DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Bullbar pe masinile de oras

Bullbar pe masina de oras?
 
DA! Am si sunt mandru de el! [ 6 ] ** [6.00%]
DA! Nu am dar am de gand sa-mi pun! [ 11 ] ** [11.00%]
Ma doare in cot! [ 16 ] ** [16.00%]
NU! Dar nu ma intereseaza! [ 15 ] ** [15.00%]
NU! Sunt total impotriva! [ 52 ] ** [52.00%]
Total Votes: 100
Guests cannot vote 
asarban
post 27 Aug 2004, 21:11
Post #1


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Sunteti de acord cu montarea de catre userul zilnic de dispozitive tip bullbar pe masinile normale de oras? (nu cele utilitare, gen politie/salvare sau SUV sau 4x4)

Later edit: Pentru a fi cat mai pe intelesul domnului Basic:
Ma refer la masina ta, proprietate personala, aia cu care te duci la servici, la munte, la mare!
Nu, nu ma refer la papucuri, la maxi-taxi, la taxi samd.
Cred ca am fost suficient de clar si prima data, dar ma rog...


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BasIc
post 28 Aug 2004, 00:18
Post #2


Membru


Group: Members
Posts: 144
Joined: 21 November 03
From: BRASOV




multumesc de completare


--------------------
"Bas|c Rulzz!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristimm
post 28 Aug 2004, 10:29
Post #3


Membru vechi


Group: Members
Posts: 664
Joined: 30 September 02
From: Bucuresti




Sunt total impotriva!


--------------------
ex Dacia Nova GTi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 28 Aug 2004, 10:33
Post #4


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




Mie personal mi se pare o kknarie tipic romaneasca demna de a fi alaturata celebrului stergar rosu de la luneta si nelipsitului catelusi ce da din cap. Singurul loc unde ii vad utilitatea este la jeep-urile facute pentru teren accidentat si folosite in consecinta. Oricum, romanul care isi pune garlig in spate doar pentru a-l pedepsi pe nefericitul care are nesansa sa intre in el isi va pune si un bullbar in fata, nu de alta, dar ca sa se protejeze de "nenorocitul draq" in care intra.


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 28 Aug 2004, 13:02
Post #5


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Presupun ca votul cu DA! apartine domnului Basic.
Si presupun ca masina din linkurile:

http://www.daciaclub.ro/album_pic.php?pic_id=322
http://www.daciaclub.ro/album_pic.php?pic_id=327
Iti apartine!

Imi cer scuze pentru posturile in care te indemnam sa-ti pui proiectoare pe masina.
Ai deja! Albastre! Ai si volan de Renault. (dar nu ai dacia nova, ca sa respectam versurile). Ai si mutunache agatat de oglinda! Ai si capace de Matiz! Hmm...si parasolar la parbriz! SI aripioare deportante la stergatoare.....maaamaaa ca la masinile straineeee.
Uuuuhh...bordul lipit cu banda adeziva! Mistooo! Ahhhh si imaginea fulminanta a firelor care ies din bord!
Vaaai...ai si breloc la chei...e un tub de 7,62! Cool!

Adevarul e ca ai motiv sa iti pui bullbar! Sa iti protejeze desenul de pe masina, aripioara de sub bot, ca presupun ca ai muncit ceva la ea, sau daca nu, ca ai bagat ceva bani.

Ai dreptate! Eu sunt un taran/mitocan cuprins de complexe de inferioritate in fata....
Recunosc!
Acusica ma duc si imi fac autocritica!


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 28 Aug 2004, 14:02
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




Eu cred ca ar trebui interzise. In conditiile in care toti constructorii de automobile incearca sa gaseasca solutii pentru protejarea pietonilor in caz de impact, la noi se gasesc care mai de care mai tari sa-si monteze cacaturi dintr-astea si cuie de tractare, chit ca n-au de gand sa-si agate remorca. La testele EuroNCAP multe masini sunt depunctate tocmai pe acest considerent.


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 28 Aug 2004, 17:31
Post #7


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




QUOTE
Mie personal mi se pare o kknarie tipic romaneasca demna de a fi alaturata celebrului stergar rosu de la luneta si nelipsitului catelusi ce da din cap.

Ia ai grija cum vorbesti ca acu' te trezesti cu BasIc si Pitzy ca te fac taran incapabil si complexat ! Ai de grija, sa nu spui ca nu ti-am atras atentia! Ti-am zis, mane!!!


