DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Parada homosexualilor., Opinii, comentarii, aprecieri.

Vlad Georgescu
post 1 Jun 2005, 21:07
Post #181


/----\ <--- Logan


Group: Members
Posts: 342
Joined: 24 July 03
From: Bucuresti




> O explicatie ar fi ca e in firea lucrurilor ca o civilizatie sa
> ajunga la o faza de autodistrugere.

Explica-mi si mie cum homosexuali = autodistrugerea omenirii.

Cred ca chiar daca ar fi super-propaganda pro-homosexuali, mai mult de citeva procente de homosexuali NU vor exista.

De ce? Pentru ca instinctul normal si natural al omului e sa se imperecheze cu sexul opus. Doar citeva procente din populatie au instinctul "pe invers".

Nu cred ca este ceva care poate fi influentat prin educatie.

De exemplu daca mie mi-ar fi facut propaganda pro-homo in draci, tot HETERO as fi fost, pentru ca asa e instinctul meu natural.

Pe de alta parte si mie mi se pare un mare kkt ca in loc de "mama si tata" sa fie "partener si partener". Din cauza asta trebuie sa ne aparam si noi drepturile!

Inca un argument interesant impotriva adoptiei de copii de catre homosexuali: se pare ca in 80-90% din cazurile in care copiii sint abuzati sexual de proprii parinti, e vorba de fapt despre parintele VITREG.

Deci exista pericolul ca homosexualii care adopta copii sa abuzeze sexual de ei la un moment dat. Cred ca ar trebui judecat on a case by case basis.


--------------------
Volțvagăn Glonț 2080 Tdi Quad BiTurbo DSG 8 - -
Athos, Porcos si Bairamis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ake
post 1 Jun 2005, 21:12
Post #182


Morderator


Group: Moderatori
Posts: 1.040
Joined: 6 July 04
From: Bucuresti




Vlad, fraza din postul meu se vroia un fel de umor negru...




--------------------
(si) Dacia Logan Laur.1.4
"Desteapta-te Romane! Traiasca capra vecinului! "
(citat dintr-un sticker auto)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paulp
post 2 Jun 2005, 06:33
Post #183


Bagator de seama!


Group: Members
Posts: 3.098
Joined: 31 July 03
From: Iasi




Daca ai avea un copil , iti garantez eu (si nu sint genul de om care sa fac afirmatii gratuite) ca ai gindi cu totul altfel. Ai incerca pe cit posibil sa-l cresti in normalitate si sa-l faci OM.


--------------------
Fiat Linea Active, 2011 - PAD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 2 Jun 2005, 11:59
Post #184


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




laugh.gif Cabanos, da' de ce s-alegi intre doua extreme de nedorit. Sau nu stii inca ce "divorturi" si panarame ies cand se-nseala gay-i ? laugh.gif
Ia aminte la PaulP. wink.gif

This post has been edited by bolt: 2 Jun 2005, 12:01


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 2 Jun 2005, 12:21
Post #185


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




Ce-i cu omul?
Eu inteleg ca vrea o meserie de mecanic auto pt copilul lui iar seful acestuia sa il aprecieze si sa lucreze impreuna! ("unul sa tina culbutorul si celalalt sa bage lera")
Ce-i rau in asta ? blink.gif

Da' nu'nteleg de ce se hlizeste ! sad.gif

This post has been edited by costi: 2 Jun 2005, 12:23


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paulp
post 2 Jun 2005, 12:29
Post #186


Bagator de seama!


