DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Moderatori,Useri-Forum Dacia, Cel mai popular moderator

Cat de buni moderatori sunteti?
 
Andu [ 0 ] ** [0.00%]
Liviu [ 10 ] ** [12.82%]
GeorgeB [ 7 ] ** [8.97%]
maddan [ 3 ] ** [3.85%]
Marty [ 19 ] ** [24.36%]
Gabi [ 1 ] ** [1.28%]
Klaus [ 13 ] ** [16.67%]
MoneyTalks [ 1 ] ** [1.28%]
dragOn [ 3 ] ** [3.85%]
paulp [ 6 ] ** [7.69%]
Ov [ 1 ] ** [1.28%]
asarban [ 10 ] ** [12.82%]
Al [ 3 ] ** [3.85%]
sod [ 1 ] ** [1.28%]
Total Votes: 78
  
Funny
post 16 Dec 2004, 07:33
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




As dori sa-i votati numai pe moderatorii cu care ati intrat in contact din diverse motive si care v-au lasat o impresie buna.
Celorlalti rog acordati-le note de la 1 la 9 (pentru 10 se acorda vot) si daca se poate sa si argumentati.(optional)
Rog ca parerile si raspunsurile dvs. sa fie in limitele decentei.
Va multumesc.

This post has been edited by Funny: 16 Dec 2004, 10:22


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 07:38
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




Eu am acordat punctaj maxim lui Klaus pentru decizii luate cu maturitate.Tin sa-i multumesc pe aceasta cale si lui Marty care mi-a dovedit in repetate randuri ca dispune de un simt al umorului bine dezvoltat.


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sclaud
post 16 Dec 2004, 07:44
Post #3


Status: activ


Group: Members
Posts: 480
Joined: 24 July 04
From: Brasov




Asta imi seamana a "topic pentru cei care vor sa si-o faca cu mana lor" ! wink.gif
Dar ma risc:
- nota 2 cu indulgenta lui asarban ! Nu argumentez pentru a nu iesi polemici.
- nota 9 lui marty.

This post has been edited by Obscuru: 16 Dec 2004, 07:46


--------------------
none none 2019 - BV-XX-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 07:49
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04





Presupun ca daca raspunsurile voastre nu vor avea caracter ofensator nu aveti de ce sa va faceti probleme.


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AL
post 16 Dec 2004, 08:59
Post #5


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Treaba pe care ai facut-o este cel putin ofensatoare la adresa Moderatorilor dar mai ales a Adminilor care i-au numit.... Parerea mea este ca asa ceva nu se face.... dar daca tot ai facut-o, te rog sa-mi explici care este sistemul de vot...cum se pot acorda note de la 1 la 10??? Eu stiu ca forumul permite doar exprimarea UNUI VOT..adica bifarea unei singure optiuni.... in acest caz intrebarea e pusa complet gresit iar raspunsurile exprimate in chestionar vor fi in consecinta.

cu tot riscul de a fi votat (ce-o insemna ca sunt votat?....ca sunt placut sau ca sunt contestat de useri?...eu nu m-am prins) ii rog pe colegii moderatori sa mute topicul la probleme administrative sau statistici, sau macar sa se pronunte daca e sau nu cazul sa ramana la Cafenea (barfa...).


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RIon
post 16 Dec 2004, 09:25
Post #6


pasionat


Group: Members
Posts: 2.835
Joined: 22 May 04
From: CJ




Eu zic ca nu poate fi obiectiv acest top, pentru ca, in functie de tipul masinii din posesie, un utilizator de SN nu o sa isi prea bage nasul la CLT decat rar, iar sansa de a se ,,pupa" cu moderatorii respectivei sectiuni e foarte mica.
Iar daca un user is face timp sa supravegheze activitatea moderatorilor, e...bolund smile.gif
Cred ca topicul nu isi are rost.
Shift+Delete.


