DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> stop cu leduri, idei, realizari, poze...

hash
post 25 Sep 2006, 11:28
Post #61


calculatorist


Group: Members
Posts: 1.388
Joined: 13 September 04




Bun, si daca iti pui stopuri de 1000 roni bucata, si peste noapte baga unu' ranga si-ti deschide porbagajul, si ti le ia, atunci nu se cheama ca 'te-ai scos' ? tongue.gif Pretul este exagerat de mare. Am vazut si eu si nu merita.

This post has been edited by hash: 25 Sep 2006, 11:29


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 25 Sep 2006, 11:28
Post #62


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




sa vezi ce bine lumineaza lupele alea minusculeeee la eingel aizurile aleaaaaa...

This post has been edited by Dsign: 25 Sep 2006, 11:33


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 25 Sep 2006, 12:31
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Am vazut poze cu farurile tunate si mi-au placut . Schimba cu totul aspectul masinii ! Cat despre furat , oricum iei factura si garantie si le poti baga pe Casco , pentru ca de asta exista ! Daca un moderator doreste va bag un link sa va dati cu parerea despre farurile tunate , altfel nu ma risc ! Toate bune !


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 25 Sep 2006, 12:36
Post #64


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Sa citez din lit. k de la pct. 2 al regulamentului, teza a doua: "Totusi se accepta link-uri atunci cand firul discutiei o cere.".
Eu cred ca firul discutiei o cere...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 25 Sep 2006, 12:39
Post #65


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Sper sa nu-mi iau warn ca ma supar !
http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=14531
Mie chiar imi plac !!! Si nu cred ca se pune problema ca sunt mai slabe ca putere ! Sincer ma mir ca nu ati auzit de ele si tare mi-e ca am facut cateva sufletele sa tresara ! icon_mrgreen.gif

This post has been edited by marius80_eugen: 25 Sep 2006, 12:47


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 26 Sep 2006, 01:01
Post #66


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




sunt de tot rahatul, sa-mi iertati expresia. au fost facute stil eingial aiz doar ca sa fie facute... pe forma farului de logan nu merge asa ceva... niste chinezarii de toata jena, care mai si costa o avere... o suspensie sport nu v-ati lua de banii astia... nu inteleg ce vedeti asa frumos la lupele alea de doua ori mai mici decit unele de BMW, de exemplu...

sa va aduc aminte ce esec a fost Calibra cu farurile ei inguste cu lupe? Loganul cu asa ceva zici ca-i un melc cu ochii beliti... au fost facute in ciuda designului de bun gust, parca sa ne arate cit de fraieri suntem, ca inghitim tot ce ni se da pe la nas sa mirosim...

acum sa vorbim de STOPURI cu leduri.

This post has been edited by Dsign: 26 Sep 2006, 01:02


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mafiosso_LODAN
post 26 Sep 2006, 09:41
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 251
Joined: 24 May 05
From: Bucuresti




Nu inteleg ce atata surpriza cu farurile asta exista de ceva vreme si sunt montate pe Loganul rosu de la ADV.
Aveam posibilitatea sa le iau din banii de pe asigurare (mai trebuia sa pun eu in jur de 3 mil).
Cu pleoape arata bine dar din cate am inteles chiar si xenon lumineaza foarte prost motiv pentru care m-am potolit cu ele. Siguranta este mai importanta decat orice.


--------------------
Renault Megane/Laguna 3 2005/2013 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 26 Sep 2006, 14:44
Post #68


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Eu am impresia ca nu va dati seama de marimea farului in totalitate . Adica cercurile de angel-eyes e adevarat ca sunt mai mici decat cele de BMW , dar se incadreaza bine , iar farurile s-ar putea sa-si faca bine treaba . Nu uitati ca BMW-urile nu au lupa sau xenon pe acele faruri mari , ci doar oglinda pentru halogen faz lunga si scurta , deci nu cred ca veti vedea voi o lupa mare cat oglinzile de pe BMW ! Nu pot spune ca se vede nu stiu cum pentru ca nici eu nu le-am probat in mers noaptea , dar farul se pune EXACT in locul farului original fara nici un fel de adaptare . Nici eu nu am bani de asa ceva , mai ales ca direct nu s-ar adapta nici pe Scufita mea ... dar fata de stopurile care au aparut "tunate" eu consider o schimbare mai radicala asa ceva . Daca stopurile costa 7,5 mil ( si multi au cumparat ) , iar farurile 9,5 mil ... nu prea inteleg ce vi se pare atat de astronomic acel pret . Cine isi permite va cumpara !