Group: Members
Posts: 3.098
Joined: 31 July 03
From: Iasi




probabil ca e lubrefiantul de calitate smile.gif


--------------------
Fiat Linea Active, 2011 - PAD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tase
post 2 Jun 2005, 15:34
Post #187


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 23 August 04
From: Timisoara




auzi, ca tot am discutat, dar ati avut de-a face macar cu unul, sa stiti despre ce vorbiti?

io imi aduc aminte, in liceu, aveam un profesor de franceza. se ducea la catedra, ne ridica in picioare:
"bonjour, mes eleves"
"bonjour msieur prof." jumatate din clasa
"bonjour madame prof." cealalta.
era un tip destul de mic de statura, barbos, pletos, umbla cu camasa descheiata sa i se vada mocheta si nu-si taia unghiile
noi (eu) pe atuncea nu prea stiam ce-i cu homosexualii, ca-s unii la care le place de barbati si cind apuca ii foot in coor s-atunci
doame iarta-ma dar cine naiba ar fi asa de prost sa se minjeasca cu rahat pe organul procreativ? nu, nu poate exista asa ceva.
cam asa gindeam in clasa a 9a.

pe urma am mai crescut, ne-am smecherit, s-au auzit zvonuri cum ca ar fi fost vazut tinindu-se de mina cu altul, sarutindu-se, etc. cum erau
toate la a treia mina nu ma pot pronunta la capitolul veridicitate, dar la mine venea si-mi aranja gulerul cu textul "mon ami tanase".

in concluzie, il simteam noi popo sau macar altfel dar nu puteam sa punem degetul pe-un capat de orbicular rupt. pe deasupra era om de treaba
nu ne omora cu franceza (spre regretul meu actual) si nu era ticalos ca altii.

in fine, trec anii, ajung eu a 12-a. prin aprilie, mai, asa spre sfirsitul trimestrului 3, febra mare cu bacul, banchetul etc., eu imi calmam nervii
dupa scoala jucind quake 2 in retea cu unii. eram doi in cabinetul profesorilor ca aveam placi de sunet si eram in avantaj fata de p***mea din laborator
care n-avea decit stimuli vizuali. ei si cind aveam eu o criza de epilepsie cu soarecul in mina, apare dom' profesor de franceza:

"mon ami tanase, ia hai pina sus la mine in cabinet ca nu stiu ce are word-ul ca nu mai imi salveaza"

io ca luati-l pe dan (colegul de deathmatch), el nu, ca ma vrea pe mine. urc eu sus la el in cabinet si cind intru, ce-mi vad ochii beliti:

un individ musculos, cu tricou din ala cu minecute sa se vada vena de pe biceps, pletos, explica cu o voce pitigaiata ca "trebuie reinstalat windowsul, neaparat"
in spate, dom' profesor de franceza inchide usa de la cabinet, dar nu oricum, cu iala. mie deja mi se taiase respiratia si mi se contractase anusul dar cind ala
minimizeaza wordul, am crezut ca-mi vine rau: pardon, cooorul meu era pe post de wallpaper!!!!

sa va explic:
cu ceva zile inainte, ne prinsese o profesoara ca jucam porceste quake si le mai si stersesem la profesori folderul cu mailuri ca sa incapa Lithium (adevarul era ca
erau boi, tineau mailuri de doi ani de zile, cu atasamente, cu toate). a zbierat aia la noi si eu, nervos si razbunator, mi-am dat jos bermudele, mi-am lipit fundul de scaner,
dan a clickuit pe "scan" si rezultatul l-am pus ca wallpaper la profilul "cd" (cadru didactic). arata destul de abstract, mai abstract decit alte wp abstracte din care-am vazut
io. in fine, dupa vreo citeva zile, a disparut de pe calculatoarele pe care jucam noi quake, nu cred ca s-au prins ca s-au uitat la un dos tot timpul asta ca iesea scandal
mult mai mare si sigur schimbau si scanerul, probabil nu le placea, simteau ei ca emana energii negative ecranul si-au pus penibilitatea aia de norisor. in fine se pare
ca la dom' profesor de franceza ii placuse, ca inca il avea.

