DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> perchezitie masina

St
post 3 Nov 2004, 20:50
Post #31


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(bogdan3l @ 3 Nov 2004, 20:47)
deci ideea mea nu este tocmai originala  dry.gif  , da oricum un pasionat de electronica poate incerca  smile.gif
*



Oricum nu cred ca e asa usor de realizat.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan3l
post 3 Nov 2004, 20:59
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 257
Joined: 4 August 04
From: Bucuresti




pentru cei care nu stiu electronica e imposibil ...... sad.gif


--------------------
Renault Megane 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 3 Nov 2004, 23:19
Post #33


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(bogdan3l @ 3 Nov 2004, 20:59)
pentru cei care nu stiu electronica e imposibil ...... sad.gif
*



Acum am intrebat un profesor foarte priceput de fizica daca se poate si a zis ca se poate sigur, numai ca e cam greu sa faci sa mearga ambele, e usor sa pui un antiradar intr-o carcasa de casetofon. Merge si asa,


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
whitesorcerer12
post 4 Nov 2004, 00:23
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 667
Joined: 15 February 04
From: Bucuresti




teoretic totul e usor, dar practic e mai mult decat complicat zic eu...
cum pui captatorul de unde in cass?
trebe o antena/receptor separat conectat la casetofon....si Dumnezeu mai stie ce...


--------------------
MEGANE BICORP 115 CP
RENAULT MEGANE BICORP, 1,6, 16V, 115 CP,192KMH
FULL OPTIONS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mollboro
post 4 Nov 2004, 09:16
Post #35


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 31 October 04




QUOTE(st2005 @ 3 Nov 2004, 20:13)
Pai apesi 000000 si apoi dai # si o saiti apara un mmeniu secret, eu il folosesc pentru a vedea cata baterie mai am , Charge CTRL, da e si la alcatel mai nou chestia asta. si la 311 e, la seata noi nu stiu sigur daca exista.
*


Cred ca ai vrut sa spui 000000 si apoi *. Asta ca sa intre in acel meniu, si pt a detecta radarul unde te duci? Cineva a spus ca trebuie sa iti apara un ecran cu niste patratele, ceea ce se intampla la "checker", cel putin la 311. Stie cineva exact cum se face?


--------------------
DACIA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin-g3
post 4 Nov 2004, 13:13
Post #36


Membru autentic


Group: Members
Posts: 201
Joined: 26 August 04
From: BaileGovora ; BUCURESTI




Sal

"checker"-ul respectiv este pt a verifica display-ul daca se aprin corct toate segmentele.
Pt a putea fi folosit pe post de detector de radar Alcatel DB, se intra in meniul 000000* iar acolo la unul din submeniuri se modifica amplificarea pe 90Db (insa sefu' nu a vrut sa imi spuna cum se face modificarea sad.gif ).


--------------------
AsconaC/AstraF BERLINA 85/96
"Esti prost si vrei să te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceată!" - MAERSK
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 4 Nov 2004, 13:17
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




vedeti ca s-au cam ars tel-urile pe vremea cind s-a incercat folosirea lor ca detectoare!


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 4 Nov 2004, 20:00
Post #38


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(costi @ 4 Nov 2004, 13:17)
vedeti ca s-au cam ars tel-urile pe vremea cind s-a incercat folosirea lor ca detectoare!
*




Nu am incercat, si nu voi incerca, daca ar merge ar fi chiar bine, dar e cam greu de realizat. Oricum cred ca e cam greu sa modifici chestia aia.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
deconectat
post 12 Jan 2005, 06:17
Post #39


Membru cu avatar de sezon


Group: Members
Posts: 1.116
Joined: 11 January 05
From: Brasov




La alcatel OTE, OTE DB, OT Max, OT MAX DB si probabil si la alte modele merge, insa doar cu unele versiuni de soft. Nu mai stiu exact care este functia din meniu; mi-ar trebui un telefon ca sa-mi amintesc. Dezavantajele ar fi ca risti sa inceapa sa-ti sune telefonul intr-o disperare cand intri intr-un spital, de exemplu si ca la unele tipuri de radare nu prea te ajuta, in sensul ca tipa prea tarziu (nu cred ca are vreun rost sa explic aici de ce...pana la urma nu e forum de electronica).
Faza ca se poate arde telefonul e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o in ultima vreme si oricine INTELEGE cum functioneaza sistemul isi da seama de asta.
Cu siguranta NU merge cu Alcatel OT 30x/310/311 etc.