P.S. Eu am incercat sa va arat ceva care nu am vazut aici pe site desi este site-ul oficial Dacia Club si poate pe unii dintre colegi i-ar interesa . Sper ca nu am deranjat pe nimeni !

This post has been edited by marius80_eugen: 26 Sep 2006, 14:46


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bassfreak
post 26 Sep 2006, 19:34
Post #69


Membru autentic


Group: Members
Posts: 897
Joined: 29 August 04
From: Bucuresti




nu am vazut cum lumineaza farurile cu lupe de pe logan, dar daca e asa cum zice mafiosso_LODAN, probabil sunt prost proiectate.

sunt faruri cu lupe mai mici si care totusi lumineaza suficient de bine. vedeti cum arata lupele la mercedes SLR..


--------------------
Dacia Logan 2004 Ambiance
Renault Clio Bicorp 2002 Authentique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 26 Sep 2006, 23:43
Post #70


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




QUOTE(marius80_eugen @ 26 Sep 2006, 15:44)
P.S. Eu am incercat sa va arat ceva care nu am vazut aici pe site desi este site-ul oficial Dacia Club si poate pe unii dintre colegi i-ar interesa . Sper ca nu am deranjat pe nimeni !
*




Mda...s-a discutat si s-a rediscutat despre faruri pe forumul acesta doar ca nu ai cautat tu...Dsign a si zis in alt thread ceva de genu ca nu ar obtine omologare sau ceva de genul...pentru ca nu lumineaza bine,deci...suntem si noi informati de ele.

P.S. intr-o vreme s-a oprit productia de faruri de astea pe motivul ca au avut ceva probleme cu matritza si nu se mai potriveau farurile sau ceva de genu...saptamanile astea urma sa se reia ...arata interesant...ce mai conteaza cum se vede noaptea radmasa.gif

P.S2 2.
Citat de pe un alt forum ...
"2.Am discutat cu RAR-ul despre omologarea acestora, dar ei ne-au spus ca atat timp cat ele au fost omologate si au obtinut E-mark-ul (E11) nu mai este necesara omologarea lor si in Romania; ei accepta acel certificat emis de "colegii" lor din alta tara, iar acest certificat exista (in copie) la noi.
3. Noaptea lumineaza ok, eu zic chiar mai bine decat cele originale, dar eu sunt subiectiv, dar atat timp cat au trecut testul inseamna ca sunt in limitele normale."

Parere personala...inca un motiv din cauza caruia poti ramane fara talon? huh.gif

This post has been edited by cristi_xp: 26 Sep 2006, 23:47


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marius80_eugen
post 27 Sep 2006, 11:31
Post #71


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.978
Joined: 9 December 05
From: Bucuresti




Pai sunt de acord cu tine deocamdata ... altfel poate ca as fi fot inebunit dupa ele si mi le-as fi adaptat si eu , dar nu inteleg reticenta asta de a incerca si vedea un lucru nou si poate util ...
Ma rog ... ce vroiam sa va spun este ca stopurile de Logan , cand sunt aprinse pe frana deranjeaza foarte mult pe cel din spate pentru ca sunt si mai ridicate adica exact la nivelul fetei soferului din spate . Cele cu led-uri sunt sigur ca lumineaza si mai puternic decat cele stock ... deci ... si stopurile cu led-uri se pun nu pentru latura lor practica ( cat timp se prinde ceva e de bine ) , ci pentru aspect . ( care unora le place iar altura nu )


--------------------
Reno / de toate Reno 2003 - 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAB
post 27 Sep 2006, 19:28
Post #72


