DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages « < 3 4 5 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ce faceati in anii de liceu..., Amintiri...

GYCONE
post 4 Mar 2007, 18:50
Post #121


Membru fericit


Group: Members
Posts: 217
Joined: 3 November 04
From: Buzau




Si cum sunt fetele din Buzau, einstein1984? radmasa.gif


--------------------
- - -
Dacia Break '99
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 4 Mar 2007, 18:56
Post #122


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




QUOTE(einstein1984 @ 4 Mar 2007, 18:45)
Pai in afara de meciurile de dezbateri (detalii privind dezbaterile se gasesc pe site-ul organizatorilor: www.ardor-deb.ro), nopti pierdute pregatind cazuri si dovezi pentru meci, urmate de .......... bautura , evident. Debaterii din Ploiesti (unul din ei ajuns acum redactor la Ziarul Financiar) insa erau campioni la capitolul asta, fiind axati pe vodka. Dar am avut ocazia sa cunosatem fetele de prin Buzau  wub.gif , Slobozia si evident Ploiesti (ei erau campionii in regiunii Muntenia).
*



einstein1984 ce faci bre vorbesti singur icon_mrgreen.gif

na mers sa fac ce vroiam asa ca radmasa.gif

This post has been edited by C@talin: 4 Mar 2007, 18:57


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 4 Mar 2007, 21:09
Post #123


Membru


Group: Members
Posts: 4.438
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(SiloS @ 4 Mar 2007, 16:23)
Betivule !!! Ma suni la ora 1 sa ma intrebi ce fac !!! Iti spun ca dorm , tu ma intrebi ce fac !

St , tu ce ai rezolvat ?
*




@1 radmasa.gif Nu pot sa ma abtin radmasa.gif

Gycone, il sunai sa ii ceri vre-un sfat? radmasa.gif

@2 Reciteste postul #111(pfuu ce numar are)



@C@talin Daca ai fi urmarit discutia ai fi vazut ca nu vorbeste singur...

..si posturile de la cafenea nu se mai contorizeaza, asa ca nu inteleg.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 4 Mar 2007, 21:25
Post #124


fan Dacia


Group: Members
Posts: 20.103
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




@Catalin, am corectat, aveai dreptate!


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 5 Mar 2007, 00:31
Post #125


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




tongue.gif


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bulan
post 5 Mar 2007, 20:22
Post #126


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.040
Joined: 20 March 06




In anii de liceu toti colegii mei invatau,invatau si iar invatau!Si eu invatam dar doar la limbi straine pentru ca urma sa ma fac sofer de TIR!Am facut liceul ELECTRONICA si toti cei din clasa mea au luat la facultate.Din cei pe care ii mai stiu trei sunt profesori universitari o gramada sunt directori prin ministere iar restul sigur vor fi ajuns bine caci isi cunosteau interesul lor.Nu regret ca am dat curs visului meu din liceu caci mi-am trait viata in stiluri diverse si extreme.


--------------------
a b c
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SiloS
post 5 Mar 2007, 22:00
Post #127


Gangester


Group: Members
Posts: 4.254
Joined: 23 February 04
From: Buzau




laugh.gif Cred ca si acum esti centrul de interes la intalnirile post-liceale !


--------------------
1988 BMW E30 325i
2003 BMW Z4
1996 Mazda MX5 NA
1988 Nissan Patrol Y60
1989 Suzuki Samurai
1975 Dacia 1300
2000 VW LT35
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C@talin
post 13 Mar 2007, 21:45
Post #128


Dealer autorizat droguri/Stil romantic: Sef.


