DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> stop cu leduri, idei, realizari, poze...

Dsign
post 20 Oct 2006, 01:27
Post #91


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




pina nu e prototipul gata nu va arat nimic, ca nu am ce... s-a pastrat ideea de faruri modificate, s-a pastrat ideea de cerc luminos, aceeasi idee si in spate, insa sunt citeva particularitati pe care nu le pot dezvalui. designul nu-mi apartine. farurile vor avea o lupa mare, eficienta, toate componentele vor fi omologate aici, in Romania. Productia se va desfasura aici in Romania. Mai multe detalii va dau dupa ce ies prototipurile. deja se sculpteaza farul


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 20 Oct 2006, 14:46
Post #92


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Pret?:)Si...cand vor fii disponibile:)


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 22 Oct 2006, 08:57
Post #93


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




tu intelegi ca nici macar prototipul nu e gata? avem de platit o multime de oameni, pretul va fi ultima chestie de stabilit. oricum, nu va fi mai mare decit ce avem pe piata acum, si nu se vor face magarii de genul: da-mi stopurile vechi si ti le dau eu p-astea cu x milioane


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 31 Oct 2006, 01:24
Post #94


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Eee...pai la multi poate le convenea ca nu tineau blocate 2.5 mil in triplele vechi... wink.gif


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ADV
post 12 Nov 2006, 22:14
Post #95


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 12 November 06




Pentru Dsign
Daca seria stop/far sunt cele de care stiu si eu (si din ceea ce spui asa se pare) arata intr-adevar foarte bine (in "poza" 3D), dar am cateva lucruri sa iti spun:
1. Parerea ta nu este mereu cea mai buna si fiecare e liber sa aleaga ce sa-si cumpere si sa-si monteze pe masina ... si inca ceva "gusturile nu se discuta"
2. Nu mai arunca cu noroi in altii care spre deosebire de tine care doar "vorbesti" de aproape un an de zile ... chiar au reusit sa faca ceva.
3. ADV este o societate comerciala care care are ca scop principal comertul si binenteles facem acest lucru ca sa scoatem profit. Marja de profit nu este atat de mare cat probabil crezi tu si te invit la noi la sediu pentru o discutie pe aceasta tema.
4.
QUOTE
chinezariile de pe ADV (retine, sunt facute manual)

Nu esti corect informat sunt "taiwanisme" si nu sunt facute manual smile.gif ... in plus au agreere CE, agreere care este echivalentul agreeri RAR la nivel European si este acceptata de RAR. Apropos ... stopurile tale(din cate stiu eu chiar nu sunt ale tale - este munca unei echipe care are ca si coordonator o alta persoana) vor avea?
5. toate cele spuse mai sus sunt valabile si pentru faruri ... care vor fi disponibile, in doua variante, din Ianuarie 2007.
6. Unii au reusit in mai putin de 8 luni(pana in Ianuarie 2007) sa scoata pe piata 4 variante de stopuri si 2 variante de faruri, sa treaca testele si sa le agreeze (CE) si sa le si vanda (cel putin un model), timp in care altii ... nu dau nume wink.gif ... s-au multumit doar sa dea cu noroi ... si sa dea cu noroi pentru ca altceva oamenii de pe aici nu au vazut ..., dar nu ar trebui sa ma mir ... e o atitudine pur romaneasca ... "eu nu fac nimic, dar sa-l trag la fund pe cel care face ceva"
7. .... ar mai trebui sa scriu multe altele ... dar cred ca o fac de pomana ...

Pentru cristi_xp
QUOTE
Tie ti se pare rezonabil??Sa iti dea pe triplele tale amandoua 2,5 milioane???Cand una costa atat...ei le vand iar...si mai castiga si de acolo

Le cumperi tu am ceva seturi si ti le vand cu 200RON (TVA inclus)? ... iti pot face si discount daca le iei pe toate biggrin.gif ... si iti dau si factura.

Pentru toti cei carora nu va plac modelele existente va anunt ca vor mai veni si alte modele ... http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=13741&st=270 ... mai multe detalii.

Pentru cei carora nu va plac nici aceste modele ... va rog sa-l asteptati pe Dsign pana va "scoate" noi modele ieftine si ... exceptionale ... pentru ca imi cer scuze, dar momentan noi va putem oferi doar produse a caror calitate a fost testata si acceptata de organismele abilitate.

