita ?cat mar costa jocul la volan si rugina in prag? icon_mrgreen.gif
astept parerile voastre
*



nono.gif nu recomand mai citeste pe aici pe forum sa vezi defectele lor.Sa nu te "fure" aspectul ei.

This post has been edited by pician90: 10 Sep 2010, 09:48


--------------------
ex : dacia super nova 2002
am avut o revelatie...sa nu ai incredere in femei si in franele de dacie ........
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stefanut28
post 10 Sep 2010, 09:50
Post #71


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 September 10




oalele sunt refacute doar acolo a fost vopsita,am uitat sa percizez e al 2 proprietar si o detine de 5 ani nu ia skimbat de anu trecut nimik la roti doar atat la distributie cureaua,o problema la planetara are un burduf spart si cam atat la partea troncanit e destul de buna.proprietarul e un dimn la 45 de ani nu face decat naveta servici acasa asta fiind vro 30 km pe zi dus si intors.

am pus intrebarile astea pe forum ca sa vad daca merita sa o cumpar pe bani astia si sa vad cam cat ma costa toate astea ce e de facut la ia!


eu am avut o dacie 1300 si nu ma pricep la supernove dar din auzite cred ca atunci cand o cumpar trebuie sai skimb distributia filtru aer buji pompa apa dar cred ca face parte din distributie zicetimi si mie cei care stiti cat face toate astea si ce tre sa skimb!ms

am conduso merge perfect adica acolo unde am conduso era obligata sa troncane putin dar nu a facuto decat in mod normal.

This post has been edited by stefanut28: 10 Sep 2010, 09:51


--------------------
dacia supernova 2002 - AG 69 RAL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GrOzOy
post 10 Sep 2010, 10:20
Post #72


Membru cu Dacie !


Group: Members
Posts: 839
Joined: 8 September 09
From: Ramnicu Sarat,Buzau !




Distributiea ( rola,curea,pompa de apa) o sa te coste in jur de (500-600 ron) , bujiile si alea in jur de 50 lei , burduful ala e 10 lei plus manopera.... deci cam astea ar fi cheltuielile...


--------------------
Dacia SuperNova 2002 , fara piele :D - BZ 52 MTG
Cazan Romanesc !

Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ramsen
post 10 Sep 2010, 10:51
Post #73


My Solenza


Group: Members
Posts: 3.368
Joined: 15 May 08
From: Pitesti - ARGES




QUOTE(stefanut28 @ 10 Sep 2010, 09:36)
asta e masina smile.gif
*


scuze ca intrevin...masina mi se pare cunoscuta...si parca daca imi aduc bine aminte si proprietarul imi pare cunoscut...dupa numarul pe care il are ca imi tot sarea in ochii pe sosea...parerea mea este daca nu are nici o rugina pe ea sa o cumperi...la cum arata in poze este OK...mecanica o schimbi tu...daca stai pe linga Pitesti ne intilnim si iti spun eu ce si cum la masina...deci daca o cumperi prima data schimbai kitul de distributie si pompa de apa in service autorizat...IATSA Stefanesti,AMAT etc...dupa ma poti contacta si iti voi mai spune ce si cum...ti-am lasat un PM cu adresa mea de mess...si la citi bani o vinde ala???


--------------------
DACIA SOLENZA CLIMA 1.4 Mpi E2 / 2004 - Inca o mai DETIN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GrOzOy
post 10 Sep 2010, 10:59
Post #74


Membru cu Dacie !


Group: Members
Posts: 839
Joined: 8 September 09
From: Ramnicu Sarat,Buzau !




5000 ron, scrie in postul lu stefan.


--------------------
Dacia SuperNova 2002 , fara piele :D - BZ 52 MTG
Cazan Romanesc !

Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ramsen
post 10 Sep 2010, 11:04
Post #75


My Solenza


Group: Members
Posts: 3.368
Joined: 15 May 08
From: Pitesti - ARGES




pai la bani astia si la cum arata este ok...daca nu o cumpara el ma duc eu si o cumpar...am glumit ce sa fac cu ea eu...5000 ron este bun pentru o solenza cu clima pe ea...omul ala de o vinde are nevoie de bani si nu vrea sa mai bage bani in ea sa schimbe pe easi de aia o vinde...sau poate si-a luat alta masina si o vinde...sint variante


--------------------
DACIA SOLENZA CLIMA 1.4 Mpi E2 / 2004 - Inca o mai DETIN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 10 Sep 2010, 11:21
Post #76


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




QUOTE(ramsen @ 10 Sep 2010, 11:04)
5000 ron este bun pentru o solenza cu clima pe ea...
*


@ramsen : E totusi o SupeRNova, nu Solenza !
Raman la parerea ca mai trebuie negociat le ea !
Maskatu a explicat foarte bine de ce ! ( vezi intretinere si celelalte probleme care pot aparea relativ repede, indiferent cat de bine si cat de frumoasa o vezi tu acum !) smile.gif
Bafta in alegere !


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 11:51
Post #77


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




QUOTE(GrOzOy @ 10 Sep 2010, 11:20)
Distributiea ( rola,curea,pompa de apa) o sa te coste in jur de (500-600 ron) , bujiile si alea in jur de 50 lei , burduful ala e 10 lei plus manopera.... deci cam astea ar fi cheltuielile...
*


Distributia = curea DISTRIBUTIE + rola intinzatoare, PUNCT .

S-a intiparit prea tare ideea ca atunci cand schimbi "distributia" (200-250 ron originala) trebuie sa schimbi jumatate din piesele de pe la motor, printre care pompa apa (250 ron) curea alternator, curea ac (inca 1oo ron) + manopera inca 200-300 in service, ajungi pe la 700-800 lejer. Oameni buni, nu mai schimbati aiurea piese ce nu trebuiesc schimbate, sa le umflati burtile astora inainte de termen. Pompa de apa "duce" si 150.000 km fara probleme, adica cat 2 "distributii" si ceva. La fel si cureaua de la alternator sau cea de la aer. Nu spun sa le neglijati, sunt repere importante ce trebuiesc verificate la fiecare revizie mai serioasa, dar nici sa le schimbati aiurea, fara sens.

Dupa cum am mai spus, multe piese sunt "date" spre a fi schimbate la X km, dar numarul acesta nu este musai batut in cuie. Spre exemplu dupa cum ati mai vazut pe forum, distributia, adica cureaua "duce" si 115.000 km fara sa se rupa, dar din motive de siguranta, producatorul "da" un numar mult mai mic, ca si "marja de eroare". La fel si cu multe alte piese.

Insa discutand strict legat de distributie, sunt perfect de acord sa fie schimbata la 60.000 km SAU 4 ani (la care ajungi primii). Cu distributia nu-i de joaca!


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
robert1991
post 10 Sep 2010, 12:15
Post #78


robert1991


Group: Members
Posts: 922
Joined: 13 October 09
From: pitesti




5.000 ron nu este un pret foarte mare smile.gif eu iti recomand sa o cumperi.. mai negociaza poate mai scade dar pretul asta este destul de bun! bineinteles daca mai poti strange bani mai asteapta! daca nu cumpar-o !


--------------------
Renault Megane IV 2018 Business - B -- ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ramsen
post 10 Sep 2010, 14:26
Post #79


My Solenza


Group: Members
Posts: 3.368
Joined: 15 May 08
From: Pitesti - ARGES




QUOTE(robert1991 @ 10 Sep 2010, 12:15)
5.000 ron nu este un pret foarte mare smile.gif eu iti recomand sa o cumperi.. mai negociaza poate mai scade dar pretul asta este destul de bun! bineinteles daca mai poti strange bani mai asteapta! daca nu cumpar-o !
*


auzi...masina cred ca se afla intre mine si tine...daca el ne spune zona unde se afla eu as dori cu el de fata sa ma duc si sa o vad...acum depinde el de unde este...
5000 ron adika 50 mil lei sa fie o super nova scumpa??? fratilor pai cit vreti sa dati pe ea 1000 lei...mie pretul mi se pare super bun ...nu am bani acum ca ma duceam si o luam si o vindea tot aici la bursa cu 6000 lei...