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BasIc
post 28 Aug 2004, 18:37
Post #8


Membru


Group: Members
Posts: 144
Joined: 21 November 03
From: BRASOV




marty ,marty,marty..........
De ce esti tu asa de inexact?
Unde am facut eu "TARAN" pe cineva?
Chiar nu ai vazut cand ai sters posturile cine a inceput cu "TZARANO MANIA"?
Si inca ceva marty eu nu am intrat in polemica cu tine,tu de ce vrei sa se prelungeasca povestea asta la nesfarsit?
Nu ai sters posturile tocmai din motivul ca sa ramanem ontopic,vrei sa o dam iara in "ala cu bullbar e taran,ala cu jeep in oras e taran,alalalt e tot taran"
Nu te inteleg marty,chiar deloc,dar asta bineinteles e treaba mea.
Si unde am sustinut eu bullbarul asta asa sus si tare?
Am spus doar ca asa am mostenit masina,cu bullbar si carlig.
Carligul l-am dat jos pentru ca mi se parea inestetic,dar bullbarul l-am pastrat.
Asarban mi-a expus ideea ca nu este prea sanatos pt pieton BULBAR-Ul si numai din motivul asta o sa il dau jos(Cu toate ca nici bara metalica nu e prea sanatoasa:model 84).
Dar ideea este ca in ROMANIA sunt atatea 4X4 luate nu in scopuri de "hai pe munte!" ci "HAI PRIN GROPI!" incat bullbar-urile de pe DACIA sunt o problema atat de infima incat ........pe scurt ingrijoarea este inutila. laugh.gif


--------------------
"Bas|c Rulzz!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_o
post 28 Aug 2004, 20:34
Post #9


om ca, din pacate, din ce in ce mai putini


Group: Members
Posts: 3.940
Joined: 23 May 03
From: Bucuresti




Nu sunt de acord cu montarea de bull-bar-uri. Sunt masini care prin natura lor necesita asa ceva (gen jeep-uri care sunt facute sa mearga pe teren accidentat, papuci care sunt folositi pentru transport si care se mai pot lovi cu botul de rampa de incarcare etc). Dar chiar si in cazul exceptiilor de mai sus, sunt de acord numai la cele care au nevoie de asa ceva. Nu toti papucii merg pe santier, nu toate jeep-urile merg off-road de sa aiba nevoie de asa ceva. Sunt periculoase pentru pietoni carora nu le mai acorda nici o sansa dar sunt periculoase si pentru masinile din fata. Si, la o adica, de ce ti-ai pune asa ceva? Ca nu sunt foarte estetice (in special pe masinile mici) iar daca nu esti atent ii faci o bucurie cat toate zilele aluia din fata ta. Daca in privinta carligelor de remorcare mai sunt de acord cu ele (nu te pune nimeni sa intri in fundul meu) cu bull-bar-urile nu pot avea aceeasi parere.

Din experienta personala: pe mine, cand eram cu break-ul m-a lovit un papuc cu bull-bar de mi-a rupt tot spatele, eu fiind stationat la semafor. In loc sa scap si eu mai usor, am tinut masina mai mult de o saptamana in service. Ala mi-a dat asigurarea, a luat o amenda modica si s-a spalat pe maini.

In alta ordine de idei, ma bucur ca dai jos dihania aia de pe masina, dar ma bucur si mai mult ca ai inteles ca e gresit sa o tii.


--------------------
Dacia SLZ 1.4 / Break CL
E bine sa fii multumit cu ceea ce ai, dar nu si de ceea ce esti (Sir James MacKintosh)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Uncle-Sam
post 28 Aug 2004, 21:36
Post #10


MEMBRU DE PARTID


Group: Members
Posts: 1.377
Joined: 1 April 04
From: Bucuresti




ai uitat sa adaugi ceva de genu "Nu am, dar n-ar strica"


--------------------
DACIA 1100 1971 / DAEWOO TICO 1999 - B ** ***
Eu am numai 3 pistoane si ma cheama piTICOt
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 29 Aug 2004, 00:59
Post #11


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




Eu as fi de acord daca s-ar mari asigurarea OBLIGATORIE la aceste masini la MINIM 4,000 euro/an. Iar CASCO la minim 90% din valoarea masinii... :twisted: :mrgreen:

Daca ar depinde de mine, as baga o asemenea lege :mrgreen: Iar pentru cei cu cirlig in spate si care NU au o remorca inscrisa pe numele lor, as aplica acelasi lucru :mrgreen:


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 29 Aug 2004, 01:32
Post #12


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Money....scuza-ma dar....
Majoritatea bullbarurilor de pe masini de oras sunt pe dacii.
Majoritatea daciilor cu bullbar au o valoare de asigurare de cca. 500-1000 euro.
Chiar nu ar fi nici o problema pt proprietar sa-si faca asigurare Casco.
RCA-ul va fi in curand cam 400 euro pe an.
Am senzatia ca atunci se va face un pic de loc pe strada!
Dar ca sa revenim la subiect....de ce nu votezi?


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Wolfmark
post 29 Aug 2004, 02:04
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 642
Joined: 24 March 03




QUOTE
Iar pentru cei cu cirlig in spate si care NU au o remorca inscrisa pe numele lor, as aplica acelasi lucru :mrgreen:


Intreb si eu ca prostul ... de ce? :roll:

Inteleg in cazul bullbar-urilor, mai ales ca s-a invocat protejarea pietonilor. Aici sunt de acord. Dar cu carligul ce ai? Daca tot intra unul si mine si ma pune pe drumuri (casco, politie etc...), eu din principiu pierzand bani/timp/etc..., de ce respectivul sa scape ieftin?


--------------------
DACIA Solenza Scala 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 29 Aug 2004, 17:55
Post #14


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




E simplu! Pentru ca ala care intra in tine nu o face intentionat. Accidente au fost si vor mai fi, se poate intampla oricui. In plus, nu putine sunt cazurile in care tocmai "carligarul" da cu spatele facand varza masina unui nevinovat pe considerentul "am carlig, ma doare-n remorca".
Asta e ca faza cu tipul ala care si-a protejat gradina bagand curent electric in gard... e ilegal si imoral.


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 29 Aug 2004, 17:57
Post #15


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




QUOTE

RCA-ul va fi in curand cam 400 euro pe an.  
Am senzatia ca atunci se va face un pic de loc pe strada!  

Te mananca pielea? Sau esti atat de optimist incat te gandesti ca in curand ne vom permite asa ceva? smile.gif


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 29 Aug 2004, 20:32
Post #16


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Nu ma mananca pielea
Doar ca din 2005 se aliniaza asigurarile.
Asa ca....
400 e pentru inceput!


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 30 Aug 2004, 00:19
Post #17


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE

Dar ca sa revenim la subiect....de ce nu votezi?


Am votat :wink:

Sper ca RCA sa contina si cartea verde. Macar asa mai fac si eu ceva economii :wink:


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ciombe
post 30 Aug 2004, 09:16
Post #18


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 9 January 04
From: Arad




Cu bull-barul pe dacie nu sunt nici io de acord! Dar cu cuiul: DA!!!

Chiar saptamana trecuta l-am depasit pe unul pe centura (avea un papuc) mergea ca mamaligarul cu 35- 40 lka ora... am intrat cu a doua linisti in depasire... cand m-a vazut in retrovizoare i-a dat talpa... si ala tot caburator dublu-corp, da motor de 1,6... io eram deja in depasire, asa ca mi-a sarit instantaneu tandara si am bagat piciorul in podea, masina in 6500 de ture... bineinteles ca am reusit sa trec in fata lui pe cand aveam in jur de 100 - 110 ... apoi i-am * o frana ca ma tine minte si azi :twisted: de-abia a tinut ala masina pe sosea cu fanele blocate si masina dansand stanga-dreapta, iar io cu piciorul pe frana... Nu si-a permis boul sa dea cu cornu-n cuiul meu - hehe!!! Daca n-aveam cui, cred ca acum aveam spatele praf!

Numai bine!


--------------------
Oltena 12 TRS, Dacia 1304 Papuc - B-83-JJJ, AR-30-JJJ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 30 Aug 2004, 09:29
Post #19


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Ma vad nevoit sa precizez:
1.Chestionarul se refera DOAR LA BULLBAR!
2. ( Disclamer: acest "mesaj" nu are nimic cu oltcitistii)
Domnu Ciombe....mai lasa-ne si lasa-te de cioace d'astea ieftine.
Pe ala il faci sa franeze ca dementul pe alalalt il fugaresti....
Impresia generala pe care o lasi (Si stii ca nu e prima oara, ai mai avut aceleasi reactii si cand erai mandru ca ai trecut pe rosu!) NU e chiar onorabila.
Mai...tango!


