DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> singuratate, ati suferit careva de ea?

liviu_lb
post 31 May 2007, 17:36
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 71
Joined: 11 October 04
From: Bucuresti




Sa-ti traiasca si sa fie sanatosi! Si tu laolalta cu ei.


--------------------
Dacia Logan Ambition 2004 1.6MPI
Fluence 1.5 dCi 110 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 31 May 2007, 17:52
Post #62


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(dariusz @ 31 May 2007, 18:19)
il cearta nevasta ca nu vrea sa manince.vai ce de zgomote placute

*



Te gandeai vreodata ca te vei bucura de o situatie dinasta? smile.gif


Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Radduu
post 31 May 2007, 18:56
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 526
Joined: 16 April 04
From: Bucuresti




QUOTE(dariusz @ 31 May 2007, 19:19)
fratilor! NU mai sint singur 124.gif  124.gif  mi sa intors sotiaaaaaaaaaaaaa! este acasaaaa 124.gif si copilu e acasa.tocmai il cearta nevasta ca nu vrea sa manince.vai ce de zgomote placute radmasa.gif
va multumesc pentru sustinere! si sfaturi! 124.gif  124.gif
*


frumos smile.gif


--------------------
Dacia 1300 /1310 1983 - B
If you can't find something to live for, Then you best find something to die for


User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 31 May 2007, 19:26
Post #64


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.912
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




Sa-ti traiasca si sa fiti fericiti impreuna cat mai mult timp de acum incolo!


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dariusz
post 29 Nov 2009, 15:54
Post #65


Membru autentic


Group: Members
Posts: 479
Joined: 13 February 07
From: baia-mare




QUOTE(dariusz @ 21 May 2007, 22:21)
ma fratilor!ati suferit vreodata de singuratate?ce ati facut?cum ati iesit din starea asta , ca imi vine sa imi iau cimpii.am sotia internata in spital la cluj , copilu la tara si acum sint singur singur.dati-mi un sfat cum sa scap de starea asta nasoala , de parca as fi ultimu om din lume , fara nimeni.singurele mele bucurii acuma e sa stau citeva ore cu copilu in timpul zilei iar seara cu voi.dar imi lipseste familia mea intregita.stateam seara pe forum , copilu se juca prin camera , sotia trebaluia si ma simteam inplinit.dar acum nimeni.nici sotie nici copil.daca ati mai trecut careva prin starea asta dati-mi un sfat cum sa trec mai usor peste acest hop.va multumesc!
*



redeschid topicul acesta cu la fel de multa placere cu care si-ar redeschide cineva o rana pe care o credea vindecata . ar fi vorba de mai multe motive :
- poate cei care isi mai aduc aminte de moment se vor mira ( le multumesc inca o data ca au incercat sa ma ajute ) , dar acea stare pe care o aveam atunci nu a disparut ( cu toate ca au trecut mai bine de 2 ani si toata lumea e acasa )
-as avea citeva intrebari , in special pentru cei casatoriti , care eventual au si copii ( sa nu se supere ceilalti , dar sunt unele lucruri care cred ca ar fi mai usor de inteles din partea celor casatoriti )
totul pentru a vedea daca eu sunt dus total cu pluta si inerpretez totul gresit , sau viata e mai frumoasa decit o cred eu. nu imi face deloc placere sa fac asta , dar ma cam simt la capatul puterilor .
Asadar . ce ati face , daca la un timp de la acest topic , dupa ce sotia va vine acasa si credeti ca totul e ok , aflati ca in timp ce voi erati aproape terminati de singuratate , sa nu zic sfisiati de durere sufleteasca , sotia nu era chiar asa " singura " cum credeati ? banuiati voi ceva ( asta e o alta poveste ) dar nu erati 100 la 100 siguri . aflati ca in timp ce ii trimiteati mesaje in care ii spuneati cit de mult o iubiti , si cit de mult va doriti sa fie bine si sa vina acasa , ea avea un " amic " cu care coresponda de zor . trimitea mesaje cind unuia , cind celuilalt . ce ati fi facut in momentul in care ati fi aflat ( in urma unui telefon dat de catre sotia amicului , si mai apoi in urma declaratiilor sotiei ) ca sotia pe care o iubeati si pentru care sufereati atit , are o relatie de " profunda amicitie " cu un barbat ?
ii rog doar pe cei care nu au chef de glume sa raspunda . stiu ca suntem pe un forum , stiu ca suntem la cafenea , stiu ca marea majoritate a subiectelor sunt late in deridere , dar la fel de bine stiu ca exista multi oameni care chiar pot fi seriosi , obiectivi , si pot sa ajute . acest lucru l-am observat si acum 2 ani . iar daca cineva vrea sa discute cu mine sio in particular , la modul cel mai serios si mai direct as fi chiar bucuros sa o fac. nu imi face placere sa fac asta dar sunt lucruri care trebuiesc discutate si nu prea am cu cine . prefer forumul pentru ca nu vreau ca prietenii mei sa stie prea multe. multumesc.