--------------------
DACIA SOLENZA CLIMA 1.4 Mpi E2 / 2004 - Inca o mai DETIN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 15:09
Post #80


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Multi inca traiesc cu impresia ca gasesti super nova clima cu maxim 3000-4000 ron si solenza cu 5000-6000 ron, sau logan in 7000-8000. Intr-adevar gasesti, cu cel putin 150,000 km in bord, foste taxiuri, si rupte in 4. Daca este mult 5000 pentru o super nova, sunt curios, berlinele din ultimul lot pe injectie, cu cat ar trebui sa se dea? Probabil 500-1000 ron.... wacko.gif


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Furry-Rasputin
post 10 Sep 2010, 15:28
Post #81


Membru clasic


Group: Members
Posts: 558
Joined: 22 January 09
From: Bucuresti,Militari-Politehnica




Eu gasisem la samsari Supernova Clima, galbena (dar cica nu a fost Taxi), cu 140.000KM in bord la incredibilul pret de 2800 de lei. huh.gif


--------------------
Fan Dacia 1300
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 15:32
Post #82


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Si dupa parerea ta, cam cat mai trebuia sa bagi in ea sa o aduci pe "linia de plutire"?


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Furry-Rasputin
post 10 Sep 2010, 15:34
Post #83


Membru clasic


Group: Members
Posts: 558
Joined: 22 January 09
From: Bucuresti,Militari-Politehnica




QUOTE(Maskatu @ 10 Sep 2010, 16:32)
Si dupa parerea ta, cam cat mai trebuia sa bagi in ea sa o aduci pe "linia de plutire"
Fara numar, era jale masina.


--------------------
Fan Dacia 1300
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
robert1991
post 10 Sep 2010, 15:34
Post #84


robert1991


Group: Members
Posts: 922
Joined: 13 October 09
From: pitesti




si ce mai faceai cu ea? iti dai seama daca cerea atat pe ea in ce stare era.. pai am vazut la bursa berlina la 1400 E din 2003! si voi spuneti ca asta e scumpa? biggrin.gif eu daca eram in locul propietarului sub 6000 ron nu o dadeam smile.gif


--------------------
Renault Megane IV 2018 Business - B -- ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pician90
post 10 Sep 2010, 15:37
Post #85


fost Membru posesor de JumpJet.


Group: Members
Posts: 667
Joined: 24 May 09
From: Din centrul Ardealului




Dupa parerea mea,in momentul de fata nu se mai renteaza sa cumperi SuperNova la preturi asa de mici.Unu la mana nu te uita la kilometraj.Iti spun eu si iti confirma si colegii ca se poate da inapoi ...la cati km vrei,fara sa se observe ceva.
Doi la mana,piese de motor destul de scumpe (ex: corp clapeta 670 ron sau MPP 180 ron,asta din propia experienta).Alta treaba ar fi dinsconfortul pe care ti-l ofera masina..scartaieli,batai etc,etc ..a si sa nu uitam rigidizarea ei.Oricat ai face si orice ai face tot nu reusesti sa fi multumit 100% de ea.Ca sa fi multumit de ea e nevoie de bani si timp..insa mai simplu ar iesi sa vezi de o solenza,putin mai scumpa dar totusi putin mai buna din punc de vedere al confortului,caroseriei.(si e mai noua cu 1,2 ani).Nu vreau sa zic ca nu sunt bune ,dar daca o cumperi sa cunosti proprietarul si sa cunosti istoricul ei.Cred ca asta poate sa confirme si colegii de forum.Cu un simplu test de drum sa nu crezi ca o cunosti.poate sa ascunda multe probleme,sau poate nu biggrin.gif..alegerea asta e in functie de posibilitatea fiecarui posesor.Asa ca spor si sper sa faci alegerea corecta. Bafta!