si io exact la asta ma gindeam cind musculosul pitigaiat m-a poftit sa iau loc pe scaun si sa incerc sa rezolv problema desi el crede ca numai cu reinstalarea windowsului se poate.
eu ce sa-mi dau seama de ce nu vrea wordul sa salveze, in fata ochilor aveam fundul meu, in spate un presupus homosexual si unul care arata a homosexual, ma treceau transpiratiile
nu alta. m-am facut eu ca lucru, in 15 secunde am ajuns la concluzia ca asa-i, doar cu reinstalare se poate, aia ca sa ramin sa reinstalez, io ca ma grabesc acasa ca ma asteapta mama
cu cina, aia ca hai totusi ca noi nu ne pricepem, io nici vorba sint asteptat de familie la cina si daca nu apar or sa ma dea disparut, in fine a descuiat musculosu' usa
si-am luat-o in jos pe scari de se facusera peretii rosii verzi din cauza efectului doppler.

mai tirziu prin facultate am aflat ca dom' profesor era chiar homosexual dar ca ala era nepotu-su, gagiul fiind altul. sau asa ceva. eu tin minte numai spaima pe care-am tras-o si desi
n-aveam nimic cu homitzii atunci ca si acuma, ma tot gindeam ca astia au salivat o dupa-masa intreaga la fundul meu pe post de wallpaper si acuma au gasit o scuza ca sa ma ademeneasca si
sa-mi dea cep in funduletul meu virgin. desi eram cu un cap mai inalt ca musculosul si probabil mai greu decit ei doi laolalta, ma si vedeam intins pe jos tipind dupa ajutor fara sa ma auda
nimeni.

mai tirziu m-am prins eu ca totul era de fapt la mine in cap si dom' profesor avea si el vreun plan de lectie de redactat, nu-i statea mintea la carnea frageda si informaticiana dimprejur, dar de
aveam 18 ani. se pare ca unii de pe aici pe atunci si-au incetat dezvoltarea mentala.


--------------------
dacia 1310 tx
Cisco IOS uses BGP to find out how much it sucks.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 2 Jun 2005, 19:11
Post #188


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




tase, superba povestirea! biggrin.gif


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 2 Jun 2005, 19:27
Post #189


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Domnu..si i-ai bagat vindoza din nou?


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ghidioneanu
post 2 Jun 2005, 20:57
Post #190


Membru autentic


Group: Members
Posts: 424
Joined: 3 June 03
From: IS




QUOTE(Bobo @ 1 Jun 2005, 09:52)
ghidioneanu interesant ce zici.. da' am si io o intrebare.. daca sunt considerate perversiuni, boli, de ce pielea mea nu sunt cercetate, de ce nu se cauta o solutie?
*



Sunt cercetate , dar asa cum am incercat sa spun , desi efectul e acelasi , homosexualitatea , cauzele sunt multiple . A fost la un moment dat o cercetare pe Drossophila melanogaster , s-a descoperit o mutatie genetica , ceva Drossophila cu ochi rosii cu picatele mov , la care masculii aveau un comportament aberant , formau lanturi lungi de insecte ce se fugareau cu gand sa si-o puna . S-a spus ca s-a descoperit gene homosexualitatii , nu e inca ceva concludent , se pare ca cei cu gena asta emana feromoni asemanatori cu cei emisi de femela in calduri , dar asta e numai o parte a problemei . Masculul emana feromonii , dar nu este predispus sa fie pasiv , tot activ se doreste . Mai trebuie descoperita o gena macar , cea care il face feminin .
Pentru Madalina : La caini NU exista homosexualitate , indiferent ce vi se pare ca se vede ! In haita de caini , cel mai puternic isi manifesta dominarea simuland un act sexual pe ceilalti . Cei ce au caini acasa , stiu ca uneori cand vin musafiri , cainele isi alege o ,, victima " careia ii incaleca piciorul , miscand din fund . E semnul ce spune : - Eu sunt seful aici !
La homo se initiaza ca pasiv , devine activ dupa ce este acceptat de comunitate , si sfarseste ca pasiv , un mos basinos , cu incontinenta sfincteriana ( se c**a pe el la fiecare pas ) , parfumat in exces pentru a acoperi mirosurile neplacute , si in cautare vesnica de partener care sa i-o traga .