Pentru toti cei care au cumparat sau vor dori sa cumpere aceste produse (stopuri si faruri) va multumesc si va promit ca incercam sa va oferim produse calitative la preturi cat se poate de mici, dar sa obtinem si noi profit, pentru ca daca vom face "munca patriotica" vom ajunge ca altii care doar isi pierd timpul pe forumuri aruncand cu noroi in cei care intr-adevar fac ceva.

Va multumim tuturor pentru opiniile voatre ... doar asa putem evolua, daca exista si pareri negative smile.gif


--------------------
Renault Megane 2004 - BxxADV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 12 Nov 2006, 22:49
Post #96


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Cam reclama pe fata, nu mai este mascata, parerea mea...

This post has been edited by bobo77: 12 Nov 2006, 22:49


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 12 Nov 2006, 22:53
Post #97


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




Asteptam replica domnului Dsign.. dar personal cred ca a realizat, de cele mai multe ori, cu mijloace rudimentare, lucruri extraordinare, si daca ar avea sustinerea financiara pe care ar merita-o..... nu v-as vedea cu ochi buni afacerea domnule ADV. Bafta


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 12 Nov 2006, 22:53
Post #98


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Mda...ms de oferta,ar trebui sa incerci pe la ceva serviceuri.N-am ce sa fac cu ele...tre sa caut si eu sa le vand,dar astept sa apara mai multe modele pe piata wink.gif


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 12 Nov 2006, 22:56
Post #99


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




ma nene, imi cer scuze ca am folosit ADV atunci cind m-am referit la marfa respectiva... intotdeauna am zis ca e parerea mea, nu am impus nimanui sa nu cumpere prosusele respective. intr-adevar, gradul meu de implicare in acest proiect este unul infim, eu voi oferi solutiile de iluminat cu leduri.

... au muncit niste oameni degeaba ca sa scoata un stop si un far un pic diferite (cica stopuri cu leduri, cind ele sunt leduri doar pe pozitie) si le-au aruncat sub nas la fraieruti... care au si dat banutul, avind in vedere faptul ca altceva nu exista... eu am incredere in Bogdan, este un om ambitios, o sa iasa cxeva frumos, chiar si ca prototip... poate vinde designu-ul celebrei firme taiwaneze, daca nu va putea el sa le produca...


ce te-ai atacat asa?

ia arunca un ochi pe site-ul pe care imi prezint lucrarile, ia vezi stopurile de cielo, ti se pare ca vorbesc aiurea? ma tati, eu am muncit, mi-au inghetat miinile si apoi mi-am fript degetele cu pistolul de lipit, am indurat criticile si basmele celor mai incomozi clienti... aia e munca... ala e adevaratul bricolaj... tu fa-ti meseria de comerciant in continuare si lasa-ne sa ne spunem parerile

imi pare foarte rau ca gindesti despre mine ca pierd vremea pe forumuri... intreaba-l pe Semit unde m-a gasit duminica dupa-amiaza? ce faceam eu duminica dupa-amiaza? in orice caz, nu frecam duda pe net si nu faceam munca patriotica

te salut cu respect

This post has been edited by Dsign: 12 Nov 2006, 23:08


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ADV
post 13 Nov 2006, 10:26
Post #100


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 12 November 06




"ma nene" Dsign (ca sa folosesc acelasi apelativ), iti accept scuzele si iti prezint si eu scuzele mele deoarece cred ca "m-am atacat" mai mult dcat era nevoie, dar vazuzem o aversitate foarte mare in diverse posturi ... acum am inteles ca nu erau din rautate smile.gif

Frumoase sau urate ... stopurile pe care le vindem ... exista ... si asta ne-a determinat sa le comercializam si noi si cred ca am facut un lucru bun pentru ca sunt sute de oameni care in momentul de fata sunt fericiti ca au aceste stopuri .... hai sa nu-i injuram. sad.gif

Cat despre proiecte noi ... nu stiu daca esti informat, dar si noi suntem implicati in acelasi proiect si credem in el si mi-as dori din tot sufletul sa avem un produs 100% romanesc pe care sa-l vindem.... dar pana atunci ... ce sa facem sa stam?

Si eu resect o parte din ceea ce faci, respectiv lucrurile pe care le-ai scos, (nu si lucrurile "urate" pe care le-ai spus despre noi:)), dar de la a bricola un stop, lucru care nu reprezinta un interes pentru mine, si pana la a scoate un produs de serie ... e cale lunga ... cale pe care sper sa o parcurgem impreuna, dar dupa cum i-am spus si lui Bogdan totul se rezuma la costuri, iar cand ne vom aseza sa punem totul pe hartie ... sper din tot sufletul sa nu rezule o cifra ... la care sa ne fi ganddit doar in cosmarurile noastre.

