DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

1045 Pages « < 749 750 751 752 753 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Imbecili autohtoni, de toate soiurile

ady77
post 19 Feb 2019, 15:25
Post #22501


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Ai fost sanctionat?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 19 Feb 2019, 15:26
Post #22502


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Cui ii este adresata intrebarea?


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 15:30
Post #22503


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Nu.
Directorul, care îmi era și profesor de matematică și care ne fusese diriginte, mi-a spus a doua zi: "bine i-ai făcut".
Privind în urmă, nici abordarea lui nu a fost corectă, indiferent de neînțelegerile pe care le aveau. Putea măcar să îmi explice că nu trebuia să deranjez ora sau ceva de genul.


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 19 Feb 2019, 15:31
Post #22504


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.226
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(DragosP @ 19 Feb 2019, 07:17)
dar câtă vreme sunt destule voci care susțin că adhd NU are nevoie de tratament medicamentos, îmi susțin afirmația că E o boală inventată.
*



Alo, se aude pana-n fund?


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 19 Feb 2019, 15:34
Post #22505


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(radian @ 19 Feb 2019, 15:26)
Cui ii este adresata intrebarea?
*


Lui cristic1982, care a si raspuns de altfel.



--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 15:43
Post #22506


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




QUOTE(cristic1982 @ 19 Feb 2019, 15:30)
Nu.
Directorul, care îmi era și profesor de matematică și care ne fusese diriginte, mi-a spus a doua zi: "bine i-ai făcut".
Privind în urmă, nici abordarea lui nu a fost corectă, indiferent de neînțelegerile pe care le aveau. Putea măcar să îmi explice că nu trebuia să deranjez ora sau ceva de genul.
*




Asta suna a Miu, scoala 1. radmasa.gif






--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 16:03
Post #22507


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




De unde ști?
Am fost cumva colegi?

This post has been edited by cristic1982: 19 Feb 2019, 16:04


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 19 Feb 2019, 16:07
Post #22508


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Iti dai seama ca esti o legenda radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 16:08
Post #22509


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Nu cred, am făcut multe tâmpenii, dar nici chiar așa. Eram mai soft decât alții.

This post has been edited by cristic1982: 19 Feb 2019, 16:11


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 19 Feb 2019, 16:34
Post #22510


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.912
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




de unde am plecat si unde am ajuns... evident, tot de imbecili se vorbete dar totusi..


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 16:36
Post #22511


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




QUOTE(cristic1982 @ 19 Feb 2019, 16:03)
De unde ști?
Am fost cumva colegi?
*



Tu vorbesti serios ca despre el e vorba? radmasa.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 16:39
Post #22512


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




El era directorul și profesorul meu de matematică, cel care mi-a spus că bine i-am făcut celui de religie.
L-ai avut profesor?


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 19 Feb 2019, 16:47
Post #22513


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




Unde dai si unde crapa smile.gif))


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BN64FLO
post 19 Feb 2019, 17:00
Post #22514


Membru autentic


Group: Members
Posts: 669
Joined: 23 April 12
From: Bistrita




Buei, dar s'teti batarni rau biggrin.gif poxa-mi dau si eu cu parerea, scoler fiind inca? Problema e ca multi profesori nu prea stiu care e treaba cu meseria lor, de aici si cu deranjatul orelor si lipsa de interes...mereu mi-au placut profii care stiau sa arate clar unde e limita si cam cum vrea el sa decurga lucrurile...radem, glumim, zicem bancuri, facem caterinca, din 4 ore consecutive, cat aveam cu el, uneori 3 le pierdeam cu chestii recreative, dar si cand preda, daca intreba ceva si nu stiai, aveai un 3 frumos...la fel pentru orice alta activitate inadecvata...3 direct...e singurul prof de la care am invatat ceva in liceu...dupa ce s-a pensionat l-a inlocuit o tuta...colegii cautau scandal doar pentru ca stiam cu totii ca se cearta cu noi si rezolvam rapid ora...la fel o profa de gimnaziu care vine in primul an la liceu si nu stia sa tina sub control 28 de baieti de 18-19 ani...se apuca de urlat la noi...si noi la ea...si tot asa...prin clasa a 7-a, la chimie, cu dirigul, nu am stiu 3 sferturi de clasa sa scriem o reactie pe tabla, ne-a facut de circ pe rand, spunandu-ne ca ajungem la firma de salubritate daca o tinem tot asa...m-a ajutat mustrarea, am diploma nationala la chimie sleep.gif de invatatoare nu mai zic nimic...Insuficient la disciplina la toata clasa ca am fugit pe scari...in primul sem din clasa 1-ii...cand striga o data o auzeai din coltul opus al scolii...te punea in genunchi pe coridor daca erai rau...dar toate astea, dupa parerea mea, au facut doar bine...acum profii nici nu se mai pot impune, nici nu stiu cum sa o faca elegant, si daca cumva indrazneste sa ridice tonul la puiut, vin 7 televiziuni si 3 inspectori scolari, si parintii si bunicii cu scandal...