--------------------
Skoda Octavia 2 2005, TDI 160CP 2008, Ford Focus 115 CP - de CJ
www.raresion.ro
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 09:27
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




QUOTE(AL @ 16 Dec 2004, 08:59)
Treaba pe care ai facut-o este cel putin ofensatoare la adresa Moderatorilor dar mai ales a Adminilor care i-au numit.... Parerea mea este ca asa ceva nu se face....
*



Fara suparare Al , crezi ca Nastase si Basescu s-au simtit ofensati pentru faptul ca aveau nevoie de voturile noastre?Poate ca da , poate ca nu......
Un lucru este clar:cine se simte ofensat probabil are si motive.Consideri ca nu este asa?

Later edit:Nu consider ca moderatorii au nevoie de voturile noastre , insa sondajul le va da posibilitatea celor cu punctaj mai mic sa-si corecteze anumite greseli.Parere strict personala.

This post has been edited by Funny: 16 Dec 2004, 10:29


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 16 Dec 2004, 09:33
Post #8


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




dar nastase sau basescu nu au platit ca sa construiasca tara asta bani din buzunarul lor !!!

daca nu stiai INVISION BOARD este cu licenta, licenta ce se plateste !


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marius
post 16 Dec 2004, 09:38
Post #9


Membru autentic


Group: Members
Posts: 595
Joined: 13 October 03
From: Bucuresti




Cu parerea poate sa-si dea binenteles oricare user, dar dupa cum bine a spus Rion, de unde sa stiu eu cum modereaza cei de la CLT.
Si pana la urma unde vrei sa ajungi ? Am inteles, se va face un "top" al moderatorilor. Asa si ? Care-i problema daca Marty e pe primul loc si Asarban pe ultimul ? Crezi ca se schimba cu ceva stilul fiecaruia doar de dragul acestui "clasament"? Eu zic ca nu.


--------------------
ex Dacia ex Solenza ex 2003 Clima - ex 1.4 MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 16 Dec 2004, 09:39
Post #10


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




QUOTE
cine se simte ofensat probabil are si motive

Asta imi aduce aminte de o remarca similara (si absolut cretina) pe care a facut-o departamentul de HR la noi in firma, cred ca au pierderi enorme din cauza asta (parere pur personala).
Zi-mi si mie, ce "motive" are Al sa se simta ofensat? E probabil unul dintre cei mai echilibrati moderatori, nu l-am vazut sa intervina niciodata cand nu e cazul. Si a propos, si eu consider ca topicul e cel putin aiurea, scopul forumului nu este sa judecam moderatorii. Daca ai tu o cearta cu unul dintre ei nu trebuie sa implici tot forumul - sau fa-o macar la 'probleme administrative'....


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 16 Dec 2004, 09:47
Post #11


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.003
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




Am impresia ca s-au terminat toate problemele Daciei si lumea nu mai are ce face!
Pe cind si un concurs de frumusete pt moderatori? wub.gif
Sa zicem "Miss Moderatoru" cu premiu! O excursie la Pitesti, la DACIA GROPI RENAULT?! biggrin.gif


Chiar nu inteleg! unsure.gif Ce relevanta o sa aiba acest pool!
Chiar daca iese unu' mai "frumos" ca altul situatia nu o sa se schimbe, si NU TREBUIE sa se schimbe!
NU sintem in "republica" Daciaclub.ro. Ne aflam in spatiul privat Daciaclub, spatiu in care cei care-l detin au creat niste reguli, iar cei care intra (mai ales ca nu sint obligati sa o faca) trebuie sa respecte aceste reguli asa cum au fost ele create si cum sint interpretate de moderatori!

Este normal totusi sa apara divergente user vs. moderator, cel mai adesea din neintelegere, dar pentru lamurira acestora exista MP. Va rog NU mai spalati rufe in public ( desi trebuie sa recunosc ca este distractiv citeodata)

PS! N-am mai vazut de mult o "moderare" facuta de Asarban, si chiar ii duc lipsa 10412898.gif


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Pedro
post 16 Dec 2004, 09:52
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 551
Joined: 16 December 03
From: Bucuresti




Eu o sa votez cand o sa apara moderatoarele.


