DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

32 Pages « < 27 28 29 30 31 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Merge aiurea forumul?

dacotec
post 10 Mar 2022, 21:16
Post #841


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




După ce am fost dat afara câteva zile bune pt că încerc să obțin un răspuns legat de o nedreptate, revin și ridic din nou aceeași problema....de ce userul ali3n_cop a fost exclus pt un an de zile de pe forum pt niste discuții libere avute în aria Cafenea?
Conform regulamentului trebuia maxim atenționat cu un warn și dacă omul chiar făcea o propaganda aiurea sau instiga la violenta sau crimă, atunci merita dat afară pentru o perioadă mai îndelungată.
Nu poate niciun moderator sa accepte că s-a făcut o greșeală și să se treacă peste niste orgolii?Continui sa cred că aici se fac abuzuri și se spun multe porcarii care nu au fost pedepsite niciodată...de ce tocmai acum un amarat șofer de Sprinter este alungat un an de zile??


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 11 Mar 2022, 00:20
Post #842


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Pai intreaba-l pe moderatorul care l-a ars ce l-a deranjat atat de tare. Sau lasa-l pe ali3n_cop, cred ca PM poate trimite. Alti moderatori nu au ce face, nu se pot baga pe alte arii decat ale lor, doar administratorii pot interveni.

Cat despre regulament si abuzuri, tu, cu doua conturi, ar trebui sa ai ban pe amandoua. Dar uite ca n-ai, desi s-a discutat situatia ta. Sa mai zici ca sunt rai moderatorii… Si esti off topic, aici se discuta despre altfel de probleme ale forumului.

P.S. - Sprinter, zici? Buna asta smile.gif!


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 06:53
Post #843


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Daca am ridicat problema pe alt topic, acesta a fost închis sau am fost eu dat afara o săptămână, desi in Regulament scrie că pt postări in zona moderatorilor se da prima data un warn.
Mars...nu duc vreun război cu cineva și nici nu am nimic de demonstrat, dar nici nu pot sa stau cu mâinile în sân când văd un abuz.Daca și moderatorii sunt corecți, sa iasă în față în acest topic sau unde credeți voi și să spună că această decizie a lui OS nu e dubioasă, ca să nu spunem că e un atac la comanda.
Eu am trimis PM respectivului moderator dar nici acum nu am un răspuns.Nu știu care sunt discuțiile dintre moderatori și ce relații sunt între aceștia, dar e aiurea sa vezi că unul face un abuz și restul doar se uită și stau sa constate.
Decât să mai lungim aceste discuții, eu zic sa îl reprimim înapoi pe ali3n_cop și să învățăm cu toții din greșeli.

L.E. : Eu cat am fost banat nu am putut da PM, contul e complet inactiv.

This post has been edited by dacotec: 11 Mar 2022, 08:01


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 08:12
Post #844


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




regulamentul spune ca nu ai voie cu clona, iar tu si meganus sunteti unul si acelasi, la partea aia de regulament nu ai ajuns?


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 08:15
Post #845


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Daca ai de gând să împarți dreptatea, închide acest user și deblochează pe ali3n_cop.


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 08:19
Post #846


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




pt alin doar OS sau un admin poate sa faca ceva, dar tu vad ca semnalizezi in continuare .. eu zic si ti-o cauti cu lumanarea .. fara suparare


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 08:30
Post #847


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Eu nu caut nimic cu lumânarea...am semnalat un abuz, topicul a fost închis apoi eu am fost dată afară o săptămână...asta pare a fi politica pumnului in gura, adică să tac altfel voi fi banat.
In loc sa luați măsuri între voi și să reparați ce e de reparat, unii dintre admini considera că e mai bine sa continuam cu amenințările!
Sunt pe acest forum de peste 17 ani ,când mulți dintre useri și chiar și moderatori învățau cum se folosește o tastatura.Am mai văzut abuzuri și cu alți useri și îmi pare rău că nu am zis nimic atunci, am preferat sa cred că poate nu știu eu toate postările acelor useri și adminii au dreptate...dar acum cunosc speta destul de bine și se vede cum la comanda un user este dat afară doar pt că "mușchii mei minte nu are"!

This post has been edited by dacotec: 11 Mar 2022, 09:38


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 11 Mar 2022, 08:51
Post #848


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Ia spune-ne, de ce ai fost dat afara o săptămână ?
Ce scria la motiv acolo?


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 11 Mar 2022, 09:29
Post #849


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(dacotec @ 10 Mar 2022, 21:16)
După ce am fost dat afara câteva zile bune pt că încerc să obțin un răspuns legat de o nedreptate
*


Hai ca esti deja nesimtit, nu crezi?