QUOTE(OCEBE @ 1 Jun 2005, 14:42)
ca veni vorba de sida:
si asta este un motiv inchipuit de a huli homosexualii care ma irita; de parca e obligatoriu ca un homosexual sa aiba sida sau de parca virusul nu se poate transmite si altfel;
*



Nu , nu e obligatoriu sa aiba Sida , dar e mai frecventa in randul homosexualilor masculi si al drogatilor . Explicatia e simpla . Sida se transmite destul de greu , e necesar un contact prelungit al secretiilor infectate cu o mucoasa ranita , sangeranda sau direct cu sangele . Contactul sexual anal e foarte traumatizant , chiar daca mucoasa e aparent integra , apar ulceratii si fisuri microscopice pe unde intra virusul in organism . Contactul sexual obisnuit cu o femeie transmite Sida de peste o suta de ori mai rar decat contactul anal . Am avut un pacient cu punct de infectare cu Sida cel mai probabil in 1988 , in timp ce era elev la o scoala militara in Bucuresti , a afirmat un singur contact sexual anal cu un homo , el a fost activ . Ulterior s-a casatorit , are doi copii , sotia si copiii sunt sanatosi , au trait impreuna 12 ani pana cand l-am diagnosticat cu Sida . Nu luase nici o masura de precautie si nu a tarnsmis boala . Hepatita e mult mai contagioasa , de fapt se spune ca cea mai frecventa boala venerica e Hepatita tip B .
Ganditi-va ca deabia de 7-8 ani se testeaza in Romania in mod sistematic sangele transfuzat pentru Sida si hepatite .Deabia de 7-8 ani se folosesc seringi de unica folosinta ! De cate ori ati fost sa va barbieriti la frizer ? De cate ori se duc femeile la manichiura si pedichiura ? Cum se sterilizeaza foarfecele sau briciul ? Sida nu doare ! Analizele obisnuite de sange sunt normale ani de zile , omul arata sanatos tun ani sau zeci de ani , dar poate fi bolnav , poate fi infectat . Nu este scris in frunte !
Poate de asta e bine sa-i stim pe cei de langa noi ! E bine sa ne informam , sa fim si toleranti , dar si fermi in a ne apara felul de a fi ! Sa aratam ca avem si coloana vertebrala ! Nu e un asa mare pacat sa fii conservator !
Vrei sa fii homo ? Traeba ta , dar nu fa prozelitism , nu propovadui in scoli , nu infia copii !

This post has been edited by Ghidioneanu: 2 Jun 2005, 21:00


--------------------
Ford Focus 2007, 1,8 TDCI 115 cp - IS-xx-xx
Că unde este multă înțelepciune este și multă amărăciune, și cel ce își înmulțește știința își sporește suferința.
Solomon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 2 Jun 2005, 21:42
Post #191


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




QUOTE(berlin @ 2 Jun 2005, 20:38)
multa lume pro-gay!nici in germany nu e asa! de fapt voi nici nu stiti care este treba mai bine spus!
*



Din nefericire nu e asa ... eu nu ma declar PRO GAY .. never ..
Dar nu pot nega existenta lor si nici nu le pot nega dreptul de a fi tratati de societate ca orice al om. E vorba de drepturile lor care ar trebui sa fie respectate. Dar din nefericire ele sunt incalcate clar si mai sunt si priviti ca niste paria ai societatii.
E intr-un fel ca in USA pe vremea sclaviei .. baruri ptr albi in care negrii nu aveau acces, samd... Asta combat eu si multi altii de pe aici .


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vlad Georgescu
post 2 Jun 2005, 22:29
Post #192


/----\ <--- Logan


Group: Members
Posts: 342
Joined: 24 July 03
From: Bucuresti




Am avut un coleg de facultate cu care vorbeam destul de mult. Nu era nimic neobisnuit in asta - pe hol, in asteptarea profesorului, normal ca vorbeam intre noi.

