DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

36 Pages « < 16 17 18 19 20 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Logan MCV ("break"), a aparut..., impresii, pareri, teste...

IRONICK
post 12 Sep 2006, 13:45
Post #511


-


Group: Members
Posts: 21.969
Joined: 19 April 05
From: Romania




Poze noi cu break-ul:

QUOTE(http://www.autorevue.cz)
83507.jpg ( Size: 66.02k ) Number of downloads: 1035
83508.jpg ( Size: 63.43k ) Number of downloads: 939

83509.jpg ( Size: 68.46k ) Number of downloads: 504
83510.jpg ( Size: 72.58k ) Number of downloads: 479

83513.jpg ( Size: 52.04k ) Number of downloads: 455
83514.jpg ( Size: 62.02k ) Number of downloads: 570

83515.jpg ( Size: 60.03k ) Number of downloads: 563
83516.jpg ( Size: 62.02k ) Number of downloads: 694


JiŸ delčí dobu prosakují na veűejnost informace, Ÿe se Dacia nespokojí s jedinęm modelem v nabídce a svùj veleúspìčnę Logan rozčíűí o dalčí karosáűské varianty. Po sedanu, kterę pűičel na trh v létì roku 2004, by mìlo ječtì letos rozčíűit nabídku kombi a krátce po nìm i hatchback.

První čpionáŸní fotografie kombíku jsme vám nabídli jiŸ zaèátkem letočního roku, ale nebylo z nich mnoho vidìt. Nebylo jasné, zda jde vùbec o kombi a i kdyby ano, űečení zádì zùstávalo skryté maskovací plachtou.

Nyní je vče jasné, fotografùm se podaűilo zachytit Logan kombi pűi testování v horskęch podmínkách. Vùz je zbaven vęraznìjčího maskování a vystavuje na odiv űečení zadních partií. Ty budou zjevnì preferovat maximální objem zavazadlového prostoru a jeho variabilitu pűed èímkoli ostatním. Na poűízenęch fotografiích má vùz kűídlové páté dveűe, v tuto chvíli lze ale jen tìŸko űíci, zda jde o maskování mající navodit dojem, Ÿe jde o dodávku, nebo reálné űečení, které se objeví i v prodejní verzi, na to jsou fotografie málo detailní.

Kombi bude v nabídce s obyvklęmi benzinovęmi motory 1,4 a 1,6 s vękonem 75 a 90 koní a dieselem 1,5 dCi s vękonem 68 koní (detailní informace a ceník sedanu dCi zde), kterę bude zűejmì pűedstavovat velice atraktivní variantu.

Dacia Logan kombi by se mohla pűedstavit jiŸ na PaűíŸském autosalonu. Jako o pűekvapení se spekuluje i o "terénní" verzi allroad/uproad.



Se pricepe cineva la tradus ?

This post has been edited by IRONICK: 12 Sep 2006, 19:24


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victorine
post 12 Sep 2006, 20:33
Post #512


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.987
Joined: 20 April 05
From: Timișoara




Mama, ce urat se vede teava de esapament in primele doua poze... In rest, doar imagini mai clare a ceea ce se postase deja mai demult, cu acest mic detaliu mai limpede - esapamentul rolleyes.gif Las' sa iasa putin de sub masca, sa aiba unii pe ce sa puna burlane, capete de dusuri si sa initieze dup-aia topicuri cu loganul lor break tunat...


--------------------
Toyota Auris Touring Sports HSD 2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 12 Sep 2006, 20:42
Post #513


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.484
Joined: 1 November 04
From: sat




E urat.


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vsebas
post 12 Sep 2006, 20:54
Post #514


spawn


Group: Members
Posts: 297
Joined: 29 July 05
From: Timisoara




Parca e un autobuz, asa mare pare in pozele astea. Poate din cauza unghiului si a culorii. Pare o masina testata la altceva decat aspect tongue.gif


--------------------
Dacia Duster 1.5 dci, / ex Logan 1.6 MPI 2005 Ambition / 2012, Laureate - TM
People are simply not predictable
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
șoferistul
post 12 Sep 2006, 20:57
Post #515


excesul de combustibil dăunează grav sănătății


Group: Members
Posts: 370
Joined: 19 June 06
From: București




Cu acestă formă are nevoie de motor diesel ca să scoată un consum rezonabil la viteză de croazieră pe autostradă. Cu toate că eram interesat de 1.6 16v cred că voi aștepta pînă ce apar mai multe zvonuri despre dieselul de 80 CP sau cît o mai avea la Dacia.