Bafta in continuare in ceea ce faci si sper sa ne si intalnim candva.


--------------------
Renault Megane 2004 - BxxADV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ADV
post 13 Nov 2006, 10:35
Post #101


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 12 November 06




QUOTE(bobo77 @ 12 Nov 2006, 22:49)
Cam reclama pe fata, nu mai este mascata, parerea mea...
*


Chiar nu mi-am dorit sa fac reclama ... daca asa ati inteles-o imi pare rau, doar am "ripostat" la lucrurile urate care se spuneau despre noi, fara motiv.

QUOTE(semit @ 12 Nov 2006, 22:53)
Asteptam replica domnului Dsign.. dar personal cred ca a realizat, de cele mai multe ori, cu mijloace rudimentare, lucruri extraordinare, si daca ar avea sustinerea financiara pe care ar merita-o.....  nu v-as vedea cu ochi buni afacerea domnule ADV. Bafta
*


Eu imi doresc ca farurile/stopurile de care spune Dsign sa "iasa" cat mai repede pentru a astfel afacereamea(cu stopuri si faruri) ar avea numai de castigat smile.gif
Bafta in si voua.

This post has been edited by ADV: 13 Nov 2006, 10:36


--------------------
Renault Megane 2004 - BxxADV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
msn2
post 13 Nov 2006, 20:50
Post #102


Membru


Group: Members
Posts: 117
Joined: 8 November 06




Stopuri transparente=stopuri cu leduri?
Mie asa mi se pare.
poate se unesc.
oricum cele pe negru sunt mult mai reusite decat "tipatoarele" actuale, parerea mea.


--------------------
SKODA/RENAULT OCTAVIA/MEGANE2.1 1.9TDI/1.6 16V - xx xx xx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 13 Nov 2006, 21:38
Post #103


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




nu nene, aci se vorbeste de stopuri cu leduri, strict... celelalte au si becuri


@ADV, stiu ca sunteti implicati... imi pare rau, inca o data, mi-a atras atentia si Bogdan odata, demult... eu am zis lucruri urite despre stopuri in sine, pentru ca mie chiar nu-mi plac... pacat ca n-am posibilitati, ca le faceam eu, cu minutele astea doua smile.gif asa cum imi doream...


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
msn2
post 13 Nov 2006, 22:36
Post #104


Membru


Group: Members
Posts: 117
Joined: 8 November 06




"Nu nene"?? poate ca te pricepi tu la leduri da la politete mai ai cale lunga... huh.gif
Oricum daca vor aparea stopurile alea numa cu leduri poate iau o pereche(tin loganu doar 3 ani asa ca... da-i bataie).


--------------------
SKODA/RENAULT OCTAVIA/MEGANE2.1 1.9TDI/1.6 16V - xx xx xx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bassfreak
post 14 Nov 2006, 13:24
Post #105


Membru autentic


Group: Members
Posts: 897
Joined: 29 August 04
From: Bucuresti




QUOTE(BAB @ 27 Sep 2006, 19:28)
Din pacate am fost singur si nu avea cine sa apese pedala de frana, in timp ce fotografiam. Am sesizat, abia dupa ce am vazut pozele, ca semnalizatorul cu bec (stanga) lumineaza mai puternic. Ma gandesc deja sa construiesc o matrice cu Led-uri si pentru semnalizator.
*



ai reusit cumva sa faci poze in care sa se vada si cum arata cu frana apasata ?
cum se aprind la frana? se aprind mai multe, sau se aprind mai tare ?
poti da mai multe detalii, poze noi ?