Imi placea sa discut cu el diferite subiecte, dar imi dadeam seama ca parca totusi era ceva in neregula. Prea imi cauta compania.

Cind dadea mina imi retinea mina putin mai mult in mina lui. Cind vorbea cu mine se apropia mai mult decit e normal. Instinctiv, faceam din cind in cind un pas in spate cind vorbeam cu el. Ma privea in ochi ceva mai mult decit e normal, etc.

La un moment dat am discutat despre gagici, si mi-a spus ceva de genul "stii ce inseamna sa te intilnesti cu fete si sa-ti dai seama ca nu te simiti chiar bine", etc.

Totusi in prostia mea nu mi-am dat seama ca este gay, dar aveam o vaga impresie ca e ceva in neregula cu el.

Pina la un moment dat cind a venit, a vazut ca stau pe banca pe holul facultatii, si a incercat sa se aseze in bratele mele. M-am ridicat brusc si am fost extrem de scirbit - cred ca am facut si o mimica care a exprimat asta, pentru ca dupa aia a stat departe de mine.

Oricum nu l-as mai fi acceptat in jurul meu. Sint eu tolerant cu gay-ii, dar doar atita timp cit nu se dau la mine.


Semne ca un tip este gay:

- cind dai mina cu el iti tine mina mai mult timp, sau te mingiie cu degetul mare pe mina (mie nu mi-a facut chestia asta - dar am auzit)

- se uita languros, sau se uita in ochii tai mai mult decit trebuie

- stau mai aproape cind vorbesc cu tine

- cind merg, isi leagana coapsele, au un mers de barbat dar putin asemanator cu al unei femei

- se imbraca intr-un anumit fel, se ingrijesc mai mult (crema de fata, etc)

- daca discuta despre tipe, se exprima discret intr-un fel care arata ca pentru ei nu e foarte ok sa fie cu o femeie

Toate astea le stiu de la o cunostiinta, tipa, care are prieteni gay.


--------------------
Volțvagăn Glonț 2080 Tdi Quad BiTurbo DSG 8 - -
Athos, Porcos si Bairamis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
madalina
post 2 Jun 2005, 22:40
Post #193


Membru autentic


Group: Members
Posts: 288
Joined: 8 November 03
From: Bucuresti




Vlad, daca il vezi pe Florin nu-stiu-cum, presedintele accept pe stradasau intr-o discutie, homosexual declarat, nu prezinta nici-unul din "semnele" de mai sus.

De asemenea, avem in liceu un tip tare efeminat -manecchiura facuta mereu, mers leganat, interesat de cosmetice, isi aranja parul in fiecare pauza.. Ai fi zis ca este sigur gay, daca nu stiai nimic depre el. De fapt era Don Juan-ul liceului (se intalnea cu fete).

Asa ca, aparentele inseala.


--------------------
Toyota/Opel Yaris/Corsa - B00ooo
cu fular de steaua in galeria lui dinamo :-)))
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vlad Georgescu
post 2 Jun 2005, 22:46
Post #194


/----\ <--- Logan


Group: Members
Posts: 342
Joined: 24 July 03
From: Bucuresti




Ma rog, probabil ca exista si exceptii. Amica mea care cunoaste citiva gay mi-a spus ca mersul e un indice sigur.


--------------------
Volțvagăn Glonț 2080 Tdi Quad BiTurbo DSG 8 - -
Athos, Porcos si Bairamis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cabanos ticalos
post 3 Jun 2005, 06:16
Post #195


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 1 June 05




Sa presupunem ca ati avea un copil de 16 ani si ati afla ca e homo.
Sint curios ce ati face?
Eu unul cred ca as intinde-o la 1000 km distanta.
Dar tot tolerant sint.


