DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> despre "pedalat" iarna

steph
post 1 Feb 2005, 19:50
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




QUOTE(Valentine @ 1 Feb 2005, 21:09)
Nu stiu cum se face dar numai cei cu Berline se pare ca "stiu sa conduca". Asta e, as fi si eu de acord, daca nu ar fi fost cele mai multe accidente din tara cauzate de Berline, si faptul ca unii se considera "soferi profesionisti" si merg oricum, pe oriunde si in orice conditii ...  sleep.gif
*



gandeste-te ca sunt cele mai multe masini dacia berlina in tara e normal sa fie implicate in cele mai multe accidente ... duuuh oricum nici ``lasa-i ma sa invete sa conduca`` dar trebuie sa gasesti o rezolvare daca chair te deranjeaza si cred ca cea mai comoda ar fi sa improvizezi tu niste cauciucuri mai moi pe care sa nu mai aluneci cand esti ud pe talpi ... de asemenea si un sistem de prindere pe pedala.

daciamustang> vezi sub pedalier in spatele mochetei e o gaura mica nustiu ce e acolo sau ce trebuia sa fie dar eu aveam 2 degete de apa cand ploua smile.gif


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AC
post 1 Feb 2005, 22:18
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 569
Joined: 11 March 04
From: Iasi




QUOTE(Valentine @ 1 Feb 2005, 20:09)
Nu stiu cum se face dar numai cei cu Berline se pare ca "stiu sa conduca". Asta e, as fi si eu de acord, daca nu ar fi fost cele mai multe accidente din tara cauzate de Berline, si faptul ca unii se considera "soferi profesionisti" si merg oricum, pe oriunde si in orice conditii ...  sleep.gif
*


Oho! Nu te supara dar una din zece tragedii care le vad la stiri e berlina, restul masini straineze, pe bune! Betia vitezei si neatentiei este mult mai tentanta conducand o masina straina.


--------------------
Dacia 1310 TX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 20:13
Forum Renault