--------------------
Dacia Logan 2004 Ambiance
Renault Clio Bicorp 2002 Authentique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 14 Nov 2006, 19:22
Post #106


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




@msn2 toata ziua, la serviciu, folosesc apelative politicoase si ii ling in c..r pe toti nemernicii... daca vrei, pot sa te apelez cu domnule, fara nici o problema... "ma nene" este forma cu care ma adresez tuturor prietenilor


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
msn2
post 14 Nov 2006, 19:41
Post #107


Membru


Group: Members
Posts: 117
Joined: 8 November 06




ok


--------------------
SKODA/RENAULT OCTAVIA/MEGANE2.1 1.9TDI/1.6 16V - xx xx xx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi_xp
post 14 Nov 2006, 21:13
Post #108


Membru autentic


Group: Members
Posts: 500
Joined: 8 July 04
From: Timisoara




Mai dar vor nu sunteti off topic aici ,mai ales ADV,aici se vorbeste despre stopuri cu leduri nu stopuri cu leduri la pozitii si restu cu "bece"...
Eu mi-am luat warn ca am scris aici de angel aizuri


--------------------
Dacia Logan Ambition 1,6 MPI 2005 - Neinmatriculata
Vand axa cu came sport de logan /solenza / supernova .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dodoPan
post 15 Nov 2006, 12:20
Post #109


eres


Group: Members
Posts: 65
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti/Constanta/Brasov




ONtopic si deloc OFFtopic, tinand cont de tot ce s-a discutat pana acum:

STOP CU LEDURI - se lucreaza la prototip. INTEGRAL CU LEDURI. nu se pot pune poze deocamdata, se certifica legal prototipurile, pentru a nu lua tzeapa conceptului/prototipului/produsului inregistrat de altcineva.

FAR CU LUPA SI CU LEDURI - se lucreaza la prototip, idem primul pasaj. prototipul va fi terminat inainte de stopuri DAR se vor prezenta impreuna, ca o solutie completa aftermarket faruri/stopuri cu aceeiasi linie de design, functionalitate si ergonomie.

PREVIZIUNI ASTRALE: m-am nascut in Romania, le-am produs in serie in Romania.

PREVIZIUNI REALE: etape: 1. desene/schite/concept (2D si 3D, pentru o vizualizare completa, din toate unghiurile). 2. concept/prototip real. 3. costuri de productie, solutii reale de proiectare, etc. 3. secret inca. 4. secret inca. 5, etc - secret inca. se poate si in Romania wink.gif

CE SE INTAMPLA, DOCTORE ?!? raspuns: cand se vor putea face publice cele doua concepte/prototipuri, asteptam parerea sincera a viitorilor/potentialilor utilizatori/cumparatori.

DA' HALATU' ? HALATU' ?!? CAT E HALATUUU' ?!? targetul e destul de clar. cine doreste design revolutionar, calitate, tehnologie noua si fiabilitate, stie ca nu va cumpara niciodata toate aceste functii ale unui astfel de produs cu banii pe care-i va da pe aceeiasi pereche 2+2 de serie. poate cuvintele spuse mai sus sunt mari dar astea sunt scrise cu majuscule pe prima pagina a proiectului. daca-l facem, respectam cerintele initiale. wink.gif

REALITATI DELOC VIRTUALE: nu contest neincrederea in acest proiect ambitios. nu contest vorbele care par, la prima vedere, nesustinute de lucruri palpabile. se va intampla. cu cap. prototipurile vor fi gata de vazut curand. vorba aia americaneasca, care se potriveste de minune: stei tuned !!!

CONCLUZII: DA, exista produse internationale. concurenta directa nu ne face decat sa vrem mai mult de la produsele noastre. profesional si elegant. DA, gusturile nu se discuta. DA, nu exista absolutism in achizitionarea unor accesorii aftermarket. DA, bricolajul e una, unicatul e alta, produsul de serie e cu totul altceva, produsul de serie mare e cu totul si cu totul altceva. DA, veti vedea prototipurile curand wink.gif


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 16 Nov 2006, 09:42
Post #110


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




sa fiu al dracu', da' te scremusi frate dodo sa scrii atita... smile.gif)


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kulmea
post 24 Jan 2007, 00:02
Post #111


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 10 January 07




vreo nautate despre cele discutate... omologare prototipuri.... s-a renuntat? se continua cu investigatiile..? dry.gif


--------------------
Dacia Logan 2006, Laureat 1.6 - TM-00-AAA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dsign
post 24 Jan 2007, 12:42
Post #112


Led Tuning Man


Group: Members
Posts: 3.498
Joined: 24 November 03
From: Bucuresti




sunt in derulare si alte proiecte la TopArt, asa ca lumea se misca mai lent in aceasta perioada. Oricum, progrese sunt, posibil ca in primavara sa putem vedea poze oficiale (asa cum s-a promis de altfel)