--------------------
El Camino El Camino - El Camino
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 3 Jun 2005, 06:19
Post #196


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Ma...da' de ce trebuia sa reinstalezi windoza?
Ca nu-i salva in Word?
Sau daduse el calea aiurea si nu gasea unde salvase?


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cabanos ticalos
post 3 Jun 2005, 06:28
Post #197


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 1 June 05




Poate ca se asezase din greseala pe fisierul ala si nu-l gasea biggrin.gif


--------------------
El Camino El Camino - El Camino
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 3 Jun 2005, 06:31
Post #198


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




SI era un fisier luuung...


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cabanos ticalos
post 3 Jun 2005, 06:38
Post #199


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 1 June 05




Poate fisierul era scurt dar gros.
Un moderator nu trebuie sa-si dea cu parerea.
Ma duc la OPC sa protestez nitel biggrin.gif


--------------------
El Camino El Camino - El Camino
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tase
post 3 Jun 2005, 08:15
Post #200


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 23 August 04
From: Timisoara




QUOTE(asarban @ 3 Jun 2005, 07:19)
Ma...da' de ce trebuia sa reinstalezi windoza?
Ca nu-i salva in Word?
Sau daduse el calea aiurea si nu gasea unde salvase?
*



da' tu crezi ca eu mai tin minte? sau ca ma interesa? tu pe ala care tocmai a
scapat de urs dupa o urmarire de zece kilometri il intrebi ce nuanta Pantone
avea brindusa strimba pe care a ocolit-o la km 3+544?


--------------------
dacia 1310 tx
Cisco IOS uses BGP to find out how much it sucks.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
madalina
post 3 Jun 2005, 11:01
Post #201


Membru autentic


Group: Members
Posts: 288
Joined: 8 November 03
From: Bucuresti




Ce aveti, oameni buni, cu toate etniile? Daca tu ai trai in alta tara, ti-ar placea sa iti spuna cineva ca re ceva contra tuturor etniilor? Diriginta mea din liceu era nascuta in Constanta, din mama italianca si tata grec, ambii cu cetatenie romana, veniti in Tara Romaneasca de vreo 3 generatii. Sa ma duc sa o anunt ca mai bine ar pleca din tara?


--------------------
Toyota/Opel Yaris/Corsa - B00ooo
cu fular de steaua in galeria lui dinamo :-)))
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 3 Jun 2005, 11:06
Post #202


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




Sunt unii care cred ca dupa ei ramane parfum la WC. ohmy.gif Trageti apa dupa ei ! mad.gif


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maxiK
post 3 Jun 2005, 11:21
Post #203


Membru autentic


Group: Members
Posts: 346
Joined: 10 May 05




QUOTE(berlin @ 3 Jun 2005, 10:49)
deci recunosc aici clar(dar nu vreau warn si nici ban)ca sunt asa mai hmmm(as spune pe fata dar mi-e frica ca mi-ma facut cont degeaba ,ca il veti sterge)impotriva la tot ce nu este normal si mai ales impotriva drogatilor,gay-lor ,tuturor etnilor..pai spun si de ce(ca sa nu mai zica altii ca nu stiu ce ...ca nu am minte) hmm traditia in familia mea este f importanta si cateva persoane din familie au facut istorie luptan din ambele razboaie mondiale in armata G...(nu scriu continuarea,dar sunt ff mandru de asta).stiti voi ce vreau sa zic eu nu??
*


mai tipule se pare ca ai niste probleme uriase
strastrabunicul meu a fost austriac si a luptat si el in G........., si la fel sunt mandru de el, dealtfel ii port si numele(care te asigur este pur prusac) dar de aici si pana la a fi nazist si a afisa fotografia lui hitler, pe un forum ca acesta, e distanta mare.
si ointrebare : nu-i asa ca ai vreo 16 ani ?
p.s. pentru moderatori
afara cu el!!!!!!!