This post has been edited by dariusz: 29 Nov 2009, 16:01


--------------------
dacia supernova 2002 europa - mm 13 ral
membru cooperant
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 29 Nov 2009, 17:15
Post #66


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




noi iti suntem dusmani?


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dariusz
post 29 Nov 2009, 17:34
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 479
Joined: 13 February 07
From: baia-mare




daca va consideram dusmani nu scriam aici , cu atit mai mult genul asta de probleme. ma refeream la prietenii mei vizibili . voi , sunteti invizibili !


--------------------
dacia supernova 2002 europa - mm 13 ral
membru cooperant
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kato
post 29 Nov 2009, 17:36
Post #68


Membru autentic


Group: Members
Posts: 234
Joined: 17 October 06
From: barlad




te inseli! chiar acum m-am uitat in oglinda si sunt cat se poate de vizibil! rolleyes.gif


--------------------
renault scenic 2000 rxt - scenic III 1.6 dci - vs 05 glx vs 79 glx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 17:59
Post #69


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Vezi ca Axabart a exeprimentat cu succes o chestie similara, si la final s-a ales si cu un Opel nou nout.

This post has been edited by radian: 29 Nov 2009, 18:00


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BlaueCorsa
post 29 Nov 2009, 18:05
Post #70


Membru cu Prafuitor


Group: Members
Posts: 1.097
Joined: 6 October 03
From: Socola Tower, Iasi




Precum spunea radian, detalii aici.


--------------------
Dacia / Renault Duster / Captur 2018 Confort / 2015 Authentique
Mon amour, tu es la lumière de mes jours...
sans numéro! sans numéro! sans numéro!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 29 Nov 2009, 18:32
Post #71


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.671
Joined: 15 August 05




topicul lu dezaxabrt avea si poze cu subiectul, dar au disparut la un moment dat.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 18:36
Post #72


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Hmmm, ce apropo subtil... biggrin.gif


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dariusz
post 29 Nov 2009, 19:47
Post #73


Membru autentic


Group: Members
Posts: 479
Joined: 13 February 07
From: baia-mare




kato- am spus inca de la inceput ca nu am nevoie de replici inutile , sau tie trebuie sa iti explic ca la bunica ce am vrut sa spun de fapt in enunt ?
vreau sa se inteleaga ca nu am apelat la voi pentru a imi spala rufele in public , sau pentru a fi luat la mistouri . atita doar ca ma aflu intr-o situatie cam nasoala , si din cite stiu eu discutiile ajuta . am sa citesc tot topicul lui axabart , insa din cite am vazut situatia e cam alta acolo . multumesc.