--------------------
Dacia 1300 OFF ROAD Berlina
O zi trista pentru tara, mare victorie comunista, traiasca.......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adimicu
post 16 Dec 2004, 09:57
Post #13


Membru incepator


Group: Members
Posts: 82
Joined: 25 October 04
From: Constanta




eu ca utilizator ce pose dlogan nu am intrat niciodata la clt sau supernova asa ca nu prea am cum sa votez cu ceilalti.
subiectul mi se pare pe dinafara, in sensul ca nu poate fi obiectiv, si noi cred ca asta votam ,obiectivitatea moderatorilor precum si altele.
parerea mea


--------------------
Ford Focus 2005, 1.6Tdci 109Cp - CT 82 AUM
Cu cat maimuta se catara mai sus cu atat isi arata fundul mai bine.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 10:04
Post #14


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




QUOTE(vv @ 16 Dec 2004, 09:39)
Asta imi aduce aminte de o remarca similara (si absolut cretina) pe care a facut-o departamentul de HR la noi in firma, cred ca au pierderi enorme din cauza asta (parere pur personala).
Zi-mi si mie, ce "motive" are Al sa se simta ofensat? E probabil unul dintre cei mai echilibrati moderatori, nu l-am vazut sa intervina niciodata cand nu e cazul. Si a propos, si eu consider ca topicul e cel putin aiurea, scopul forumului nu este sa judecam moderatorii. Daca ai tu o cearta cu unul dintre ei nu trebuie sa implici tot forumul - sau fa-o macar la 'probleme administrative'....
*



In nici-un caz remarca nu facea referire la Al.Ce ma surprinde ca reactiile moderatorilor nu au intarziat sa apara pe cand userii sunt foarte "moderati" si "zgarciti" in privinta parerilor.Probabil le este teama de sanctiuni sau sunt foarte multumiti de coabitarea cu moderatorii.(ce e rau in asta?)
Bun , cineva spunea ca se platesc niste sume pentru ca acest forum sa existe.Transmiteti un nr.de cont si spuneti cu ce suma sa cotizam si vom incerca sa o facem.
Nu trebuie sa cunoasteti toti moderatorii pentru a vota.Votati-l pe cel de pe sectiunea dumneavoastra daca considerati ca sunteti multumiti de prestatia acestuia.

Daca va deranjeaza atat de tare faptul ca am demarat acest sondaj aveti posibilitatea sa il stergeti.Faceti cum credeti voi de cuviinta.......


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AL
post 16 Dec 2004, 10:05
Post #15


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




1. nu sunt de acord cu motivatia cu banii.... forumul costa...si ce daca?... problema este alta...cineva ne invita in casa lui, sa ne bucuram de ce are si sa discutam intre noi... dar are o sotie nervoasa si rea de gura, copii needucati sau tzafnosi sau care fac nazbatii, un bunic ramolit etc.... asta nu se poate schimba!.... convietuim asa sau ne vedem fiecare de drum... eu sunt in postura uneia dintre rude...poate, ca intre rude, nici eu nu agreez chiar pe toti ceilalti din familie.... dar sunt constient ca nu-i pot schimba.... consider ca userii au dreptul la opinie insa odata exprimata, sa nu se astepta ca ceilalti sa ia pozitie de drepti si sa se conformeze!

2. consider ca topul e ofensator deoarece ma simt scos in fatza plutonului alaturi de colegi pentru ca unii sa vada incotro se indrepta ouale stricate... unii care nu au nici un fel de autoritate morala sa faca asta!...doar for fun?... mersi, dar nu asta e rostul forumului sa ne distram pe seama altora care, asa cum pot, asigura cat de cat buna functionare a lui... si ma simt ofensat eu, AL, care nu cred ca am avut ceva de impartit cu vreun user... de aceea am si scris eu aceste lucruri!

3. topul nu poate functiona pe baza notelor!.... doar pe baza de vot.... insa cred ca ar putea fi mai putin ofensator, poate chiar util la final de an, sa stim care este cel mai apreciat moderator/admin/membru al echipei.... sau care este cel mai haios.... sau cel mai... adica sa incercam sa vedem jumatatile pline al paharelor.... sa fim optimisti, nu pusi pe criticat si carcotit fara rost!

4. userii nemultumiti au posibilitatea sa foloseasca MP catre cel care i-a nedreptatit, apoi catre admini, apoi dreptul al opinie publica... apoi dreptul sa aleaga ce optiune vor avea mai departe in legatura cu relatia cu forumul...


