DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages « < 7 8 9 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> BELGIAN GP, Detalii despre circuit

vallixx
post 31 Jul 2023, 15:14
Post #241


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Gata, a venit si vacanta de vara, unii se vor baga la relax, altii o sa traga tare sa gandeasca upgrade-uri. biggrin.gif

Locul 1 nu era vreo necunoscuta, Perez pare ca a inceput sa-si revina. Ma bucur sa-l vad din nou pe Leclerc pe poduim, chiar si locul 3. Imi place si consider ca merita sa fie acolo.

In cursa nu mi-a atras nimic atentia in mod special.....la primul viraj s-au atins Piastri si Sainz, au si iesit amandoi. E mare frasuiala acum.....ca cine a fost de vina. Din punctul meu de vedere, incident de cursa si lipsa de experienta a lui Piastri. Un pic de experianta i-ar fi spus unde sa se bage si unde nu, la ce sa se astepte si la ce nu.

Imi pare rau ca Alonso nu mai iese in evidenta, poate mai lucreaza baietii la masina cat e vacanta.

Ricciardo nimic notabil, bine, nu ca m-as fi asteptat, nu m-a convins persoal niciodata ca este "minunea de pilot" care se spune ca este. In fine, nu pe mine trebuie sa ma convinga.

Speram la mai mult spectacol de la SPA, mai ales ca este circuitul meu favorit.

De la Alpine cica pleaca Ottmar Szafnauer si vine......Mattia Binotto. icon_mrgreen.gif O sa fie fun. Ca oricum Ferrari tot in deriva este chiar si dupa plecarea lui.

This post has been edited by vallixx: 31 Jul 2023, 15:16


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
9 Pages « < 7 8 9
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 17:26
Forum Renault