--------------------
Dacia 1310 TX/Li 1986/1999 - BN 02 PZA/BN 64 FLO
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 17:03
Post #22515


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




@cristic1982:
Am fost si eu in scoala aia intre '94 si '02. L-am avut profesor de matematica dintr-a cincea pana intr-a opta. Era deja director din cate imi amintesc dinainte sa ajung in clasa a cincea.

N-o sa-l uit cum se ducea in parcu' scolii si dadea cu coasa, sa le arate alora ca nu dau bine. Un fel de Emil Boc. Am multe amintiri legate de profesoru' asta. In primu' rand daca pana acolo mi se parea ok matematica, dupa ce am facut cu el, s-a terminat smecheria. Nu zic ca nu stia matematica, ca parea sa stie, dar pedagog, zero, mod sa explice, zero. N-a pus vreodata un deget pe mine, poate si pentru ca-l stia oarecum pe taica-meu, dar nici eu nu eram genu' sa mi-o caut. Prin ultimii doi ani ma aveam bine cu el. Dar sunt cateva dati cand tin minte clar ca a venit baut la ora.
Apropo de religie, a venit peste noi la ora de religie ranga de beat si s-a luat de profesor(parca-l chema Cristofor, era un tip destul de ok) ca ne vorbea de nu stiu ce preot care fusese prin State in perioada comunista(poate zic prostii, Staniloaia ceva?) cu un text gen "De ala le zici? Ala care manca hamburgeri(pronuntat fix romaneste) cand noi mancam salam cu soia?".
A batut-o pe una saraca' patru ani degeaba. Era mai lenta ea, si se si speria, la un moment dat dadea in ea ca nu stia cat fac 4x4 in clasa a 8a.
Pe alta a dat-o cu capu' de tabla abia montata, care la randu' ei s-a crapat din nou. Pe aia au mutat-o parintii la scoala 5 in mare secret, intial le-a zis astora ca pleca la Bucuresti. Am descoperit-o noi din plezneala un an mai tarziu, venind din directia aia si s-a rugat aproape plangand sa nu-i spunem profului ca e inca in oras.
Omu' era bagat inca de atunci cu politica, si mie imi placea sa il intreb cate ceva. De exemplu, cand era mineriada aia din '99, era suficient sa-l intrebi ce parere are, si toata ora nu mai se facea deloc matematica. Ma cinsteau colegii ca tot il provocam cu intrebari. Ma rog, erau si faze amuzante, aveam un coleg si bun prieten atunci, care era de-a dreptu' speriat ca vin minerii, il apuca plansu'. Si Miu l-a catalogat drept "Mineru" si asa a ramas. Plus ca el zicea ca daca ajung pana la Pitesti, el o sa ii cazeze la noi la scoala. radmasa.gif
Ce sa-ti mai zic. Cateva persoane care erau "tocilare" sa zic termenul de atunci, au invatat matematica si de la asta, deci nu pot sa zic ca nu stia. Intr-a saptea cred, aveam niste probleme cu o profesoara de informatica, ne tot ameninta ca ne trece niste lucrari la care se luasera note mici in toata clasa. Si atunci incepuse nebunia cu mediile din V-VIII, sa fie mari, ca ajuta la media de la Capacitate. El nu credea ca aia ne va da notele alea mici, si eu i-am zis "Daca nu credeti, o inregistrez eu". Si el ce sa zica unui copil de clasa a saptea: "Ai cu ce?", "Da, am un reportofon acasa". "Adu-l si inregistreaz-o".
Zis si facut, a doua zi cand aia citea notele, eu cu un alt tembel in prima banca. Mai bagam si comentarii din alea gen "Aoleu, X, ea care e asa de silitoare a luat doar 6?". La sfarsitul orei, in loc sa ma duc direct la el, am vrut sa mai sterg anumite chestii, ca la un moment dat unu' din spate zicea de rau tocmai de Miu. Si n-a apucat sa se termine pauza ca m-am trezit cu diriginta, alba la fata, direct peste mine cerandu-mi caseta. N-am vrut sa i-o dau initial, dar n-am scapat. Ca cica era cam ilegal ce am facut. icon_mrgreen.gif Ma rog, s-a lasat cu scandal relativ mic, pana la urma notele alea n-au mai ajuns in catalog, profesoara a plecat oricum la sfarsitul anului iar din cate stiu eu habar n-avea de inregistrare, iar caseta am recuperat-o dupa vreun an de la diriginta.
Cand am avut simularea pentru capacitate, atat Miu cat si Vizuroiu, erau bauti(ne spusese cineva ca stateau prin cancelarie cu o sticla de tuica sau palinca) si au venit din clasa in clasa sa faca misto de noi ca facusera niste subiecte de olimpiada. Asta e doar varful de iceberg.
Ce vedeta pe youtube ar fi fost asta daca erau telefoanele de azi, atunci...