--------------------
logan 1.6 8v ambition .
Ex. DSN Rapsodie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
satori
post 12 Jan 2005, 14:32
Post #40


"wherever i may roam"-er


Group: Members
Posts: 214
Joined: 11 February 04
From: Bucuresti




era ceva cu *#00000# sau combinatie de asa ceva. smile.gif


--------------------
Chevrolet Kalos SXPP 04, Spark 06 2004, 2006 - BxxBUH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cib
post 12 Jan 2005, 16:14
Post #41


fost posesor de Solenza


Group: Members
Posts: 493
Joined: 27 July 04
From: Iasi




sunteti offtopic rau
In masina nu are voie sa iti faca perchezitie fara acordul tau. Exceptie este atunci cand ai comis o infractiune. Se aplica si la persoane. Ii spuneti ca refuzati sa le permiteti accesul pana vine cu precizari clare in scris privind motivul. O banuiala nu poate fi un motiv... Eventual incuiati masina si cereti lamuriri pentru cazul in care nu gaseste nimic in masina (adica ce se intampla)
nu semnati nici un proces verbal si luati legatura cu un avocat in prezenta lui... Asa scapati lejer...


--------------------
Nissan Almera Tekna Oltcit 12TRS 2005 - B-43-ZGO, SV-02-SST
Solenza... O masina buna! Pacat ca e facuta de romani.
nu ma cert cu nimeni, doar contrazic oamenii care spun tampenii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cos
post 12 Jan 2005, 21:10
Post #42


Membru incepator


Group: Members
Posts: 32
Joined: 8 January 05




Colegilor mie mi-a bagat gaboru' capul in masina pe geam. Puteam sa-i prind gatul! Eram la piata Gorjului la stop. Eu tin detectorul sus la oglinda mascat de un sticker pe parbriz(d-ala cu dacia p'afara). Si m-am trezit cu un gabor pe scuter ca baga capul pe geam la mine pe partea soferului si ma intreaba ce este firul ala de sus de la oglinda. Norocul meu a fost ca nu il aveam montat in acel moment. Cand umblu prin Bucuresti nu prea il tin. I-am spus ca este cablul cu jack de alimentare a telefonului si ca eu acolo imi incarc mobilul. A inceput sa imi spuna ca amenda este de la 10 la 30 de milioane de lei pentru detectoare si confiscarea aparatului dar nu am mai stat ca se pusese verde...


--------------------
Dacia Li 2002
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
whitesorcerer12
post 12 Jan 2005, 23:08
Post #43


Membru autentic


Group: Members
Posts: 667
Joined: 15 February 04
From: Bucuresti




stie careva ceva drept?
are sau nu are voie?


--------------------
MEGANE BICORP 115 CP
RENAULT MEGANE BICORP, 1,6, 16V, 115 CP,192KMH
FULL OPTIONS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_o
post 12 Jan 2005, 23:59
Post #44


om ca, din pacate, din ce in ce mai putini


Group: Members
Posts: 3.940
Joined: 23 May 03
From: Bucuresti




Conform noului regulament are voie dar numai cu acordul tau. Daca nu ii dai acordul, politistul poate dispune imoblizarea masinii. Deci, in cazul in care nu esti suficient de ager sa il bagi in buzunar sau altundeva ai rupt-o in fericire.


--------------------
Dacia SLZ 1.4 / Break CL
E bine sa fii multumit cu ceea ce ai, dar nu si de ceea ce esti (Sir James MacKintosh)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cib
post 13 Jan 2005, 11:21
Post #45


fost posesor de Solenza


Group: Members
Posts: 493
Joined: 27 July 04
From: Iasi




da, dar imobilizarea autoturismului fara motive serioase si pertinente duce la anularea procesului verbal. Adcia daca nu are dovezi clare ci doar banuieli nu are voie sa imobilizeze masina... Se aplica si atunci cand el il vede, dar e singurul care l-a vazut... Adica nu e dovada concreta... E doar cuvantul lui impotriva cuvantului tau....


--------------------
Nissan Almera Tekna Oltcit 12TRS 2005 - B-43-ZGO, SV-02-SST
Solenza... O masina buna! Pacat ca e facuta de romani.
nu ma cert cu nimeni, doar contrazic oamenii care spun tampenii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cib
post 13 Jan 2005, 11:22
Post #46


fost posesor de Solenza


Group: Members
Posts: 493
Joined: 27 July 04
From: Iasi




da, dar imobilizarea autoturismului fara motive serioase si pertinente duce la anularea procesului verbal. Adcia daca nu are dovezi clare ci doar banuieli nu are voie sa imobilizeze masina... Se aplica si atunci cand el il vede, dar e singurul care l-a vazut... Adica nu e dovada concreta... E doar cuvantul lui impotriva cuvantului tau....