GUERRIER MARIN DE VAILLANT


Group: Members
Posts: 383
Joined: 13 June 05
From: CONSTANTA




Cum scria mai sus Dsign, sa revenim la stopuri cu LED-uri. Am definitivat montajul, pastrand pentru marche arriere becul original, am reusit sa montez dispersorul pe oglinda, folosind Bison epoxidic, iar apoi am etansat cu pistolul cu "clei". Ansamblul tine si nu e chiar inestetic. Am montat asta seara stopul pe masina si am facut o scurta proba. Din pacate am fost singur si nu avea cine sa apese pedala de frana, in timp ce fotografiam. Am sesizat, abia dupa ce am vazut pozele, ca semnalizatorul cu bec (stanga) lumineaza mai puternic. Ma gandesc deja sa construiesc o matrice cu Led-uri si pentru semnalizator.
@ Klaus: semnalizarea functioneaza normal.

Attached thumbnail(s)
IMG_0218.JPG ( Size: 172.71k ) Number of downloads: 2089
IMG_0219.JPG ( Size: 183.36k ) Number of downloads: 2401
montat.JPG ( Size: 162.33k ) Number of downloads: 2582


--------------------
Dacia Logan 1,6MPI Laureate - CT 06 BAB
"NOSCE TE IPSUM"
"Avoir une passion dans la vie, c’est un moteur fondamental pour vivre."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 28 Sep 2006, 22:29
Post #73


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




bravos, domnule, uite, in sfirsit, pe cineva care face bricolaj cu adevarat. te-as fi sfatuit (daca m-ai fi contactat-doar stii ca lucru pt cei de la care ai luat ledurile) sa folosesti leduri superflux, ai fi eliminat problema dispersiei luminii. in plus, sunt mult mai robuste, ele se folosesc pe mai toate stopurile cu leduri care se fac in prezent (audi a8, a4 avant, bmw 7, etc)

de asemenea, consider ca ar fi trebuit sa pui leduri la culoare (galbene/ rosii)


cit despre faruri, eu atita va zic : CALIBRA. Sa nu uitam ca BMW-masinile pe care incercati sa le copiati cu aceste faruri de 2 lei- au faruri mult mai inguste, mult mai alungite, si cercurile alea imita acolo niste ochi incruntati-semn al agresivitatii masinilor respective... ori farul de logan, cu cercurile alea minuscule, zici ca-s niste melci cu ochii b.eliti. Eu am zis ca ar fi dat mult mai bine o lupa mare intrepatrunsa de o lupa mai mica spre interiorul masinii. si daca tot costa atit de mult farurile alea (da, costa enorm pe linga niste faruri FK sau Raid, adevarate) macar ar fi putut face cercurile alea cu neon, nu cu plastic striat...

niciodata acel far nu va fi mai eficient decit unul de fabrica, puteti sa-i puneti voi becuri de sute de wati... ascultati un om care se joaca zi de zi cu chestii luminoase... de aia sunt eu asa de intrigat de kitsch-urile astea care vi se baga pe git, si pe care voi le luati drept mierea tuningului, ca nu sunt nici pe departe practice... o tot dati pe asta ca arata bine cu pleoape... dar de ce trebuie sa le punem ploape? sa mai dam alti bani? de ce nu se fac la banii aia niste faruri frumoase peste care sa nu mai fie nevoie sa le ascunzi sub ploape?


PS: stiu ca ma repet, dar poate nu mai tineti minte: CALIBRA a avut probleme cu farurile dintotdeauna, nu lumineaza deloc bine, tocmai datorita lupelor mici. eu sunt gata sa pun pariu cu voi ca lupele de eingel aiz de logan nu sunt cu mult diferite ca marime de cele de la Calibra

This post has been edited by Dsign: 28 Sep 2006, 22:31


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bassfreak
post 28 Sep 2006, 22:59
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 897
Joined: 29 August 04
From: Bucuresti




nustiu daca dimensiunea lupelor e problema cea mare, ci mai degraba focalizarea si proiectia luminii.

cum e cu lupele de la mercedes slr ? mie mi se par destul de mici. cel putin cand leam vazut in retrovizoare, pe zi, aprinse, pentru o fractiune de secunda blush.gif (reactia pe moment a fost sa exclam "ba uitati-va repede, sa-mi *** **** ca vine ceva!" )