This post has been edited by Merced: 19 Feb 2019, 17:04


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 17:38
Post #22516


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




radmasa.gif
Eu l-am avut diriginte vreo doi ani și pe urmă a trecut director.
De la el mi-am luat-o doar o dată când am bătut un coleg. În rest am scăpat de el, deși nu străluceam la matematică. Eu am fost coleg și cu fiica lui, iar săraca își luă bătaie mai rău că toți ceilalți, deși era în banca ei și învăța binișor.
La noi nu a venit băut niciodată sau nu am remarcat asta, dar stiam că le mai trage la măsea, dar nu l-am văzut la ore așa.
Când eram noi, se înscrisese în psm, dar pe urmă cred că a migrat la PSD.
Eu acolo am făcut generala, între '89 și '97.
Iar acum fetița o am tot acolo, fiind colegă cu nepoata cea mică a lui miu.
In ce zonă stai? Poate chiar ne știm.

This post has been edited by cristic1982: 19 Feb 2019, 17:40


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 17:43
Post #22517


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Eu stau jos pe Calea Bucuresti, la 5 minute de mers pe jos de scoala.

Am auzit ca scoala acum a luat-o rau in jos la rezultate, si ca s-ar comasa cu scoala 5 in viitorul apropiat. Ceva adevar in asta?

In politica a fost ulterior mult timp si in PSD, dupa ce am plecat noi de acolo. Eram o clasa oarecum unita si ne-am mai dus si la doi ani de zile dupa terminarea generalei, in vizita, cand erau cercuri(ca la liceu era ziua libera in alta zi fata de generala).
Frate-meu a fost generatie cu fiul lui Miu, nu colegi de clasa, dar stia povestile ca si pe ala il snopea cel mai mult dintre toti. mellow.gif

Imi pare rau de faptu' ca s-a cam ales praful, pe vremea noastra era in top mereu, la rezultate. Scoala 3, urmata de 1 sau 5, mai era si 4 in mix, cam asa mergea atunci.



--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 17:50
Post #22518


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Pe vremea mea școala 5 era pentru cei din India (la dreapta de sfânta vineri, în țigănie), având colegi care plecaseră de acolo.
Nu am auzit nimic de o comasare, dar până acum sunt mulțumit de cum evoluează.

Eu stau pe 1 mai pe lângă fostul master. Dacă stai pe calea București, înseamnă că stai pe la regent? Sau pe partea cu expo?


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 18:00
Post #22519


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Pe la Regent. Ce era peste strada, mergeau la 10, cam asa era regula. Mama a vrut sa ma dea la 10 sa invat germana, si intr-un fel imi pare rau, dar daca o invatam ca pe franceza facuta peste 10 ani degeaba, nu era nicio branza. Au decis sa mearga la sigur, ca fusese si frate-meu pe acolo, si era mai usor de ajuns. Oricum eu i-am dat maica-mii fatala din prima zi din clasa intaia: invatatoarea a decis sa dea drumu' mai devreme ca deja era coada de parinti pe la usa, si maica-mea n-a primit memo-ul(ca nici n-avea cum pe vremea aia) si nu era inca acolo. Copil de 7 ani care stiam zona atat de bine, doar de cate ori mersesem cu mama la piata, am decis "Hei, ma duc acasa!". Si m-am dus. Am ajuns, s-a mirat putin frate-meu, dar n-a zis nimic. Apoi la vreo juma' de ora a intrat maica-mea pe usa fara suflare, spunandu-i lu' frate-meu ca nu stie unde sunt. Ala radea de se prapadea, i-a zis ca sunt la desene de vreo 20 de minute. Atunci mi-am luat o palma pe cur, si n-am mai murit.