Group: Members
Posts: 5.405
Joined: 5 December 05
From: cucu




Era mai interesant un topic cu "ce ati facut in tabara" in vremea liceului biggrin.gif.
ex: In ultima tabara asta o mai tin minte bine , mai statea in vila cu noi niste romi ,si mai venise din buc o echipa de hambal,cu antrenor profesoara de sport ,jucatorii de hambal erau de la facultate.Ghinionu nostru a fost ca echipa statea chiar deasupra camerei noastre si tot timpu venea mustaciosu de antrenor si se lua de noi sa nu mai facem galagie dupa 1 nopatea ,cand noi veneam din cluburi beti ,cu chef de scandal biggrin.gif.
intr-o zi am mers la Salina,de la atat sare ni se facuse o pofta de bautura ,ca am pus fiecare 30 ron 12 insi noi astia din camera manelistilr si inca unii din camera de rokeri tongue.gif,si am luat noi bautura,am ascuns-o prin rucsace sa nu ne vada profesorii alea alea,in seara aia a fost macel .
Am jucat cu rokerii capitanu Buh-buh smile.gif))),porma am plecat la club ,si cand am ajuns acolo am descoperit ca nu avea program in ziua aceea,asa ca ne-am pus pe rele.ne-am intors la vila,unde administratoru ei ,director ce dracu era,punea muzica ,facea un fel de mini discoteca in curtea vilei,noi nebuni am inceput sa-i dam de baut lu asta ca ramasese bautura din belsug.Asta deja se ametise,au adus baietii niste hard rock si am inceput sa facem o moseala pe acolo laugh.gif .
Dupa atatea ravagii ce am zis hai s amergem sa ne odihnim ce naiba,da de unde ,ca au venit rokerii cu o narghilea facuta in graba care functiona cu wisky radmasa.gif ,un fum in camera de nedescris,deschidem geamu sa aerisim cand la usa bate ghici cine,antrenoru de deasupra laugh.gif ,ca cei aicia de unde e fumu si a bagat o replica de dictator:-Ia gata inchideti geamurile si la culcare! smile.gif .
Ne apucam noi cativa sa facem curat ,si vin 2 care se intorc de la buda cu un soarece care il gasise si-l omorase ca cica hai sa facem ceva cu el!
Pai ce pute-am face cu el decat sa-l legam de clanta de la usa anterenorului.Si asta a fost o zi.
A doua zi la cantina antrenoru criizat,ca a gasit dicati sobolanu legat de usa laugh.gif ,facea :-Ditamai sobolanu mi-au legat derbedeii astia de usa ,de sa speriat nevasta mea,profa de sport .Noi eram pe burta,din cazua lui ne mutase camera langa cea a profesorilor,e nu numai din cauza asta .Si din cauza ca mai dadeam buzna la fete in camera laugh.gif ,am avut un noroc teribil sa se potriveasca cheiele la ambele usi happy.gif .
Farse la 1 nopatea sunam pe parintii unora ca vezi tu e in spital ca a cazut dupa munte,si porma suna inapoi si le zecea ca sunt la kissfm radmasa.gif .Mers peste tiganci si le dadusem cu pasta de sau trezit alea albe din negre LOL.Cred ca ne-au blestemat radmasa.gif .
Vila avea centrala si intr-o zi cand au facut fetele baie,ne-am dus si am inchis centrala,de ramasese bietele spumacite radmasa.gif . Si chestii dastea de copii nebuni
Nu mai tin minte altele si din nou sper sa se inteleaga ceva


--------------------
Range Rover V8 5.0 Vogue SE - B 666 IAD
Sold my soul to the devil for the Range.
Ladies if you wanna hang with me, you need a good rope .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OAP
post 13 Mar 2007, 21:53
Post #129


Membru autentic


Group: Members
Posts: 808
Joined: 7 November 06
From: Bucuresti




QUOTE(C@talin @ 13 Mar 2007, 22:45)
si din nou sper sa se inteleaga ceva
*


Si noi, si noi.. biggrin.gif Nu te supara da asta a fost ca o minge ridicata la fileu..


--------------------
. . .
Pus astfel în lumină, ancorat în sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludează meandrele concretului.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Sudsemnatu
post 14 Mar 2007, 16:59
Post #130


Membru Huligan


Group: Members
Posts: 1.703
Joined: 28 November 06
From: Bucuresti




oo

This post has been edited by Sudsemnatu: 14 Mar 2007, 16:59


--------------------
Skoda Fabia 2005 Ex: Dacia Nova/Logan/Supernova 2000/2007/2002
Midland Alan 52/PNI ML 160
Speed doesn't kill people, its the sudden stop that does
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DAN_DANIEL
post 14 Mar 2007, 18:17
Post #131


STAGIAR


Group: Members
Posts: 167
Joined: 15 October 06




QUOTE(alinakes @ 28 Feb 2007, 12:13)
Sunt impreuna cu prietena mea de 10 ani , din clasa a 9-a de liceu , am facut facultati separate , ne simtim bine unul langa altul fara a face planuri pe termen lung. Poate ca uneori mitul se mai si implineste. smile.gif

On topic: Am facut un liceu cu profil industrial ( chimie ) 2 baieti si vreo 23 de fete in clasa - mama ce viata !

Abia asteptam sa vina vara sa stropim fetele cu apa , nu cred ca stiti ce inseamna o multime de tricouri ude la un liceu plin de fete  wub.gif  !

Chiuleam cu baieti de la alte clase , faceam cheta pentru o ora de biliard si o bere !

Invatam fetele sa fumeze cu economie , adica baieti trageau din tigara si pe urma dadeau fumul prin sarut la fete !

Cam atat acum , imi mai aduc eu aminte ! smile.gif
*



Foarte frumos, ma bucur pentru voi, dar vorba lu Caragiale "Cati ca tine???"


--------------------
DACIA berlina 2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alinakes
post 15 Mar 2007, 12:17
Post #132


X


Group: Members
Posts: 341
Joined: 24 March 06
From: X




Eu eram exceptia care confirma regula ! biggrin.gif


--------------------
X X X - X
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages « < 3 4 5
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th June 2024 - 10:16
Forum Renault