--------------------
Dacia Logan 2004 Ambiance
Renault Clio Bicorp 2002 Authentique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 28 Sep 2006, 23:05
Post #75


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




pai tu pui la socoteala puterea de cercetare a celor de la mercedes cu a celor din garajul Jian Pao Cichi Cean din Taiwan? pai cu banu de cercetare a farurilor de SLR poti cumpara cel putin o mie de ateliere ca ala de face excrementelle astea de faruri tiuning da logan


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bassfreak
post 29 Sep 2006, 00:15
Post #76


Membru autentic


Group: Members
Posts: 897
Joined: 29 August 04
From: Bucuresti




vroiam sa subliniez ca se poate si cu lupe ceva mai mici, pana la urma nu e cine stie ce inginerie, se poate proiecta si cu fizica de liceu.


--------------------
Dacia Logan 2004 Ambiance
Renault Clio Bicorp 2002 Authentique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Supapa_jR
post 29 Sep 2006, 09:56
Post #77


Membru autentic


Group: Members
Posts: 685
Joined: 18 October 05
From: Bucuresti




Sa revenim la stopuri ca toata lumea stie ca AE de logan sunt kkturi kitchoase !!!! De unde iau leduri ieftine in bucuresti???si cum fac sa nu le ard la 12...o schema e binevenita!


--------------------
Cagiva STX 350 / 30cp Enduro xt 660x SOLD
www.KawaMotors.ro
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAB
post 30 Sep 2006, 21:10
Post #78


GUERRIER MARIN DE VAILLANT


Group: Members
Posts: 383
Joined: 13 June 05
From: CONSTANTA




@Design: Multumesc pentru apreciere. Intr-adevar, ar fi trebuit sa pun LED-uri galbene sau mai bine portocalii, la semnalizare. Tin sa precizez ca de la Zexstar am luat doar placuta cu 18 LED-uri, restul le-am achizitionat la aprox. jumatate de pret, fata de Zexstar, din Constanta, de la Dina Electronics. Cat despre LED-urile superflux, sunt prea scumpe si nu sunt dispus sa "investesc" sume maricele pentru mofturile mele.
@Supapa_jR: Vezi pe Zexstar.com.


--------------------
Dacia Logan 1,6MPI Laureate - CT 06 BAB
"NOSCE TE IPSUM"
"Avoir une passion dans la vie, c’est un moteur fondamental pour vivre."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 30 Sep 2006, 21:22
Post #79


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Cat costa sa faci bricolarea asta cu atatea leduri?


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 30 Sep 2006, 23:07
Post #80


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




eu zic ca un pret de aprox 1,3 lei pe led superflux nu e un pret prea mare, avind in vedere faptul ca iti trebuie si calitate... cind mai vin in Cta iti fac o demonstartie. In bucuresti exista magazine in care gasesti leduri de 3 ori mai ieftine decit la noi, dar de 5 ori mai nasoale, crede-ma ca asta fac in timpul liber, testez.

momentan studiez citeva solutii de design, sper ca la 1 ianuarie sa fac 2-3 prototipuri, sa fac acel sondaj... vreau sa pastrez linia originala a stopului, insa sistemul de iluminare sa fie deosebit.


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Apolodor
post 1 Oct 2006, 20:33
Post #81


Membru


Group: Members
Posts: 131
Joined: 4 January 06
From: Bucuresti




Pai daca de la 1 ianuarie apar stopuri marfa inseamna ca ne integram si noi ca lumea nu ? victorie.gif .Pentru cine nu mai are rabdare si vrea sa strice 495 de roni , sa dea fuguta pan' la ADV , sa lase stopurile vechi si sa plece acasa cu mandrete de stoape . Gie ! sofer7.gif . Si uite asa , din promotie-n promotie poate ajungem si noi la un pret mai rezonabil pentru facaturile alea , ca oricum nu se prea inghesuie lumea la ele.