Master-ul, in prezent Casa Sattler, nu se considera ca e pe Strada Crinului, sau ce e aia de acolo cu Tezeu? Apropo, am baut cativa ani si pe acolo. radmasa.gif Tu zici ca stai la blocurile alea mici de langa casa de pensii? Daca da, aveam o colega care statea la bunica-sa acolo. Sau la una dintre case?


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 18:02
Post #22520


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Pe acolo, la blocuri. Cum o chema pe colegă?

This post has been edited by cristic1982: 19 Feb 2019, 18:05


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 18:24
Post #22521


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Ruxandra. Dar a plecat de acolo de ani de zile, clasa a opta a făcut-o la Bucureșt. Rămăsese doar bunica-sa. O mai vedeam pe bunica pana prin 2012 când veneam sa iau apa de la izvor. Nici nu știu dacă mai trăiește.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 18:37
Post #22522


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Dacă ai terminat generala în '02, sigur nu aveam de unde să o știu... My bad


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 18:43
Post #22523


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Ma și miram. radmasa.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 18:48
Post #22524


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Te las, mă duc să caut să cumpăr niște mațe fripte.


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 19:29
Post #22525


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Pai nu fac mate și la Tezeu? laugh.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 19 Feb 2019, 19:30
Post #22526


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.193
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Nu știu, am venit la Cornel, lângă club 32. Să văd dacă sunt bune


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 19 Feb 2019, 19:34
Post #22527


membru


Group: Members
Posts: 4.529
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




QUOTE(bucatzel @ 19 Feb 2019, 15:31)
Alo, se aude pana-n fund?
*



Da, se aude. Mi-ar fi parut rau sa nu vad asa mostra de gandire logica.


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 19 Feb 2019, 19:36
Post #22528


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Eram în clasa a noua, la clasa de informatica și după primul trimestru rămânem fără fix profesorul de informatica.
După doua săptămâni fără profesor apare un tânăr cu plete, blugi, ciocate, ochelari
Asta se întâmpla în 1993, toți ceilalți profesori erau la costum și cravata.
Era echivalentul preotului motociclist tatuat.
Se așează pe catedra, lasă catalogul și zice:
-Salut. Sunt Octavian, profesorul de informatica.
Nu a pus vreodată absente, a zis de la început ca cine nu are chef, sa nu vina. Avea niște ore atât de interesante încât nu lipseam decât dacă eram cu adevarat bolnav.
Jos pălăria în fata lui.


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 19 Feb 2019, 19:36
Post #22529


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




QUOTE(cristic1982 @ 19 Feb 2019, 19:30)
Nu știu, am venit la Cornel, lângă club 32. Să văd dacă sunt bune
*


Mate poate nu sunt la Tezeu, dar pe vremuri aveau tot felu de organe și preturi bune. Prin 2009 eram client fidel, cum ma așezam pe terasa, cum îmi aduceau o Ursus rece. radmasa.gif am mai trecut și anul trecut de vreo doua ori, tot asa pe vara, când se poate sta afara dar mâncarea a ajuns sa coste o grămadă si e mai sărăcăcioasa decât acum zece ani.

This post has been edited by Merced: 19 Feb 2019, 19:40


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4x4
post 19 Feb 2019, 20:01
Post #22530


Übermensch


Group: Members
Posts: 3.394
Joined: 24 March 07




Clar generațiile au fost tare diferite. Bunicu om de 90 de ani, încă are coșmaruri cu profesorul de geografie din "primara". Din ce mia povestit era tot unu care se impunea preponderent prin bătaie, clar mai mult decât corectiva, partea mai grava era ca tot prin aceeași metoda liniștea și părinții la ședințe. Nu prea aveai ce sa ii faci, era un fel de bute pasionat de geografie wacko.gif

In cazul meu profesorii mai implicați fizici erau de obicei de sex feminin și trecuți binișor de a doua vârstă deci nu prea se pune problema de un pericol real de vatamare.

This post has been edited by 4x4: 19 Feb 2019, 20:03


--------------------
W S S
Attere Dominatum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Atentie! Postarile din acest topic care fac referire la alti useri daciaclub se vor considera jignire sau atac la persoana (pct 2. e)) si se vor sanctiona conform regulamentului forumului (pct 7. e)) .


--------------------
Go to the top of the page
1045 Pages « < 749 750 751 752 753 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 17:22
Forum Renault