--------------------
Dacia Logan Prestige
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Amedeus
post 12 Sep 2006, 21:11
Post #516


Membru cu Logan


Group: Members
Posts: 1.907
Joined: 13 December 04
From: TM




Pare groaznic, dar sa-l vedem in realitate. Usa din spate si gemuletul lateral sunt urate. wacko.gif


--------------------
Renault Megane Sedan IV Tce 116 2019 Business
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sefu_alx
post 12 Sep 2006, 21:13
Post #517


Membru autentic


Group: Members
Posts: 878
Joined: 2 February 06




e un drick ? nuu ,e un logan blink.gif


--------------------
x y 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
șoferistul
post 12 Sep 2006, 21:50
Post #518


excesul de combustibil dăunează grav sănătății


Group: Members
Posts: 370
Joined: 19 June 06
From: București




Sunt curios cum se vor comporta la vînt oglinzile cu forma aceea cuidată. Țeava de eșapament este scoasă așa ca să nu afume bara spate cred. Mai aveam ceva speranțe că nu va fi chiar așa urîtă, dar acum le-am pierdut. Poate dacă ar avea caroserie galvanizată ar fi o opțiune de cumpărare clară pentru mine. Momentan sunt în dubii deoarece dacă modelul de 1,6 16v este cotat la 10200 Euro după cum se vehiculează atunci modelul Break similar ca dotări și cu insonorizare sigur mai slabă va fi aproape de 11000 Euro fără opționale gen vopsea metalizată sau garanție extinsă. La acesti bani am văzut Passat 2005 motor 1.6 benzină muuult mai dotat și cu 35.000 Km, caroserie galvanizată, dar nu spun mai multe pentru a nu supăra moderatorii. Poate un motor Diesel mai puternic decît cel actual să mă facă să mă nu mai am dubii....


--------------------
Dacia Logan Prestige
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 12 Sep 2006, 21:59
Post #519


-


Group: Members
Posts: 21.969
Joined: 19 April 05
From: Romania




Si daca o sa existe break sub 10.000 Euro ? Mananci o caroserie de Logan break ? Galvanizata . ..


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
șoferistul
post 12 Sep 2006, 22:31
Post #520


excesul de combustibil dăunează grav sănătății


Group: Members
Posts: 370
Joined: 19 June 06
From: București




Evident că va fi break sub 10.000 euro, dar după greutatea maximă a mașinii cred că are nevoie de cel mai puternic motor disponibil pentru a fi exploatat corespunzător și de ABS pentru siguranță. Modelul care le are pe astea 2 este la prețul maxim. Vreau să aleg opționalele din listă, nefiind interesat de geamuri electrice spate sau jenți din aliaj și aici mai pot numi....
Ideea multora că mașina e făcută numai pentru 3 ani și după aceea o vînd este snobism.
Sunt uimit de cîte probleme au fost raportate pe post legate de rugină, vopsea sau piese înlocuite (multe pe garanție, e adevărat).
Verificați la www.vwforum.ro ce cade la un Passat și veți vedea macarale de usă, turbină ( din cauza inteligenților care nu citesc manuale de exploatare a masinii) și elemente de suspensie , dar la mașini care au peste 100.000 Km. Încep să nu mai fiu convins de Logan, dacă modelul Break va arăta așa și va avea probleme cu maneta de semnalizare, butonul de la computerul de bord, furtunele de la spălătorul de parbriz sau repartitorul de frînă, cursa la pedala de ambreiaj, prea mult sau prea puțin ulei ori agent de răcire în instalația de aer condiționat, resetare computer de bord la o anumită combinație de consumatori electrici, ambreiaj care cade repede (de parcă șoferii din RO acum învață să conducă), adaptări tîmpite ce țin loc de filtru de habitaclu (Klaus are o soluție de compromis bună), reglajul scaunului șoferului, zgomote din capitolul "așa face toate" etc.


--------------------
Dacia Logan Prestige
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
șoferistul
post 12 Sep 2006, 22:33
Post #521


excesul de combustibil dăunează grav sănătății


Group: Members
Posts: 370
Joined: 19 June 06
From: București




Și mai vreau să văd cînd vor fi primi forumiști care se vor plîne de distrugeri ale tobei spate din cauza țevii de eșapament de sub bară iesite înafara caroseriei la coborîrea de pe borduri cu ceva sarcină în portbagaj, cu toată garda mare la sol a mașinii.