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ashu
post 30 Aug 2004, 20:47
Post #20


Membru erectil


Group: Members
Posts: 674
Joined: 10 December 02
From: Bucuresti




Am mai zis-o pe alt topic, o mai zic si acum: imi repugna total cei care isi transforma masina in car de lupta. Da puneti-va tata si mortiere pe masina si faceti voi dreptate pe strazi. :x In loc sa cautam sa fim civilizati, cautam solutii sa ne blindam masina ca sa putem face ce ne taie capu pe sosele. Punem cui de zarzavagiu in spate ca sa putem pune frane bruste in fatza celor ce ne deranjeaza (sau ni se pare ca ne deranjeaza). Punem bullbar in fatza ca sa ii pedepsim pe cei ce ne pun frana brusca in fatza. Romania, pamant romanesc. Bleahhh.


--------------------
Pejo 206 2.0 HDi 2002 - -
Ramas bun, ne vedem pe alt forum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 30 Aug 2004, 21:29
Post #21


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




In tarile cu apa calda, montarea unui "cui" de remorca se face dupa reguli stricte, cu respectivele dispozitive detinind zeci de aprobari, fiind calculate dupa necesitati si puterea masinii. Toate astea se fac cu o acordul autoritatilor, dupa montare, proprietarul masinii primind o autorizatie pentru asa ceva. Toata treaba asta nu se face DECIT daca aduci actele de la remorca, altfel nu stie lumea ce sa-ti vinda! Rog pe money sa confirme sau sa infirme.
Ei nu, la noi dupa ce ca nu-i apa calda, hai sa ne-ntrebam ce nevoie avem de ea! Toata lumea si-a tras "cuie" de remorca, care mai de care mai mare, fantezist, inestetic si aiuristic montat. Asta ca sa nu mai zic de bull-bar-uri!


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BasIc
post 30 Aug 2004, 22:34
Post #22


Membru


Group: Members
Posts: 144
Joined: 21 November 03
From: BRASOV




Am tot auzit expresia asta "in tarile cu apa calda","in tarile cu apa calda permanenta",parca ar fi echivalentul PIB laugh.gif
Multe lucruri(reguli) sunt in tarile acelea diferite, pe langa "apa calda permanenta", fata de cele de la noi.


--------------------
"Bas|c Rulzz!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ciombe
post 31 Aug 2004, 07:45
Post #23


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 9 January 04
From: Arad




BasIc a scris: "Multe lucruri(reguli) sunt in tarile acelea diferite, pe langa "apa calda permanenta", fata de cele de la noi."

CORECT! In primul rand e diferenta de mentalitate ca de la cer la pamant! In ultimele trei saptamani petrecute in Germania, mi s-a intamplat doar de doua ori sa ma enervez in trafic! Si am circulat ceva, tot la doua zile faceam ruta Aschaffenburg - Solingen tut- retur, adica vre-o 500 de km. Plus plimbari zilnice prin orase supraaglomerate la ore de varf. Da acolo toata lumea e civilizata, daca unul vede ca semnalizezi nu se baga sa-ti ia fata, ci te lasa sa-ti faci damblaua!
Pai la noi e de-ajuns sa merg cu masina pana in centru (asta in arad!) si deja m-am umplut de nervi!

Numai bine si scuze de Off-topic


--------------------
Oltena 12 TRS, Dacia 1304 Papuc - B-83-JJJ, AR-30-JJJ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 31 Aug 2004, 12:41
Post #24


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




QUOTE
Am tot auzit expresia asta \"in tarile cu apa calda\",\"in tarile cu apa calda permanenta\",parca ar fi echivalentul PIB laugh.gif  
Multe lucruri(reguli) sunt in tarile acelea diferite, pe langa \"apa calda permanenta\", fata de cele de la noi.


Domnu Basic...e o METAFORA!
Metafora e o figura de stil!
Te impiedica metafora asta sa vezi realitatea?
Inlocuim!
In tarile CIVILIZATE, cu soferi CIVILIZATI, cu un grad mare de CIVILIZATIE (adica NU in Romania ci in tarile mai din vest), bullbarul pe masini de oras nu e acceptat!