--------------------
Nissan Almera Tekna Oltcit 12TRS 2005 - B-43-ZGO, SV-02-SST
Solenza... O masina buna! Pacat ca e facuta de romani.
nu ma cert cu nimeni, doar contrazic oamenii care spun tampenii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
whitesorcerer12
post 14 Jan 2005, 02:27
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 667
Joined: 15 February 04
From: Bucuresti




dar la fel de adevarat mi se pare ca seriozitatea si pertinenta motivului se pot demonstra ulterior imobilizarii vehiculului, nu?
cel mai sigur este sa nu-l folosesti in oras, asta e clar!


--------------------
MEGANE BICORP 115 CP
RENAULT MEGANE BICORP, 1,6, 16V, 115 CP,192KMH
FULL OPTIONS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaMustang
post 27 Jan 2005, 12:07
Post #48


Membru incepator


Group: Banned
Posts: 60
Joined: 27 November 04
From: constanta




daca e s-o luam asa, nu poate fi vorba de "cuvantul lui impotriva cuvantului tau" din moment ce "el" este politist si "tu" esti civil; de ex., daca un politist singur te-a prins la furat (el fiind in timpul serviciului), n-are nevoie de nici un martor, te-a saltat pana la proba contrarie.
cum a spus cineva mai sus, are voie sa-ti faca perchezitie in masina, dar pe deaspura are voie sa-ti faca si perchezitie corporala fara nici un mandat, numai la locuinte e nevoie de mandat de la JUDECATOR, nu de la PROCUROR, pt. ca si procurorul ia mandat tot de la judecator pt. perchezitie domiciliara.
de exemplu, pe mine m-au oprit noaptea pt. ca imi cazuse nr. de pe fata, au vrut sa-mi dea amenda pentru asta, m-am luat in gura cu ei cum ca eu habar n-aveam unde e numarul si atunci mi-au facut perchezitie in toata masina, mi-au gasit o bata in portbagaj si au vrut sa ma bage la POSESIE DE ARME ALBE!!! norocul meu a fost ca le-au dat prin statie nu-stiu-ce urgenta si mi-au dat actele inapoi si au taiat-o; m-am interesat ulterior si aveau dreptate nemernicii, asa ca am dus bata la garaj si n-o mai iau cu mine. bine ca n-aveam si breloc-unghiera din ala cu cutitas in buzunar, ca sigur ma alegeam cu dosar penal!


--------------------
dacia 1310 L berlina - CT-98-CPF
Cine sapa groapa altuia departe ajunge!
Cine se scoala de dimineata cade singur in ea!
(proverbe remix)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bihomoldoveanul
post 27 Jan 2005, 16:48
Post #49


Membru autentic


Group: Members
Posts: 515
Joined: 31 December 03
From: Bucuresti




Din cunostintele mele (am avut acum multa vreme niste discutii cu niste juristi) masina poate fi perchezitionata in prezenta unui martor (politatii opresc alta masina din trafic si daca soferul e de acord sa semneze ca martor, atunci politatiul poate intra la tine in masina sa caute unde ai ascuns detectorul. Cu toate astea perchezitia corporala este exclusa, politia rutiera nu are asemenea competenta. Politaiul ala te-a facut de 1 milion (ceea ce e la o adica mai bine decit confiscarea aparatului in sine).


--------------------
Dacia Solenza Scala 1.4 MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AND
post 27 Jan 2005, 17:09
Post #50


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.225
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti




Atata timp cat politistul sustine ca te-a vazut ca ai intins mana sa iei detectorul (chiar daca te-a vazut sau nu) are dreptul sa te perchezitioneze. Nu e ca in state , acolo numai cu mandat au voie sa-ti incalce proprietatea. Dar aici daca te banuiesc , te si perchezitioneaza


--------------------
Dacia Logan 1.4 Laureate - B - xx - xxx
Audi's 5.9 TDI V12 - Worlds most powerful production diesel!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FLEX
post 27 Jan 2005, 17:28
Post #51


Membru autentic


Group: Members
Posts: 570
Joined: 14 November 03
From: Bucuresti




Pina la urma, 1.000.000ROL fac exact cit 3 amenzi de viteza (cu depasire sub 30km/h a vitezei legale, platite in 48h) si iti mai ramine si de un suc, asa ca nu prea vad eficienta aparatului in a-ti salva banii ... bine, daca esti vreun Schumacher la orice ora din zi si din noapte si oriunde pe sosele, s-ar merita ... dar si daca ti-l gaseste si-l salta, e groasa ...