--------------------
Dacia Logan Prestige
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Codrin
post 12 Sep 2006, 23:12
Post #522


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.364
Joined: 7 January 05
From: Bucuresti




QUOTE(șoferistul @ 12 Sep 2006, 23:31)
Ideea multora că mașina e făcută numai pentru 3 ani și după aceea o vînd este snobism.
*


Ideea e ca de preferat e ca masina sa se vanda exact cand apar probleme enumerate de tine la mirobolantul vedubluve cu doar 35 000(0) km ( radmasa.gif ), la superpretul de 11 000 oiro. Mai vezi cum e cu elementele de aluminiu din suspensia sus-numitului si cum se pupa ele cu craterele autohtone. De turbina noua de doo mii de oiro ai gasit?
QUOTE
după greutatea maximă a mașinii cred că are nevoie de cel mai puternic motor disponibil pentru a fi exploatat corespunzător și de ABS pentru siguranță.

La acesti bani am văzut Passat 2005 motor 1.6 benzină muuult mai dotat și cu 35.000 Km

Pai domnu', passat-ul are trei oo de n-are nevoie de motorul cel mai puternic pentru a fi exploatat corespunzator? Da' asta micu' oare cate kg o avea? Sa aiba el oare 1000 ca combina frigorifica? huh.gif
QUOTE
distrugeri ale tobei spate din cauza țevii de eșapament de sub bară iesite înafara caroseriei la coborîrea de pe borduri cu ceva sarcină în portbagaj

Asta intra la capitolul 'chilot la volan', si prostia se plateste.


--------------------
Mazda . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
șoferistul
post 12 Sep 2006, 23:42
Post #523


excesul de combustibil dăunează grav sănătății


Group: Members
Posts: 370
Joined: 19 June 06
From: București




Chestia cu "chilot la volan" e gratuită. Am pățit așa la breakul meu actual și a ieșit din tobă ultima țeavă, aceea care se vede, deoarece s-a rupt de la îmbinare.

Dacă mai citeai și nu te repezeai să răspunzi vedeai că am specificat că pică turbina și făcem referire și la suspensii. Văd că nici tu nu ai găsit altceva mai grav sau mai interesant. În legatură cu greutatea mașinii ai dreptate dacă împarți la doi și mai scazi puțin, dar nu uita că ansamblul motor-cutie de viteze este cel care trage vehicolul și pînă acum Logan nu are cu ce se mîndri din acest punct de vedere.

Nu sunt adeptul unei mașini la mîna a doua, îmi voi lua Logan nou nouț , dar nu sunt indiferent la ce oferă piața. Nu fac apologia mașinilor germane, doar arăt că sunt revoltat de micile probleme care fac viața amară unui cumpărător de bună credință care face eforturi, așa cum voi face eu, să își ia mașina pe care și-o permite după ce trage de portofel în toate direcțiile și de posesia căreia nu va mai fi așa de fericit. Caut variante pe benzină pentru că nu am bani de mașina pe motorină deși nu sunt convins că acesta este cea mai bună alegere pe termen lung. Nu vreau mașina pentru frumusețe. Vreau fiabilitate și costuri reduse de exploatare, ceea ce Loganul mai are de dovedit, dar este pe drumul cel bun. Și mai vreau să aleg opționalele dorite, nu cele la pachet ca pe vremurile împușcatului, și mai vreau airbaguri laterale și cortină. Sper ca breakul să aibă rigiditate destul de mare să nu zdrăngăne ușile din spate sau să se frece de chedere cu zgomot, pentru că sigur se vor murdări permanent și vor trebui bibilite pentru a avea vizibilitate în spate.

Codrin, sper să fii mai tolerant și mai calm în trafic decît ești pe forum.......


--------------------
Dacia Logan Prestige
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bulan
post 14 Sep 2006, 07:01
Post #524


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.040
Joined: 20 March 06




Luni am fost sa descarc la dacia si am vazut si eu un break rosu toreador plimbandu-se prin curtea fabricii.Nu l-am fotografiat ca nu am avut cu ce.Pe fata avea foarte mici modificari iar pe spate avea doua usi inegale si cam semana cu peugeot partner.Dupa cum se plimba breakul de nestingherit prin fabrica eu cred ca era doar unul dintre prototipurile care in final va fi ales pentru fabricare.


--------------------
a b c
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dany
post 14 Sep 2006, 14:44
Post #525


Membru autentic


Group: Members
Posts: 241
Joined: 21 November 02
From: Bucuresti




Salut!