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bomicabomic
post 16 Dec 2004, 10:11
Post #16


Ex-membru DaciaClub


Group: Members
Posts: 1.072
Joined: 7 September 04




Eu din titlul topicului ma gindeam ca e o paralela (duel)10412898.gif intre "moderatori" si "useri" ceva gen "plusuri" , "minusuri", deh, ca la masina anului in Ro sau ca la Ciao Darwin. Se pare ca m-am inselat.
Asa ca haideti fratilor la treaba, avem de facut un guvern, avem de rezolvat "fuzeta" rupta si mai stiu eu ce zdranganeli si zgomote la denivelari.


--------------------
x x - x
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 10:12
Post #17


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




[quote=AL,16 Dec 2004, 10:05]
Foarte bine Al,
Cum ti-am mentionat si pe Mp imi reafirm disponibilitatea de a modifica acest sondaj conform directiei propuse:"Cei mai populari moderatori".
Insa pentru a face asta am nevoie de sprijinul moderatorului sectiunii respective.
Multumesc anticipat pentru intelegere si sprijin.


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 16 Dec 2004, 10:18
Post #18


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Eu am tot respectul pt toti cei care depun efort pt acest site/forum. Lucrez in IT si cam am idee cata munca implica doar tinerea unui site la zi, dar mai sa stai sa citesti/corectezi toate prostiile ce le scriu unii.

Moderarea e un lucru necesar, astfel incat un nou venit sa poata gasi informatiile care trebuie cat mai repede. Toti suntem oameni si daca uneori exagereaza in munca lor trebuie sa-i intelegem, desi eu nu cred ca m-am suparat cand mi s-au editat posturile. Mi-am dat singur seama ca pe buna dreptate, chiar daca nu mi-a placut la momenul respectiv.

Nu votez in topul asta. Ii apreciez pe toti la fel pt munca si pasiunea lor.
Vorba lui Ali G: Respekt! up.gif

PS: Sa nu fie dubii: Nu am nici un amestec cu forumul asta, sunt un user ca oricare altul si nu cunosc personal nici unul din moderatori/admini.


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 16 Dec 2004, 10:18
Post #19


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




o.0 am un vot si nu e de la mine laugh.gif ... eu imi rezerv inca votul 017.gif


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
LucVer
post 16 Dec 2004, 10:33
Post #20


Membru foarte autentic! ;-)


Group: Members
Posts: 240
Joined: 9 October 03
From: Brasov




1. Nu o sa votez pentru ca nu ma priveste activitatea moderatorilor.
2.Sunt membru al acestui forum pentru cu totul alte motive (vezi numele forumului).
3.Activitatea moderatorilor este evaluata de altcineva decat userii si anume de cei care i-au numit moderatori (vezi regulamentul).

Ceea ce este intrucatva amuzant este faptul ca periodic se intampla ca un user sau un grup de useri sa initieze cate o "rascoala" gen 1907 in care pun mana pe "furci si topoare" ca sa ii "pedepseasca" pe "boieri"! 04.gif De ce? Oare pentru ca "vor pamant"?

This post has been edited by LucVer: 16 Dec 2004, 10:33


--------------------
Renault Fluence Expression Plus 1.6 16v 2011 - BV xx XXX
ex-Logan Laureate 1.4

Fortza fie cu tine! - Star Wars
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neumann
post 16 Dec 2004, 10:40
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 783
Joined: 6 November 03
From: Spermezeu




Top-ul meu:
1. Liviu (in principal, pentru contributie tehnica majora la DSN)
2. Al (pentru tenacitate si rezultatele obtinute de pe urma ei)
3. Asarban, Andu, GeorgeB, Klaus, Marty (in ordine alfabetica).

Zmeura de aur:
moneytalks, care dupa parerea mea, nu e la curent cu realitatile din Romania si e mult prea pedant de mult prea multe ori (chiar daca e probabil in top la contributii in bani, care, IMO, nu ar fi trebuit acceptate).

This post has been edited by cristianco2002: 16 Dec 2004, 10:47


--------------------
... .. ..
Americanii il vor pe Ciolos.. i-au dat si viza!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 16 Dec 2004, 10:42
Post #22


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




Pot sa ma votez singur? 04.gif


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luxcor
post 16 Dec 2004, 10:46
Post #23


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




george mai ai unul ... si nu e de la tine ...
lui marty nota 9,5 (ptr. ca suntem vecini)
tuturor celorlalti nota 9 ...