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 09:37
Post #850


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Am atașat lista cu toate banarile pe care le-am avut, nu mai gasesc postarea care a meritat o săptămână de pauza de pe forum, sunt sigur că un moderator o are și poate sa arate cat de jignitoare a fost...la fel, poate sa și arate cum pt o singura postare in aria Știri regulamentul spune că asta e pedeapsa care trebuie data pt toată lumea și nu doar cu dedicație pt unii.
Bucatzel...cred că sari calul cam mult și cam des...eu ce ar trebui acum , sa îți dau report pt atac la persoana? Nu cred că te-am băgat prea mult în seama , pur și simplu nu ai meritat atenția mea...daca insiști, hai sa contactam amândoi un administrator de aici și să vedem cum rezolvi o jignire in public!

Attached thumbnail(s)
Screenshot_20220311_091035.jpg ( Size: 220.74k ) Number of downloads: 229


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 11 Mar 2022, 09:40
Post #851


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Aha, deci nu esti nesimtit, ni se pare ca ai incalcat regulamentul, si acum te lamentezi ca ai fost abuzat.

Inteleg...

L.E.
Ce nu inteleg, e toata agitatia asta cu militianul intergalactic... Ca in afara de propaganda, n-am vazut sa mai fi facut si ceva util p-aci de multa vreme.

This post has been edited by bucatzel: 11 Mar 2022, 09:44


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 09:43
Post #852


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Nu o mai scalda, ai zis ce ai zis direct și cu dedicație.Oare ai curaj sa îți dai singur o banare pe un an de zile pt atac la persoana?


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 11 Mar 2022, 09:45
Post #853


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Acum ca stau sa ma gandesc, aici suntem la Probleme forum, nu cafenea, si discutia asta e off-topic. biggrin.gif.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 09:45
Post #854


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(dacotec @ 11 Mar 2022, 09:37)
Am atașat lista cu toate banarile pe care le-am avut, nu mai gasesc postarea care a meritat o săptămână de pauza de pe forum,
*



si faptul ca ai clona, respectiv meganus_bicorpus .. si ca postezi si de pe una si de pe cealalta ti se pare ok, da?

Zici ca esti abuzat si ca are lumea ceva cu tine ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 10:23
Post #855


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Cred ca am lamurit discutia asta cu clonele, ce am avut de zis ti-am spus de la inceput in mesajul din privat.
Nu inteleg de ce se amesteca problemele.Tot circul a plecat de la faptul ca un moderator mai dubios a luat o decizie pe care cred ca nici ceilati moderatori nu o inteleg, la fel ca si restul forumului apoi a tacut malc si nu a mai raspuns nici macar la PM.Omul si-a facut treaba dupa cum a avut chef si fara sa tina cont de Regulamentul din Cafenea care spune clar ca sunt permise discutiile libere si la fel de bine nu interzice niciun fel de propaganda (si asa e si normal sa fie, ca doar nu instigam vreunul de aici la ura si violenta), apoi a iesit subtil si a lasat restul moderatorilor sa scoata castenele incinse din focul facut de el.
Sincer, am ramas uimit sa vad ca e coada la postarile mele, si numai de moderatori!E bataie aici care sa ma jigneasca mai tare sau care sa imi dea vreun ban!
Atasez postarea "infama " a lui ali3n_cop pt care a fost data afara un an de zile si postarea lui bucatzel, plina de respect si bun simt....Cu siguranta se va gasi un moderator care sa vada ca unii se cred dumnezei pe aici si va dreptate...sau ma insel?

Attached thumbnail(s)
ali3n_cop.jpg ( Size: 57.47k ) Number of downloads: 341
bucatzel.jpg ( Size: 80.93k ) Number of downloads: 342


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 11 Mar 2022, 10:59
Post #856


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Amu' sa nu exageram, singurul dubios in toata povestea asta esti matale... Ca vad ca pe OS, care modereaza pe forumul asta dinainte ca tu sa inveti sa bati tastele, ai avut deja nesimtirea sa-l cataloghezi si la "muschii mei minte nu are". Probabil nu realizezi ca ai mai putine postari decat a dat OS warn-uri intr-un singur an de moderare.

Si tot nu inteleg de unde toata apararea asta pentru militianul intergalactic. N-au ajuns doi ani de antiwaxxing, mai trebuia sa-i mai ascultam si tema saptamanii de propaganda rusofila? V-ati facut frati de sange la un miting de-al Sosoacai?