Presupun ca pozele astea au mai fost postate prin diverse sectiuni de-a lungul timpului. Topicul nu este neaparat despre poze cit este despre asemanarea intre concept-car Steppe si versiunea finala. Mi se pare o treaba foarte buna ca Dacia a construit concept-ul Steppe pe baza unei structuri deja existente. Din punct de vedere al exteriorului diferenta intre cele doua versiuni consta numai in barele fata / spate, stopuri si faruri. Chiar mi se pare o reusita dpdv al designului. smile.gif

1_Logan.jpg ( Size: 71.37k ) Number of downloads: 197
1_Steppe.jpg ( Size: 50.93k ) Number of downloads: 214

2_Logan.jpg ( Size: 72.54k ) Number of downloads: 199
2_Steppe.jpg ( Size: 41.93k ) Number of downloads: 166

3_Logan.jpg ( Size: 74.99k ) Number of downloads: 203
3_Steppe.jpg ( Size: 49.59k ) Number of downloads: 177


Dany


--------------------
Renault Laguna III Coupe 2009 / Dynamique - B 00 XXX
"Tata, mama, toti cei dragi tie si restul oamenilor mari pe care ii vezi zilnic mergand la munca platesc taxe si impozite pentru ca noua tuturor sa ne fie mai bine." Ministerul Finantelor, pagina copiilor
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pegas
post 15 Sep 2006, 08:54
Post #526


Membru autentic


Group: Members
Posts: 306
Joined: 29 September 05
From: IASI




deh, arata ca o masina de banii sai. oricum, cam asta e trendul actual. spatele drept si sanatate drum bun.

in orice caz, eu nu cred ca cineva isi ia break pentru ca arata bine. ci pentru ca are de carat multe.

parerea mea


--------------------
Renault Clio Symbol 2001/Dinamyque, 1.4 16V
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sinaxis
post 15 Sep 2006, 09:12
Post #527


Membru autentic


Group: Members
Posts: 388
Joined: 30 March 04




Nu sunt expert in design asa ca o dau si eu subiectiv: Doamne dar urata mai e!


--------------------
tohan stas 2012 full
"as fi de parere ca ar trebui interzisi copiii din locurile publice (...). Un sugar stie doar sa manince, sa se cufureasca si sa urle" by Marty
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 15 Sep 2006, 09:16
Post #528


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.012
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




QUOTE(pegas @ 15 Sep 2006, 05:54)

in orice caz, eu nu cred ca cineva isi ia break pentru ca arata bine. ci pentru ca are de carat multe.

parerea mea
*



Aaaaaaa..... aia de-si iau AUDI Allroad or avea multe de carat?!
Crezi ca il cujmpara sa care caramizi sau sa merga prin coclauri?


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 15 Sep 2006, 09:54
Post #529


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Bravo mai, te gasisi cu ce sa compari loganu... Cu audi allroad... Bine ca nu seamana loganul cu veyronul, sa vezi atunci comparatii...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pegas
post 15 Sep 2006, 10:06
Post #530


Membru autentic


Group: Members
Posts: 306
Joined: 29 September 05
From: IASI




QUOTE(miki @ 15 Sep 2006, 10:16)
Aaaaaaa..... aia de-si iau AUDI Allroad or avea multe de carat?!
Crezi ca il cujmpara sa care caramizi sau sa merga prin coclauri?
*



deh, unii mai merg cu un carucior de copii, cu un ciine, nu numai cu caramizi... radmasa.gif


--------------------
Renault Clio Symbol 2001/Dinamyque, 1.4 16V
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alphred
post 15 Sep 2006, 10:08
Post #531


Membru


Group: Members
Posts: 177
Joined: 9 May 05




in pozele astea multe si albe parca se vad si mai multe scaune. intrarea o fi prin spate sau se rabateaza scaunele de la mijloc?
bine ca se folosesc alte proiectoare poate asa se ieftinesc astea rotunde biggrin.gif


--------------------
dacia/ford logan 1,6 / focus 1,6 16v 2005/2008 - B43VCI / B26MFF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 15 Sep 2006, 10:16
Post #532


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Se rabateaza scaunele din mijloc. Bine, mai sunt unele povestiri folclorice ca nu s-ar rabata foarte comod, dar sigur se rabateaza la versiunea cu 7 locuri


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 15 Sep 2006, 11:56
Post #533


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.012
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




QUOTE(klaus @ 15 Sep 2006, 06:54)
Bravo mai, te gasisi cu ce sa compari loganu... Cu audi allroad... Bine ca nu seamana loganul cu veyronul, sa vezi atunci comparatii...
*