--------------------
Daewoo Matiz Fiat 600D
"Inainte de a cumpara sau utiliza un produs cititi cu atentie instructiunile de utilizare"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stasi
post 27 Jan 2005, 17:57
Post #52


Membru


Group: Members
Posts: 142
Joined: 3 December 03
From: Iasi




merg mai relaxat cu detectorul... si teoretic, l-am luat in speranta ca nu voi da spagi de milioane...
poti socoti altfel daca vrei.. detectorul e 6.5mil.. de cate amenzi aveam? deci nu de asta l-am cumparat... ca se amortizeaza mai greu investitia.


--------------------
Dacia Berlina 96
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AND
post 27 Jan 2005, 18:05
Post #53


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.225
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti




unii prefera sa mearga cu grija pe un teren minat decat sa alerge prin el chiar daca stiu unde sunt minele cool.gif


--------------------
Dacia Logan 1.4 Laureate - B - xx - xxx
Audi's 5.9 TDI V12 - Worlds most powerful production diesel!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stasi
post 27 Jan 2005, 18:32
Post #54


Membru


Group: Members
Posts: 142
Joined: 3 December 03
From: Iasi




adanca asta...smile.gif


--------------------
Dacia Berlina 96
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
deconectat
post 28 Jan 2005, 00:52
Post #55


Membru cu avatar de sezon


Group: Members
Posts: 1.116
Joined: 11 January 05
From: Brasov




Am discutat si eu cu un politist care a terminat dreptul acum si mi-a zis ca e legal.
Intradevar pentru locuinta ii trebuie mandat, 2 martori, perchezitia trebuie facuta in timpul zilei etc., insa pentru masina nu ii trebuie nik.
Pe de alta parte, daca el nu stie asta, poti sa-l iei mai tare si s-ar putea sa tina...da' e cam riscanta abordarea...


--------------------
logan 1.6 8v ambition .
Ex. DSN Rapsodie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nikos_WDJ
post 28 Jan 2005, 00:56
Post #56


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 3 January 05




QUOTE(stasi @ 27 Oct 2004, 11:58)
e voie? nu e voie?

am fost in week-end pe trasfagarasan... prin brasov, din sens opus venea o masina de politie... a intors brusc, si ne-a oprit... eu n-am apucat sa palmez detectorul in timp util insa l-am bagat in cele din urma in buzunar, cu greu, pt ca aveam centura...

cica sa iesim din masina.. eu eram in dreapta... detectorul era al meu... a iesit numai soferul.. eu m-am facut ca ploua... in cele din urma m-a dat jos, cica sa scot tot din buzunare.. ca cica a vazut el cum l-am palmat... intre timp reusisem sa-l scot din buzunar si sa-l pun in alta parte;) .. i-am zis ca o sa aiba o surpriza:)

ne-a cerut detectorul ca altfel ne perchezitioneaza... l-am intrebat daca are voie, a zis ca da, i-am zis ca vreau sa verific, sa sun la un avocat.. ala a zis ca e voie... dracu sa-l ia...  ne-a aratat si politistul nu stiu ce articol, da eu fix de el n-aveam chef, ca mi-era de detector, amenda, certificat...

eh, in cele din urma, am trecut pe partea cealalta, l-am luat cu vorba, l-am prostit, m-a prostit si el si i-am dat 1 mil si ne-a lasat...

da cica ar fi putut sa ne care cu tot cu masina sa ne perchezitioneze...

intrebarea e... chiar se poate?
*



Cu ce masina erati voi?


--------------------
DACIA 1310 - WDJ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ciombe
post 28 Jan 2005, 08:59
Post #57