--------------------
D Logan 2004 Preference 1.6MPI Egee - B 48 CUP
http://youtu.be/OQ-ukXOBfI4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dodoPan
post 24 Jan 2007, 22:31
Post #113


eres


Group: Members
Posts: 65
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti/Constanta/Brasov




da, asa e. proiectul faruri/stopuri Dacia Logan Sedan/MCV nu este abandonat deloc, deocamdata nu se deruleaza la 100% capacitate.

update-uri si noutati "fierbinti" in februarie/martie wink.gif


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAB
post 8 Feb 2007, 23:03
Post #114


GUERRIER MARIN DE VAILLANT


Group: Members
Posts: 383
Joined: 13 June 05
From: CONSTANTA




Al meu "bricolaj" e mort, "mumificat" in multe straturi de folie de parchet si depus in camera funerara a piramidei de sub bloc, din Valea Boxelor..... plange.gif


--------------------
Dacia Logan 1,6MPI Laureate - CT 06 BAB
"NOSCE TE IPSUM"
"Avoir une passion dans la vie, c’est un moteur fondamental pour vivre."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlinREHAU
post 11 Mar 2007, 23:10
Post #115


membru incepator


Group: Members
Posts: 718
Joined: 21 March 06




Am si eu o intrebare , daca e cineva care sa lovit de problema asta ... Eu mi-am pus 4 baghete anti apa de cate 3 leduri superflux albe in grila din fata . De 2 luni nimeni nu s-a legat de mine pana azi ... Vreau sa stiu si eu daca am vre-o sansa sa le omologhez pt ca nu prea as vrea sa le dau jos de pe masina sad.gif . Unde mai pui ca vreau sa bag inca 4. DSC03991.JPG ( Size: 352.58k ) Number of downloads: 1336
DSC03989.JPG ( Size: 317.69k ) Number of downloads: 1450
. Chestia e ca nu orbesc pe nimeni cu ele , nu vad cu ce incurca ... Daca nu reusesc sa le omologhez , le iau si le bag lumina la porbagaj , la numarul de pe haion la picioare am (numai cand se deschid portierele) . Toate baghetele au costat ~80 RON si nu le arunc intr-o cutie sa zaca de pomana .DSC03993.JPG ( Size: 367.41k ) Number of downloads: 1573


This post has been edited by AlinREHAU: 11 Mar 2007, 23:25


--------------------
Dacia break 96
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stiancu
post 12 Mar 2007, 10:48
Post #116


Membru autentic


Group: Members
Posts: 380
Joined: 2 July 06




in cod spune negru pe alb ca nu ai voie sa montezi alte dispozitive de iluminare pe masina, inafra de cele existente din fabrica.deci raspunsul este: NU


--------------------
dacia logan logan amiance 2004 - dj 77 yan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 12 Mar 2007, 11:56
Post #117


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




Daca nu lucrezi la MAI nu poti sa le omologhezi, dar totusi la ce-ti ajuta? plus ca arata foarte "kicios".


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogo4all
post 12 Mar 2007, 14:29
Post #118


Membru autentic


Group: Members
Posts: 879
Joined: 9 July 06




Nu stiu cum ai nimerit sa postezi aici problema ta cand aici se discuta cu totul si cu totul altceva + plus ca e vorba si de alta masina.


--------------------
Dacia Logan 1.4 Mpi 2004 Laureate
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlinREHAU
post 12 Mar 2007, 21:54
Post #119


membru incepator


Group: Members
Posts: 718
Joined: 21 March 06




Imi cer scuze ca am deranjat lumea pe aici ... Bogo4all , am sa incerc sa ma uit de acum sa nu mai postez pe un topic de Logan ca vad ca te deranjeaza sa vezi amarata mea de dsn pe topicul asta . Ideea era ca , asa cum se discuta de stopuri cu leduri se poate discuta si despre "pozitii" cu leduri dar pana la urma asta e . Am sa le dau jos , am sa le pun in alta parte ... Am sunat pila de la RAR si mi-a spus ca NU se poate omologa in nici un caz , am scapat cu un avertisment pe moment. Multumesc .


--------------------
Dacia break 96
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BIBANU78
post 13 Mar 2007, 10:36
Post #120


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 20 October 05
From: MO-go




Ce vesti mai avem cu stopurile cu leduri se spune ca prin februarie hai martie blink.gif si eu as cam vrea sa le vad cum arata


--------------------
LOGAN preference 1.5 DCI - GJ-XX-XX
Eu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
13 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 8th May 2024 - 07:27
Forum Renault