Nu compar marcile... ci tipurile de caroserie si imaginea legata de ele!
Si in loc de Audi cu Logan.... poti sa iei Audi Allroad cu BMW serie 5/ 6 sedan

Audi si Logan nu se pot compara! radmasa.gif


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 15 Sep 2006, 12:01
Post #534


-


Group: Members
Posts: 21.969
Joined: 19 April 05
From: Romania




Au rezolvat si problema triunghiului la stergatoare. L-au marit . . . radmasa.gif

83514.jpg ( Size: 62.03k ) Number of downloads: 428


This post has been edited by IRONICK: 15 Sep 2006, 12:02


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dRg
post 15 Sep 2006, 12:23
Post #535


Membru autentic


Group: Members
Posts: 262
Joined: 13 September 04
From: Galati




QUOTE(miki @ 15 Sep 2006, 13:56)
Nu compar marcile... ci tipurile de caroserie si imaginea legata de ele!
Si in loc de Audi cu Logan.... poti sa iei Audi Allroad cu BMW serie 5/ 6 sedan

Audi si Logan nu se pot compara! radmasa.gif
*


Nici asa nu se pot compara! La Logan e dubita (mini-furgon) excl.gif La Audi e aceeasi caroserie?

This post has been edited by dRg: 15 Sep 2006, 12:26


--------------------
VW Bora 1.9 TDI 115CP 2000 Highline - XXXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
motoradu
post 15 Sep 2006, 13:05
Post #536


Membru incepator


Group: Members
Posts: 27
Joined: 3 September 06




Nu stiti daca va exista optiunea buy-back la Logan,sa dau berlina + diferenta pentru Logan break?


--------------------
dacia logan 1.4 mpi 2005 preference
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Muratu
post 15 Sep 2006, 13:25
Post #537


Membru autentic


Group: Members
Posts: 505
Joined: 25 June 06




Pe viitor ar fi buna si o transmisie 4x4 si o motorizare dci de 2l si se transforma in SUV biggrin.gif
Sa vezi atunci vanzari wacko.gif

This post has been edited by Muratu: 15 Sep 2006, 13:27


--------------------
Daewoo Hyundai Tico Accent 0.8SX 1998 2007 1.5 CRDI - B-##-JSP B-##-SAK
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nittro
post 26 Sep 2006, 16:03
Post #538


Membru


Group: Members
Posts: 5
Joined: 25 June 06
From: Oradea




Mie nu-mi place linia ce am subliniat-o in poza. Pentru a nu modifica asa mult conturul usilor au adoptat o ideea urata de design si anume inaltarea plafonului incepand cu cativa cm mai incolo de marginile masinii.

break.JPG ( Size: 62.42k ) Number of downloads: 252


Puteau sa adopte solutia propusa de Ford prin Focus break, modelul mai vechi. Acestia au adoptat o usa ce se inchide sub plafon, cei drept asa e toata gama.

focus_break.jpg ( Size: 17.13k ) Number of downloads: 279


Sper ca m-am exprimat destul de clar desi nu foarte tehnic biggrin.gif


--------------------
DACIA LOGAN 2006 Laureate
Where is your Neverland!?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pit-bull
post 26 Sep 2006, 16:58
Post #539


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.182
Joined: 9 October 05
From: Banat




da urat de tot gemuletul ala din spate.. nu are nici o forma nici o contiunare...parca este in plus nu face parte din masina..


--------------------
DACIA Solenza 2004 Confort
Renault Megane Sedan Facelift-2007/Lux P/1,5dci/106CP/6+1/MP3/Beige Poivre+Bandouri
Renault Clio 3 Facelift-2009/1.2 16v Dynamique/AC-Auto/Bleu Gris
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DFA
post 26 Sep 2006, 18:55
Post #540


moderator://DC/Logan


Group: Moderatori
Posts: 3.516
Joined: 30 September 05
From: Buzău, RO




Mă da' ce pretențioși sunteți..., cu toate "defectele" lui o să vedeți că o să se cumpere ca pâinea caldă și nu mă refer doar la România, unde break-urile nu sunt prea căutate.


--------------------
Logan III Comfort ECO-G 100cp 2021 sedan - 27 Iul 2021
Logan III Comfort ECO-G 100, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălz.+Climă, P. Comfort, P. Park. 2, volan piele, geam. el. sp.
ex Logan I 1.5
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
36 Pages « < 16 17 18 19 20 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 15th June 2024 - 00:12
Forum Renault