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 9 January 04
From: Arad




Io nu cred ca pt banuiala ca ai comis o CONTRAVENTIE un judecator ii da lui dreptul sa iti intre in masina. De ex te opreste, te iei in gura cu el, vrea sa iti perchezitioneze masina - tu nu esti de acord, politaiul opreste o alta masina din trafic pt a avea martor... Tu inchizi masina si refuzi sa ii dai cheile - e poate dispune imobilizarea masinii. Bun, si mai departe??? Ca io nu am inteles, adica pt ca garcea are el o banuiala ca tu comiti o contraventie se pune si iti intra in masina prin fortare??? Sau ce face??? Cheama platforma si ti-o confisca pt ca ai detector??? Inteleg, daca banuieste ca ai droguri sau arme... da pt o contraventie??? E taaare aiurea! Daca se ajunge la judecata io nu cred ca un judecator de buna crediinta ii da lui mandat ca sa iti demonstreze tie ca ai comis o contraventie! Macar de era infractiune ...
Iar chestia cu perchezitia corporala - iarasi nu e corect, nu are drept de perchezitie corporala asa tam-nesam ca i s-a pus lui pata pe tine! Pt masina are intr-adevar legea de partea lui, da perchezitie corporala nu are dreptul! Poate sa iti zica sa scoti ce ai in buzunare, tu poti sa refuzi si sa ceri un avocat! Daca sunt mai ai draku, te invita la sectie ca sa te sicaneze, dar tot nu au dreptul sa te perchezitioneze fara un motiv intemeiat! Dar ei profita de faptul ca cei mai multi se pierd in momentele astea si/sau nu au chef si timp d ecomplicatii si o dau la pace.... Io personal am trecut printr-o faza destul de naspa cu un garcea, am mai povestit, si nu am iesit deloc sifonat! Mai ales cand i-am spus lui ala verde in fata ca ceea ce face el e abuz in serviciu si ca nu are anumite drepturi pe care pretinde ca le are... bine, mi-a zis ca sunt porc si magar, i-am multumit pt metafore si l-am rugat sa imi vorbeasca politicaos cum i-am vorbit si io lui... in fine, cert e ca m-a lasat naiba in pace!

Numai bine!


--------------------
Oltena 12 TRS, Dacia 1304 Papuc - B-83-JJJ, AR-30-JJJ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cib
post 28 Jan 2005, 09:55
Post #58


fost posesor de Solenza


Group: Members
Posts: 493
Joined: 27 July 04
From: Iasi




masinile perchezitionate sunt ale celor care nu stiu cum sa scape de asta... Perchezitie personala nu au voie. pentru o contraventie nu au voie nici in masina... Asta e. Pentru infractiuni da.

Deci politistul care ti-a spus tie cred ca mai are de citit dreptul pentru ca face o confuzie mare. Eu am vazut spete cu tovarasi care au facut asta si au imobilizat masina si pe urma s-au cerut daune materiale... Bineintelesd ca s-au admis. De un judecator(s-au admis), nu de un politist de la coltul strazii cu facultatea facuta cine stie pe unde...sau invatat doar pentru examane Sorry...

This post has been edited by Cib: 28 Jan 2005, 10:02


--------------------
Nissan Almera Tekna Oltcit 12TRS 2005 - B-43-ZGO, SV-02-SST
Solenza... O masina buna! Pacat ca e facuta de romani.
nu ma cert cu nimeni, doar contrazic oamenii care spun tampenii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ciombe
post 28 Jan 2005, 10:04
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 9 January 04
From: Arad




Cib ai spus:
"pentru o contraventie nu au voie nici in masina... "

Aici nu ai dreptate intotalitate. Nu stiu io sa explic in termeni juridici, dar masina nu este asociata cu domiciliul! Nu intra sub incidenta aceleiasi legi ca si casa de exemplu. Mai precis, exista o reglementare internationala la care Romania a aderat in urma cu ceva vreme, si conform aleia, politaiul are dreptul sa iti perchezitioneze masina daca are doi martori ce nu fac parte din politie, sau are dreptul de a imobiliza masina si de a o confisca in vederea perchezitiei pt maxim 48 de ore. Insa DACA O CONFISCA am impresia ca ii trebuie mandat de perchezitie obtinut de la un judecator- mandat pe care e greu sa il obtina in conditiile in care el "are impresia " ca tu comiti o contraventie banala (detinerea de detector). Asarban ar putea sa faca un pustiu de bine sa ne lamureasca EXACT cum stau treburiele, adica ceva temeni juridici si articolul de lege. blush.gif

Numai bine


--------------------
Oltena 12 TRS, Dacia 1304 Papuc - B-83-JJJ, AR-30-JJJ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MAS
post 28 Jan 2005, 11:42
Post #60


Le Bubulateur


Group: Members
Posts: 205
Joined: 23 August 03
From: Bucuresti




Rog moderatorii sa STEARGA URGENT post-urile in care sunt descrise locurile in care se pot plasa antiradarele... nu de alta, dar acesta fiind un forum public care poate fi accesat de oricine, aceste post-uri pot fi citite si de baietii cu sapca si atunci sa vezi ce se apuca astia sa ne dea masina in sacosa...
Fratilor! NU MAI SPUNETI pe unde va puneti avertizoarele pentru ca e in dezavantajul nostru al TUTUROR!


--------------------
scandura cu rulmenti noua, din 2000 - B-02/36-MAS B222BIP
Daaati si mie minus la reputatie. 'dea D-zeu sanatate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th April 2024 - 01:46
Forum Renault