Nici acum nu e bine?


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
woth
post 31 Aug 2004, 13:16
Post #25


Membru


Group: Members
Posts: 118
Joined: 5 June 04




Mai intai de toate: ce e ala bullbar?


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ov
post 31 Aug 2004, 13:18
Post #26


Academician doctor inginer, savant de renume mondial


Group: Moderatori
Posts: 7.455
Joined: 11 November 03
From: Bucuresti




bara de BOU ! :twisted:

LATER EDIT, pardon, nu BOU, ci TAUR 8)


--------------------
Dacia 1300 1972
when life gives you lemon, make lemonade
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BasIc
post 31 Aug 2004, 16:02
Post #27


Membru


Group: Members
Posts: 144
Joined: 21 November 03
From: BRASOV




As vrea si eu sa vad mai multe pareri aici de la cei care au si posibilitatea te a-si monta asa ceva.....ca la SOLENZA,SUPERNOVA,OCTAVIA numai sa fi ".............." ai pune asa ceva
E normal ca cei care pot fi numai victime,si nu "beneficiari" laugh.gif laugh.gif laugh.gif ai BULLBAR-ului o sa fie IMPOTRIVA.
Eu pe langa berlina care mai are inca bullbar de pe vremea cand facea taximetrie mai am o SNova .SI tocmai ieri m-a lovit unu cu o dacie berlina(fara bullbar) slava domnului.Si s-a facut cam praf cel care m-a lovit:faruri masca aripi spoiler praf,in schimb Snova nu prea sifonata;nici nu vreau sa ma gandesc daca ar fi avut bullbar ce se intampla.
Va spun eu ce:mi-ar fi dat asigurarea RCA frumos si masina lui nu ar fi avut chiar asa pagube(care sa le plateasca din buzunar).
si cu asta basta.


--------------------
"Bas|c Rulzz!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ashu
post 31 Aug 2004, 16:40
Post #28


Membru erectil


Group: Members
Posts: 674
Joined: 10 December 02
From: Bucuresti




Vai Ciombe, dar tu esti atat de departe de ce inseamna civilizatie. Trecut frecvent pe rosu, frane de pedepsire in fatza oricui ti se pare ca te enerveaza... Intre tine si un neamtz e o prapastie, n-are rost sa te compari!


--------------------
Pejo 206 2.0 HDi 2002 - -
Ramas bun, ne vedem pe alt forum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 31 Aug 2004, 16:45
Post #29


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




QUOTE
As vrea si eu sa vad mai multe pareri aici de la cei care au si posibilitatea te a-si monta asa ceva.....ca la SOLENZA,SUPERNOVA,OCTAVIA numai sa fi \"..............\" ai pune asa ceva

Aha! Si cand eu am spus ca numai pe berline se pun bullbaruri mi-ati sarit in cap!


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BasIc
post 31 Aug 2004, 19:54
Post #30


Membru


Group: Members
Posts: 144
Joined: 21 November 03
From: BRASOV




asarban...acum am vazut si eu modificarea la postul tau de la inceput cu caracterizarea profilului meu
se pare ca atacul la persoana iti este caracteristic(asa cum spun versurile).
nu o sa ma cobor la nivelul tau pt. ca din cate vad cauti cu toata fiinta ta cearta.
imi dau seama ca ceea ce ai scris in posturile care AU FOST STERSE nu a fost accident ci de fapt asta e caracterul tau.
chiar imi pare rau pt. tine.
Si sa imi dai un link cu locul unde te-am facut taran,sau te-am jignit.
Numai bine iti doresc.
P.S. Stau si ma gandesc daca ai ajuns sa imi cauti pozele la membrii avand in vedere ca nu erau in galeria personala,si te-ai apucat sa analizezi fiecare pixel din poza cu maiestria ta de avocat,inseamna ca ori te-am deranjat cu ceva,ori vroiai sa ma ataci si nu ai gasit cu ce.

Eu cu asta o sa inchei capitolul si iti raspund ca :"AI DREPTATE !".
Apropo daca ai citi posturile mele ai vedea ca nu sunt total de acord cu bullbarul dar asa am mostenit masina?(a fost TAXI inainte)
Iar votul iti este adresat pt. ca deschiderea acestui topic e total aiurea.


--------------------
"Bas|c Rulzz!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 9th June 2024 - 20:17
Forum Renault