--------------------
dacia supernova 2002 europa - mm 13 ral
membru cooperant
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kato
post 29 Nov 2009, 20:09
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 234
Joined: 17 October 06
From: barlad




colegu, eu cred ca esti suparat dar aici nimeni nu-ti este dusman. am incercat sa-ti arata ca aia invizibili exista cu adevarat, am vrut sa te binedispun un pic. cer scuze daca ai interpretat ca misto, departe de mine sa lovesc intr-un om deja la pamant. situatia ta e delicata rau. eu am numai 4 ani de casatorie (si un copil), nu cred ca sunt in masura sa dau sfaturi.
nu pot sa spun ca inteleg prin ce treci, numai cei care au trecut prin asa ceva pot intelege cu adevarat. de pe margine toti suntem zmei si credem ca am proceda in n feluri, depinde de caracterul si educatia fiecaruia. adevarul este ca pana nu te lovesti habar nu ai cum reactionezi. poti doar sa banuiesti, dar atat. tu esti persoana care decide daca sotia merita a doua sansa. si depinde si de ea sa aprecieze la justa valoare ce ii oferi tu. raspunsul e la tine, tu stii daca merita sa ramai ancorat in relatie (am inteles ca ai un copil). tu stii mai bine ca noi toti ce fel de om este sotia ta si daca este capabila de schimbare in bine. unii oameni pot merge mai departe altii nu. si in primul rand trebuie sa te intrebi pe tine ce vrei.


--------------------
renault scenic 2000 rxt - scenic III 1.6 dci - vs 05 glx vs 79 glx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B30KDT
post 29 Nov 2009, 20:10
Post #75


Membru autentic


Group: Members
Posts: 491
Joined: 10 May 05
From: bucuresti




tu iti cunosti nevasta cel mai bine si tu tre sa iei singur decizia,nimeni altcineva nu are cum sa-ti zica ce sa faci,daca iti da un sfat prost?
cel putin gresesti pe barba ta
cel mai bine aveti o discutie fata in fata


--------------------
DACIA DACIA 2012
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 29 Nov 2009, 20:20
Post #76


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(dariusz @ 29 Nov 2009, 15:54)
trimitea mesaje cind unuia , cind celuilalt . ce ati fi facut in momentul in care ati fi aflat ( in urma unui telefon dat de catre sotia amicului , si mai apoi in urma declaratiilor sotiei ) ca sotia pe care o iubeati si pentru care sufereati atit , are o relatie de " profunda amicitie " cu un barbat ?

*


Relatia a ramas doar la nivelul mesajelor sau a trecut si la un alt nivel?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLP
post 29 Nov 2009, 20:21
Post #77


Sef de trib


Group: Members
Posts: 1.120
Joined: 8 April 04
From: Bucuresti-Titan




Exact... Hai sa lamurim datele problemei.


--------------------
. . .
Ex Dacia Berlina 1998 Carburatie
Half Man, Half Pig, Half Bear
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 29 Nov 2009, 20:24
Post #78


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




o discutie, fata in fata, la "rece" pe cat posibil cred eu ca ar rezolva cat de cat situatia sau cel putin ar mai clarifica-o. Asta daca se poate discuta la rece, daca nu, mai bine nu se incepe discutia. Asta ca sfat dat de o persoana pe langa care viata trece ca o autostrada


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 20:27
Post #79


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Bre Dariusz nu fi suparat, dar vorba lui B30KDT, necunoscand toate detaliile nu avem cum sa-ti dam sfaturi utile, de aceea intentia mea a fost sa fac o gluma si nu misto.

Maine, poimaine fac 20 de ani de casnicie, momente dificle se intampla la fiecare. Tu stii cel mai bine ce poti sa accepti si ce devine de neiertat. Daca, totul se rezuma doar la niste schimburi de mesaje, fara conotatie sexuala, poate fi vorba doar de o banala relatie de amicitie si nu de infidelitate.

Dar, ca tot veni vorba, cum aflasi de acest schimb de mesaje, i-ai "cotrobait" prin telefon?