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 16 Dec 2004, 10:46
Post #24


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




pai na , normal ca poti laugh.gif

eu tot vreau sa stiu cine m-a votat laugh.gif


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SilviuB
post 16 Dec 2004, 10:50
Post #25


Membru de BUKOWINA


Group: Members
Posts: 281
Joined: 19 August 04
From: Suceava-Bukowina




Eu nu votez!
Din moment ce au fost propusi ca moderatori toti sunt buni in ceea ce fac pe forum.
Propun inchiderea discutiei. wink.gif


--------------------
VW POLO 2005 - 8XSYL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bomicabomic
post 16 Dec 2004, 11:00
Post #26


Ex-membru DaciaClub


Group: Members
Posts: 1.072
Joined: 7 September 04




Bun, alegem cel mai bun moderator. Dar cine-l valideaza? Dl Ghergut?rolleyes.gif Softul de numarare e bun? biggrin.gif

Pe cind cel mai bun user?
Nu de altceva, dar sa organizez din timp, actiunea "internetu". laugh.gif laugh.gif


--------------------
x x - x
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Funny
post 16 Dec 2004, 11:03
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.272
Joined: 7 October 04




QUOTE(bomicabomic @ 16 Dec 2004, 11:00)
Bun, alegem cel mai bun moderator. Dar cine-l valideaza? Dl Ghergut?rolleyes.gif Softul de numarare e bun? biggrin.gif



Pai ala nu e la zdup?


--------------------
Dividae et impera!
Lasciate ogni speranza , voi ch'entrate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mil
post 16 Dec 2004, 11:05
Post #28


ocupat


Group: Members
Posts: 309
Joined: 23 January 04
From: x




Eu propun sa se faca doua topuri:
- Moderatorul de aur (respectiv acest topic) si
- Moderatorul de zmeura (respectiv cel mai nepotrivit moderator).

...Doar vot, fara comentarii, fara justificari si fandari. Asa nu se inflameza lumea si topicurile, se voteaza in secret, etc.. Votul sa dureze pana la sf. anului.

Ce rost are?
Pai rezultatele pot oferi moderatorilor un exemplu pozitiv, ar putea consulta activitatea celui mai popular moderator. Apoi eventual ar putea sa vada ce gandeste multimea moderata depsre activitatea lor, pentru ca loc de mai bine este mereu! Cel care are multe voturi negtaive ar putea sa incerce sa isi schimbe stilul, sa dea mai usor cu barda...ma rog, sa incerce sa scape de lanterna. Pur si simplu ar fi o evaluare si o recunoastere a calitatii muncii depuse (de cantitatea ei sunt ferm convins)...asta ar fi!

In plus, am putea si noi user-ii sa ne bagam in seama.

Funny, faci tu al doilea topic si schimb titlul la cel prezent?

This post has been edited by mil: 16 Dec 2004, 11:18


--------------------
x x - x
I Bog te veselit!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 16 Dec 2004, 11:09
Post #29


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




QUOTE(luxcor @ 16 Dec 2004, 10:46)
george mai ai unul ... si nu e de la tine ...
lui marty nota 9,5 (ptr. ca suntem vecini)
tuturor celorlalti nota 9 ...
*



Domnu' cu scuzele de rigoare, nu mai suntem vecini de la 2 Decembrie. Am fost mutat la depozit (disciplinar?), in Romaero. Asa ca ma trec si pe mine la categoria "si altii"! biggrin.gif


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paul_s
post 16 Dec 2004, 11:09
Post #30


.


Group: Members
Posts: 305
Joined: 2 July 04
From: .




am votat cu moderatorii de la probleme tehnice sn pt promtitudinea cu care se raspunde acolo (am primit raspuns in mai putin de 1 min) valuri.gif defapt e mai mult de 1 min dar ideea ramine sleep.gif

This post has been edited by paul_s: 16 Dec 2004, 11:15


--------------------
. . . - .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 01:14
Forum Renault