--------------------
Logan Laureate 1,5 DCI - 1,4 MPI+GPL 2006/2008 - B 410 RIO/B 41 RIO
NIMENI NU MOARE VIRGIN
VIATA NE F..E PE TOTI !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ga!nusha
post 1 Oct 2006, 20:45
Post #82


Still here


Group: Members
Posts: 984
Joined: 6 September 05
From: Paris




parerea mea.... farurile si stopurile ca la adv o sa ajunga sa se dea moka pe strada(cum se dau revistele vechi)

Design...pe mine ma tot ameninti cu stopurile astea...daca ai nevoie de ajutor....
keep us posted


--------------------
Mazda 3 MPS ex: Logan Preference+AC 1.6 2oo8
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 2 Oct 2006, 22:28
Post #83


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




QUOTE(Apolodor @ 1 Oct 2006, 21:33)
Pai daca de la 1 ianuarie apar stopuri marfa inseamna ca ne integram si noi ca lumea nu ?  victorie.gif  .Pentru cine nu mai are rabdare si vrea sa strice 495 de roni , sa dea fuguta pan' la ADV , sa lase stopurile vechi si sa plece acasa cu mandrete de stoape . Gie ! sofer7.gif . Si uite asa , din promotie-n promotie poate ajungem si noi la un pret mai rezonabil pentru facaturile alea , ca oricum nu se prea inghesuie lumea la ele.
*




Tie ti se pare rezonabil??Sa iti dea pe triplele tale amandoua 2,5 milioane???Cand una costa atat...ei le vand iar...si mai castiga si de acolo radmasa.gif


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian78
post 7 Oct 2006, 22:31
Post #84


Membru autentic


Group: Members
Posts: 816
Joined: 24 April 06
From: Bucuresti




Cine vrea sa admire farurile si stopurile de la ADV poate sa o faca in Cora Militari, in parcare, in cortul Tuning Cora. Acolo se afla Loganul ADV. Am fost dupa ce se lasase noaptea. Farurile nu m-au interesat dar parca nu prea se potriveau, sau poate ca nu mi-au placut mie.

Stopurile insa, sunt superbe, dupa parerea mea. Le-am vazut intr-o seara si in trafic. "Becurile" de frana lumineaza mai puternic decat cele stock. Ledurile de pozitie sunt superbe. In Cora am vazut si semnalizarea care, la fel, mi-a placut foarte mult. Eu zic ca sunt super reusite. Mergeti si vedeti si voi daca nu le-ati vazut deja pe strada sau in link-ul de mai sus. Stopurile sunt vreo 7.500.000.


--------------------
Logan Laureate 1.6 gri perla
"Ce ție nu-ți place, altuia nu-i face!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 8 Oct 2006, 02:05
Post #85


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




sunt frumoase degeaba daca nu au leduri pt semnalizare si pentru stopurile de frina. vrei stopuri faine, uite AICI ceva lucrat de mina. ce-i drept, imi ia cam 2-3 zile sa le fac, dar se merita, iar la bani sunt mult mai ieftine decat chinezariile de pe ADV (retine, sunt facute manual)


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gogota_69
post 8 Oct 2006, 02:26
Post #86


JUST ME


Group: Members
Posts: 437
Joined: 5 July 06




Offtopic: bordul de logan e pe leduri sau are becurii???Ciao


--------------------
DACIA LOGAN 1.5 DCI PREFERANCE - B-51-W U D
GOGOTA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 8 Oct 2006, 08:28
Post #87


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




avem topic dedicat, si mai avem si un tutorial


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 16 Oct 2006, 12:19
Post #88


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Dsign,si stopuri de alea cum sunt in linkul de mai sus se pot face si pentru Logan?Cand vedem si noi atunci un model pentru logan?Ca nah...e tot cu leduri nu ca alea cu leduri numai pe pozitii parca tongue.gif


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 16 Oct 2006, 22:24
Post #89


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




se lucreaza atit la stopuri, cit si la faruri. vor fi cele mai benga, o sa fac aici un sondaj, v-am promis... este greu, totusi, nu se face asa usor treaba asta


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 20 Oct 2006, 01:11
Post #90


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Pai noh,da macar niste poze,virtuale ca sa vedem si noi cum arata,sa ne dam cu parerea,ca o sa fac rost de niste bani si daca nu citeam pe aici stopuri Lexus d-alea scria pe mine...macar asa ca idee sa vedem cum arata biggrin.gif


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
13 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 23:41
Forum Renault