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dariusz
post 29 Nov 2009, 20:33
Post #80


Membru autentic


Group: Members
Posts: 479
Joined: 13 February 07
From: baia-mare




imi cer scuze , kato.
da , s-a trecut mai departe de mesaje si convorbiri . amindoi au recunoscut acum 2 ani . anul acesta , am cedat nervos , si am amenintat cu divortul , insa surpriza , sotia nu mai recunoaste ca afost intre ei ceva mai mult decit o simpla amicitie. am sa dau si mai multe detalii , daca sunteti dispusi sa ma ajutati cumva . de aceea am scris aici , pentru a putea primi unele sfaturi care sa fie obiective. cu prietenii mei nu vreu sa vorbesc pentru ca nu vreau sa afle , si nici nu vreau sa o pun pe ea intr-o situatie jenanta . o iubesc ca in prima zi , insa ma tem ca aceasta iubire sa nu devina obsesie , si sa nu mai pot gindi limpede . sa nu judec gresit orice face . de aceea m-am gindit ca o sa prezint unele situatii ca sa vad ce ati intelege voi din ele . poate eu exagerez in tot ceea ce face.


--------------------
dacia supernova 2002 europa - mm 13 ral
membru cooperant
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLP
post 29 Nov 2009, 20:34
Post #81


Sef de trib


Group: Members
Posts: 1.120
Joined: 8 April 04
From: Bucuresti-Titan




ok, nu te cunoastem, nu ne cunosti, hai sa analizam la rece.


Tu esti sigur ca intre ei doi a fost ceva serios?


--------------------
. . .
Ex Dacia Berlina 1998 Carburatie
Half Man, Half Pig, Half Bear
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 20:52
Post #82


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Mai, incepi sa devii nitel confuz. Fa o precizare clara intre ceea ce crezi tu ca s-a intamplat si ceea ce stii sigur ca s-a intamplat. Pe de alta parte, de ce dracu ai asteptat doi ani sa-ti manci ficatii la foc mocnit, ca doar nu sunteti si voi in campanie electorala...


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 29 Nov 2009, 21:13
Post #83


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




@dariusz - sfatul meu e sa incerci o reconciliere. Ce a fost a fost, conteaza ca de acum incolo sa va schimbati amandoi. Sotia ta a gresit, insa si tu poate ai gresit ca ai indepartat-o. Nu mai conteaza a cui a fost vina, aveti un copil impreuna, incercati un nou inceput. O prima greseala e de acceptat.
Itiu doresc sa treci peste asta. Legat de singuratate - sa stii ca si eu ma simt singur uneori, uneori imi place sa fiu singur si nu am chef de compania nimanui. Cred ca e bine sa ai cateva preocupari, o activitate, un scop, asta te-ar mentine ocupat, motivat.
Desi stiu ca e greu, incearca sa iti analizesi si sa iti schimbi in bine stilul de viata.

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 29 Nov 2009, 21:18
Post #84


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




@Dariusz, tu-l cunosti pe respectivul "amic"?


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dariusz
post 29 Nov 2009, 22:38
Post #85