--------------------
dacia logan laureate1.6 - B 37 KNH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 3 Jun 2005, 11:24
Post #204


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




mad.gif Mda, trageti apa ! mad.gif


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OCEBE
post 3 Jun 2005, 11:42
Post #205


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.324
Joined: 30 January 04
From: galati




dupa aproape 7 pagini am ramas cu o nedumerire:
aproape toate posturile trateaza homosexualii masculini si aproape deloc lesbienele (care tot la rubrica homosexuali intra); de ce lesbienele nu sunt tratate cu aceeasi unitate de masura? (indiferent daca parerile sunt pro sau contra); nu cumva aici se ascunde putina ipocrizie ?
si apropo de sex anal si femei: d.p.d.v. medical, moral, social, etic, politic, etc, care e deosebirea daca partea pasiva e un el sau o ea?


--------------------
dacia 1300
Am avut o DACIA 1300
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 3 Jun 2005, 11:47
Post #206


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




biggrin.gif Pai daca peste 90% din postanti sunt barbati... Iar 2 tipe-n patut nu-s deloc naspa pt un barbat. Ia-ntreaba-le pe femei. Sa vezi raspuns. wink.gif laugh.gif Ipocrizie nu-i : barbatii goi facand sex sunt naspa iar femeile sunt frumoase oricum. wink.gif laugh.gif


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
madalina
post 3 Jun 2005, 12:02
Post #207


Membru autentic


Group: Members
Posts: 288
Joined: 8 November 03
From: Bucuresti




Din punctul meu de vedere, fie ca este vorba de lesbiene, fie ac este vorba de gay, e acelasi lucru.

Iar acceptarea homosexualitatii feminine si neacceptarea celui masculine, ma face sa ma intreb daca cel ce gandeste astfel nu are o problema cu propria lui sexualitate.

Mi se pare aberant sa spui ca 2 femei impreuna este ok, iar 2 barbati nu.

Argumentele contra barbatilor:

- nu mai fac copii - nici 2 femei nu pot
- un copil crescut de 2 barbati nu se va dezvolta normal - valabil si pentru 2 femei
- este nenatural - acelasi lucru se poate spune si despre femei

Imi pare rau, dar trebuie tratati la fel si barbatii si femeile cu orientari sexuale spre acelasi sex.



--------------------
Toyota/Opel Yaris/Corsa - B00ooo
cu fular de steaua in galeria lui dinamo :-)))
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 3 Jun 2005, 12:11
Post #208


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




laugh.gif laugh.gif laugh.gif Da, Mada, frumos, am o problema cu propria mea sexualitate, zi-o asta nevesti-mii. laugh.gif laugh.gif laugh.gif Normal ca-i aberant ce spui. In postul meu anterior tocmai asta-i ziceam lui OCEBE : "intreba-le pe femei si sa vezi raspuns". Acuma sper ca-i multumit, este OCEBE ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif Abordarea mea a fost una exclusiv estetica si asta din partea unui barbat vis-a-vis de lesbi. E cat se poate de firesc ca abordarea ta fata de ele sa coincida cu a mea fata de 2 barbati. wink.gif laugh.gif Dar asta nu inseamna ca-s de acord cu practica lor sau eu insumi oi fi unu' de-al lor. laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b64chr
post 3 Jun 2005, 12:28
Post #209


Moderator incepator


Group: Moderatori
Posts: 1.004
Joined: 17 December 04
From: Buzias, Timis




Problema mi se pare mult mai simpla.
O femeie este mult mai frumoasa decat un barbat.
Doua femei sunt mult mai frumoase decat doi barbati.
q.e.d.


--------------------
Dacia Solenza 2003 / Skoda Octavia 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolt
post 3 Jun 2005, 12:32
Post #210


Membru


Group: Members
Posts: 108
Joined: 16 March 05
From: Tulcea




laugh.gif laugh.gif laugh.gif Here we have the perfect answer ! Arithmmetics works ! Good for you son ! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Mada, mai ai ceva de zis ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Dacia Solenza Clima - .......
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
11 Pages « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th May 2024 - 16:22
Forum Renault