This post has been edited by pician90: 10 Sep 2010, 15:39


--------------------
ex : dacia super nova 2002
am avut o revelatie...sa nu ai incredere in femei si in franele de dacie ........
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Maskatu
post 10 Sep 2010, 15:40
Post #86


..


Group: Moderatori
Posts: 13.966
Joined: 2 July 08
From: zuzu




Pai vezi, atunci nu te mai mira ca era "doar 2800" ron. Mai trebuia sa bagi inca de 2 -3 ori pe atat, sa o scoti la liman. Asta nu inteleg multi si vorbesc fara sa stie. Se bat cu fundul de pamant ca super nove se gasesc "si cu 2000-3000 ron". Pai se gasesc, nu zic nu, dar sunt vai mama lor, abia se mai pot numi masini, daca trebuie sa faci itp cu una dinaia ai incurcat-o....

Ganditi-va ca o super nova pusa la punct cat de cat si intretinuta, tot trebuie ca inainte de itp sa i se schimbe una alta, piese ce ajung la cateva sute de lei, daramite cazanele care se dau pe 2 baxuri de sucuri "hacidulate"....

@pician. Corect punctat. Dupa cum am spus si eu de sute de mii de ori pe forum, mai bine cumperi o solenza... dai in plus 1000-2000 ron dar sti ca scapi de multe din "bubele" super novei, incepand cu plasticele interioare proaste, aerul conditionat cu randament scazut, usile care se inchid prost, oalele ruginite, piesele de o mai proasta calitate, etc.



This post has been edited by Maskatu: 10 Sep 2010, 15:44


--------------------
. . . - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ealex
post 10 Sep 2010, 15:47
Post #87


Membru incepator


Group: Members
Posts: 73
Joined: 11 May 09
From: Curtea de Arges




Salut, scuze cu intervin, masina este din Curtea de Arges, o cunosc destul de bine deoarece aproape in fiecare dupa-amiaza vine cu ea la un bar la mine in cartier. Este o masina ok, parerea mea este ca isi merita acesti bani. Bafta si s-o stapanesti sanatos daca te hotarasti s-o cumperi!


--------------------
Dacia Sandero 2019 SL Plus - AG ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ramsen
post 10 Sep 2010, 15:53
Post #88


My Solenza


Group: Members
Posts: 3.368
Joined: 15 May 08
From: Pitesti - ARGES




azi vazui o super nova ca ale voastre care in portbagaj m-a uimit ce avea ala facut...intre cele doua oale amortizor unde sta bancheta spate pur si simplu gagiul isi sudase gen dacia berlina in portbagaj niste ranforsari...gredeti-ma ca nu se mai auzea nici un zgomot din spate...cred ca o sa ii fac si eu la fel la solenza mea sa fie mai stabil spatele in portbagaj..adika sa nu se mai contorsioneze asa cum face acum la dinburile mari...
am vorbit pe mess cu baiatul ala si i-am explicat cite ceva pe unde sa se uite la super nova aia...proprietarul vrea sa o vinda sa isi cumpere alta masina...amindoi sint din C de Arges...


--------------------
DACIA SOLENZA CLIMA 1.4 Mpi E2 / 2004 - Inca o mai DETIN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djasu82
post 10 Sep 2010, 17:20
Post #89


MEMBRU DACIA CLUB


Group: Members
Posts: 11.714
Joined: 26 December 06
From: Bucuresti ...




pai si noi avem marea majoritate care intra pe forum.


--------------------
Dacia Super Nova Opel 1.7 CDTI , Audi Q7 , GPS wayteq x950btfm 1999 / 2003 / 2008 /2011 - nnn
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stefanut28
post 10 Sep 2010, 20:22
Post #90


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 September 10




tin sa va spun ca am cumparato defapt duminica facem actele si ramane a mea dar pana duminica proprietarul mai are putina treaba si facem actele duminica dimineata.....asta e la 5000lei nu gasesc cv mai bun!ms celor care mau sfatuit


--------------------
dacia supernova 2002 - AG 69 RAL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th June 2024 - 19:41
Forum Renault