Membru autentic


Group: Members
Posts: 479
Joined: 13 February 07
From: baia-mare




ok. hai sa o luam cu inceputul. acum 2 ani , adica august 2007 , intr-o seara primeste sotia un telefon , si incepe sa nege ca nu a trimis nimic , ca nu stie nimic ! am intrebat ce si cum , iar ea azis ca a sunat-o o femeie si ia zis ca a gasit in telefonul sotului ei un mesaj de dragoste primit de pe numarul nevesti-mi . in capul meu deja sa aprins o scinteie , pentru ca o banuiam mai de mult . am intrebat-o daca e adevarat si a negat. a doua zi dimineata ea aplecat la cluj la control , cu socrul meu. eu am sunat-o pe acea femeie sa vad ce si cum.am sunat si la orange , pentru a cere o factura detailata a convorbirilor. vorbind cu acea femeie am descoperit ca de fapt se cunosteau , locuind foarte aproape de locul unde lucreaza sotia . la telefon vine si sotul ei , care imi spune ca o fi fost o greseala si poate o fi vrut sa imi trimita mie mesajul , bla , bla , bla. dupa o juma de ora ma suna sotul si imi spune ca vrea sa ne intilnim. k , ma intilnesc cu el , si ce credeti ca imi spune ? sa stau linistit , ca nu are nimic cu sotia mea , se cunosc si atit bla , bla , bla. daca pina atunci nu eram sigur in totalitate , in acel moment am fost sigur ca e ceva intre ei , altfel nu vedeam de ce a vrut el sa ne intilnim si sa imi explice tot felul. vine sotia de la cluj , ii spun cine a fost femeia care a sunat-o , cine e sotul si o intreb din nou daca a trimis acel mesaj . nu si nu. a doua zi dimineata incep din nou cu intrebarile.intr-un tirziu recunoaste ca la trimis , recunoaste ca fost cu el la o pensiune, si au avut relatii sexuale doar o data. de fapt , o relatie. imediat il sun pe el , si ne intilnim toti trei . STUPOARE! el nu recunoaste nimic . buun . imi las sotia la servici si imi vad de ale mele. ma suna el , SI RECUNOASTE ! dar nu avut curajul sa imi spuna in fata .
dupa lungi discutii cu sotia , o intreb daca vrea sa continuam sau nu . zice ca vrea. sa nu uit . mi-a povestit pas cu pas tot ce a fost in ziua cind sa-u intilnit. a dus copilul la maica-sa , sa intilnit cu el , au mers la pensiune , absolut tot , tot , tot. inclusiv modul in care au facut-o . a mai spus ca pina la acea intilnire nu sa-u mai intilnit niciodata nicaieri . la o cafea , un suc , ceva. nicaieri. k , am zis bine ! e om , am gresit si eu , cu toate ca nu a zis nimic concret , dar lasam totul si ne continuam viata. DAR FARA MINCIUNA ! am ales chiar si sa ramin amic cu tipul , si sa uit totul. dar dupa citeva intilniri cu el , fara sa vrea , imi tot povestea anumite lucruri , astfel dindu-mi seama ca de fapt nevasta ma mintise , si ca se intilnisera de mai multe ori. abia atunci mi-am dat seama de ce intr-un timp mergea in fiecare duminica la club cu copilul. la acel club mergea si el cu copilul lui.


--------------------
dacia supernova 2002 europa - mm 13 ral
membru cooperant
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 22:49
Post #86


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Da-i viteza ca-i rea de musca...


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 29 Nov 2009, 22:51
Post #87


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




De acord cu radian.


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 29 Nov 2009, 22:53
Post #88


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




E discutabil si cu a-i da o sansa dupa ce a "calcat pe bec", dar daca si dupa asta ti-a turnat gososi... In 2, 3 ani te trimite pe tine la club cu copilul, sa nu mai cheltuiasca bani pe camere de pensiuni...


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 29 Nov 2009, 22:57
Post #89


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Plus ca au trecut 2 ani si e clar ca nu ai reusit sa treci peste asta.


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 29 Nov 2009, 22:59
Post #90


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.274
Joined: 19 July 04
From: Craiova




@dariusz - intai gandeste-te daca o mai iubesti, apoi gandeste-te daca ea te iubeste. Daca vreti sa ramaneti impreuna, atat pentru voi cat si pentru copil, uita ce s-a intamplat. E posibil ca sotia ta sa nu iti fi spus tot adevarul de teama. Eu cred ca e foarte important daca dupa acel moment ti-a fost fidela. Daca dupa toata povestea aia lucrurile au revenit pe un curs normal, de ce mai sapi in trecut dupa doi ani si jumatate?
Daca insa incertitudinile planeaza in continuare, nu mai exista incredere intre voi, nu mai exista iubire si intelegere, chiar daca o sa va fie greu si voua si copilului mai bine nu mai amani inevitabilul.
Nu cred ca trebuie sa asculti de nimeni in privinta asta, decizia trebuie sa fie 100% a ta. Nu incerca sa contabilizezi 'voturi' pentru viitorul tau date de persoane care nici nu te cunosc, nici nu iti cunosc problemele.
Nu lua decizia la cald, ia-ti cateva zile libere in care sa te gandesti bine la toate aspectele, vorbeste si cu sotia, stabiliti impreuna daca merita sa continuati sau nu.

Sper sa faceti alegerea corecta, oricare ar fi ea.

Bafta!


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
6 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 17:10
Forum Renault