DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Pa Pa RCD

f_zoltan
post 23 Jan 2004, 18:20
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 92
Joined: 31 March 03
From: Petrosani




L-as fi rugat pe nenea mili-tzianul (=tzian/1000) sa isi imagineze scenariul urmator: Daca eu, in calitate de pagubit, pe care impotentii in albastru nu au cum sa-l ajute, il prind pe pustiul acela intangibil si ii f... Dumnezeii, ii sparg fata cu barosul, ii tai fuduliile si i le dau sa le manance, ei ma aproba, inchid ochii, sau ma baga la parnaie.
Nu-s ei prosti deloc, musulmanii, hotului i se taie mai intai o mana, iar la recidiva i se taie un cap, sa nu trebuiasca sa cerseasca cu terminatiile tunse. Traiasca Coranul!
Sper ca nu am incalcat regulile decentei sau ale non-violentei, pur si simplu am propus o dezbatere constitutionala care sa usureze munca baietzilor albashtri, atat de greu incercati.


--------------------
Dacia SN Confort - HD 13 FMZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bgs
post 23 Jan 2004, 20:52
Post #62


Membru incepator


Group: Members
Posts: 50
Joined: 8 September 03
From: Bucuresti - Dr. Taberei




Ce parere aveti ?

www.xdata.ro

http://www.xdata.ro/cart/description.php?I...194.102.249.110

este cu 800.000 mai ieftin ca la Digitalword. Aveau si mp3-uri, dar s-au vandut


--------------------
Renault Clio III 1.5 dCi Privilege
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DSops
post 23 Jan 2004, 21:26
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 663
Joined: 20 November 02
From: Timisoara




Parerea mea este ca nu. 70W PMPO inseamna cel mult 5 W reali. Cam subtire.


--------------------
Melg cu tutu la plimbale
Pe unde-i gloapa mai male.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florin.c
post 24 Jan 2004, 01:30
Post #64


Membru incepator


Group: Members
Posts: 35
Joined: 10 January 03
From: Bucuresti




Daca aveti putina rabdare va lamuresc ce este cu cd-ul auto de mai sus(daca cumva linkul nu este gresit):
-MD 9050 citeste doar cd-uri audio,nu si MP3,iar puterea lui reala este de 4x7W(RMS)
-MD 9060 stie si de MP3-uri,dar are aceeasi putere
-Parerea mea :exista un cd auto care stie si MP3 la o putere reala (sinus,RMS,cum vreti sa-i spuneti) de 4x25W si care se cheama REDSTAR RCD001(parca).
Dupa ce mi-au furat si mie casetofonul original (am o SN clima 2001)am luat REDSTAR-ul de care sunt foarte multumit,mai ales ca a costat doar 3.500.000lei,chiar de la firma la care lucrez (Nest Electronic ,B-dul Uverturii 106,tel 4341828)
CD-ul are buffer doar pt. MP3-uri,dar cu CD-uri audio nezgariate nu am avut niciodata probleme la gropi,iar la MP3 nici atat.
Fata de Medion (am avut si noi la vanzare)au urmatoarele avantaje:
-clemele care prind fata nu se rup (la Medion se rup destul de usor)pt ca au alt sistem,mult mai destept
-pe radio vara,s-ar putea ca Medion-ul sa cam sara programele memorate(se incalzeste fffff.tare si tunerul este ffff. sensibil )
-putere marita
-afisaj mai vizibil ziua(sau mai bine spus lizibil)
Cam asta-i tot.Daca cumva ceva de mai sus suna a publicitate ,rog moderatorii sa editeze postul meu
P.S.:Eu sunt cel caruia i-au taiat hotii chederul de la luneta si a gasit luneta intreaga langa masina icon_evil.gif (casetofonul fusese furat mai de mult :cry: )


--------------------
Dacia Supernova Clima
Intotdeauna este ceva de reparat......doar un alt motiv pentru a-ti cumpara o scula noua
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 24 Jan 2004, 01:48
Post #65


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




si ti-au lasat luneta???? foarte ciudat.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florin.c
post 24 Jan 2004, 01:55
Post #66


Membru incepator


Group: Members
Posts: 35
Joined: 10 January 03
From: Bucuresti




Luneta era sa mi-o arunce femeia de serviciu la gunoi (chederul taiat era deja aruncat laugh.gif ).Sa mor si nu inteleg ce au vrut sa faca ,pt.ca din masina nu aveau ce sa fure.Poate o fi fost vreun drogat care nu prea judeca bine icon_evil.gif icon_evil.gif .


--------------------
Dacia Supernova Clima
Intotdeauna este ceva de reparat......doar un alt motiv pentru a-ti cumpara o scula noua
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th May 2024 - 04:15
Forum Renault