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 11 Mar 2022, 11:07
Post #857


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




QUOTE(dacotec @ 11 Mar 2022, 09:37)
Am atașat lista cu toate banarile pe care le-am avut, nu mai gasesc postarea care a meritat o săptămână de pauza de pe forum, sunt sigur că un moderator o are și poate sa arate cat de jignitoare a fost...la fel, poate sa și arate cum pt o singura postare in aria Știri regulamentul spune că asta e pedeapsa care trebuie data pt toată lumea și nu doar cu dedicație pt unii.
Bucatzel...cred că sari calul cam mult și cam des...eu ce ar trebui acum , sa îți dau report pt atac la persoana? Nu cred că te-am băgat prea mult în seama , pur și simplu nu ai meritat atenția mea...daca insiști, hai sa contactam amândoi un administrator de aici și să vedem cum rezolvi o jignire in public!
*




La rugamintea colegilor mei de a-ti da sansa sa prezinti punctul de vedere si in speranta ca vei arata putina remuscare, nu ti-am dat ban definitiv, conform regulamentului.
Asta este unicul motiv pentru care inca esti printre noi.


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 11:07
Post #858


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Mestere, mai repet o data ... este ok din punctul tau de vedere faptul ca ai 2 conturi si faptul ca atunci cand ai fost banat pe unul ai dat-o inainte cu al doilea ca sa ocolesti sanctiunea?

Ti se pare ok?


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 11:10
Post #859


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Daca ali3n_cop a spus alte prostii cu alte ocazii sau a instigat la ura si violenta...de ce nu s-au luat atunci masuri?
Pe ali3n_cop nu l-am vazut in viata mea, nu stiu prea multe despre el...dar am urmarit discutia atunci si nu parea sa zica chestii prea gresite, mai exact omul a intrebat (mai mult sau mai putin retoric) cate razboaie au castigat americanii.
La asa neobrazare brusc apare os si rupe tot, imparte dreptatea exact dupa regulament ,dar cel de la el de acasa, pentru ca aici ce a spus ali3n_cop nu e interzis de absolut nimeni.Acela a fost momentul care m-a deranjat cel mai mult, i-am dat mesaj lui os in privat in care i-am spus cat se poate de politicos ca nu e corect ce a facut (pot oricand sa postez mesajul) si l-am rugat sa isi reconsidere decizia..liniste si pana in data de azi!
Dubios sunt eu pt ca atrag atentia asupra unei nedreptati, nu pt ca alti moderatori incearca sa o ascunda.
Rog pe oricare din moderatorii de aici sa spuna cu mana pe inima ca decizia de excludere pe un an de zile a fost corcta si in spirtul regulamentului...cati dintre voi aveti curajul sa faceti asta?Eu am avut suficient curaj cat sa spun ca un om este atacat pe nedrept..de ce alegeti sa va patati reputatia?

This post has been edited by dacotec: 11 Mar 2022, 11:12


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 11:14
Post #860


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Mistere, eu am spus-o si public ca 1 an mi s-a parut mult. Happy?

Dar revin, tu ca folosesti clone este ok? te dau dupa cires si te faci ca nu vezi.

Contul meganus a fost banat permanent pt. clona lui dacotec.


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 11:16
Post #861


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Si mai departe?Ce ai de gand sa faci?
Ai dat vreun mesaj lui os, i-ai spus ca a facut ceva gresit?Cu bucatzel ai vorbit, i-ai atras atentia asupra limbajului jignitor?
Asta e rolul vostru aici?


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 11:17
Post #862


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




hai "Che" Guevara ca ti-ai facut numarul, ajunge.


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dacotec
post 11 Mar 2022, 11:20
Post #863


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 1 November 05




Una e sa stai ca pandarul la kaufland si sa te iei de oameni ca au masca sub nas, si alta e sa faci ce trebuie.
Cerusem un raspuns simplu...unul din moderatori a facut o greseala, cum facem sa o reparam?
care este raspunsul...inchidere de conturi, luat la misto, etc..


--------------------
citroen/Dacia Citroen C5/logan 1.4 Laureate 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 11:23
Post #864


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(dacotec @ 11 Mar 2022, 11:10)
Pe ali3n_cop nu l-am vazut in viata mea, nu stiu prea multe despre el..
*



Mah, macar ai bunul simt si nu mintii cu nerusinare ... uite un pasaj din ce mi-ai scris mie ..

Prima mea masina a fost un Logan si atunci mi-am facut cont pe daciaclub

la vreo 3 ani mi-am luat si un Megane si am considerat ok sa ma mut cu user nou pe contul de reno.


nu renunt nici la ele si nici la user.

Legat de ali3n_cop...omul chiar are dreptate cand spune ca are colectie de S-uri si maybach pe acasa (vazut cu ochii mei),

Serios???


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 11 Mar 2022, 11:34
Post #865


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




QUOTE(dacotec @ 11 Mar 2022, 11:16)
Si mai departe?Ce ai de gand sa faci?
*



Iti facem vira si tie.


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 11 Mar 2022, 11:41
Post #866


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.920
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




QUOTE(cj98czh @ 11 Mar 2022, 11:23)
Mah, macar ai bunul simt si nu mintii cu nerusinare ... uite un pasaj din ce mi-ai scris mie ..

Prima mea masina a fost un Logan si atunci mi-am facut cont pe daciaclub

la vreo 3 ani mi-am luat si un Megane si am considerat ok sa ma mut cu user nou pe contul de reno.
nu renunt nici la ele si nici la user.

Legat de ali3n_cop...omul chiar are dreptate cand spune ca are colectie de S-uri si maybach pe acasa (vazut cu ochii mei),

Serios???
*


Parca zicea pe un topic ca ii trilite video pe whatsApp cu masinile. Insa prea se strofoca atata de grija altui user carenu pare sa fii facut ceva deosebit pentru el vreodata.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 11 Mar 2022, 11:43
Post #867


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.862
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Chiar nu cred ca este locul si momentul sa iti faci simtita prezenta si tu ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 11 Mar 2022, 13:41
Post #868


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(bucatzel @ 11 Mar 2022, 10:59)
N-au ajuns doi ani de antiwaxxing, mai trebuia sa-i mai ascultam si tema saptamanii de propaganda rusofila? V-ati facut frati de sange la un miting de-al Sosoacai?
*


NU te supara, n-ai dreptate. Si n-ai dreptate din 2 puncte de vedere importante.

1. Nici vaccinarea si nici propaganda (de orice fel) nu sunt cuprinse ca subiecte intezise de regulament. Deci teoretic poti sustine oricare din curentele de mai sus si te si poti exprima liber pe tema lor.

2. El nu era antivax. Si a afirmat asta de cel putin 2-3 ori. El a spus ca nu se vaccineaza el, personal.... si a expus motivele pentru care nu o face, dar nu a sustinut niciodata ca altii nu trebuie sa o faca, nu i-a considerat pe altii inferiori sau in niciun alt fel pentru ca au facut-o. Deci sa nu confundam curentul antivax cu decizia fiecariua privnd vaccinarea personala.

Idem si cu propaganda....sa fim seriosi...ce a zis el nu e propaganda. Pai avem un coleg nou, traffictours, pe langa care asa zisa propaganda a lui Ali3n e pistol cu apa. Si vad ca nu se strofoca nimeni. Nu ca ar trebui, dar asa ca idee.....

QUOTE(cj98czh @ 11 Mar 2022, 11:14)
Mistere, eu am spus-o si public ca 1 an mi s-a parut mult. Happy?
*


Respect, ai fost singurul care ai recunoscut asta, intr-adevar.

Insa nu e vorba ca e prea mult, e vorba ca nu trebuia deloc. Nici Warn nu se impunea, dar hai....sa zicem ca se putea incepe cu un Warn pe sistemul: "bah, avand in vedere conflictul deja inceput e o situatie tampita, hai sa nu intram intr-o posibila propaganda."

Insa direct ban de 1 an pe asa ceva, adica....pratic mai nimic, sa ma scuzi dar este fix muschii mei minte nu are.

This post has been edited by vallixx: 11 Mar 2022, 13:54


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 11 Mar 2022, 14:47
Post #869


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.231
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(vallixx @ 11 Mar 2022, 13:41)
Pai avem un coleg nou, traffictours, pe langa care asa zisa propaganda a lui Ali3n e pistol cu apa. Si vad ca nu se strofoca nimeni. Nu ca ar trebui, dar asa ca idee.....
*



Mascuzatz, da' "colegul nou" vad ca are cont dinaintea matale. Si pe DC, a avut o postare in 6 ani.

Ce facem, dam soparle fara sa ne documentam?


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 11 Mar 2022, 14:48
Post #870


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.359
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Nou in sensul ca pe reno a inceput sa posteze de curand, iar pe DC nu prea intru, deci ce face acolo nu stiu.

Nu m-am uitat de cand are cont ci de cand l-am vazut eu postand....

This post has been edited by vallixx: 11 Mar 2022, 14:56


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
32 Pages « < 27 28 29 30 31 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 4th May 2024 - 18:04
Forum Renault