DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dacia Break din 1999.. merita 2000 de euro?

jaf
post 30 Jan 2005, 12:07
Post #1


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




Eu sunt din Cluj si cautand pe internet mi-am dat seama ca exista ceva diferenta de pret intre masinile care se vand aici si cele din sud. Mai ales ca aici in targul de masini jumate dintre Daciile produse dupa 98 99 sunt cu numere de Bucuresti, Pitesti.. etc.. aduse de bisnitari.. Vreau sa stiu daca prin zona Bucuresti 2000 de euro ii mult sau putin pentru ea rolleyes.gif daca ii mult cam cat ar merita masina asa din poze.. tongue.gif unic proprietar, vreo 80.000 de km, tinuta in garaj, intretinuta..
Au ceva probleme speciale daciile din perioada aceea ? Sper sa-mi spuneti cat mai mult.. nu as vrea sa ma duc pana in prahova degeaba.


Attached thumbnail(s)
DSC00513.JPG ( Size: 493.31k ) Number of downloads: 208
DSC00514.JPG ( Size: 487.72k ) Number of downloads: 219


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fiderzen
post 30 Jan 2005, 12:16
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 5 March 04
From: bucuresti-militari




pretul cred ca e bun pentru masina,dar asta nu ti se pare cam impopotionata,adica: RENAULT-in spate in loc de dacia
renault pe usa jos,etc,eleron,oricum daca o iei le poti da jos.........
dar si in bucuresti gasesti la pretul asta o dacie din 99 sau 2000 depinde ....


--------------------
BMW e36 320i sedan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 30 Jan 2005, 12:21
Post #3


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




CLAR LE DAU JOS 022.gif nu suport sa le vad RENAULT pe dacia .. numai fiecare cu preferintele lui.. eleronul mi se pare cat de cat dragut.. chestia ii daca merita masina bani sau nu ? blink.gif


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fiderzen
post 30 Jan 2005, 14:43
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 5 March 04
From: bucuresti-militari




cred ca da,dar du-te si vezi cum merge ,daca suna bine(motorul)etc,uita-te pe dedesubt de rugina,pretul este bun


--------------------
BMW e36 320i sedan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Daddy
post 31 Jan 2005, 00:03
Post #5


Membru discret


Group: Members
Posts: 494
Joined: 29 April 04
From: Bacau




Ia vezi ca am pus eu una la bursa, acum, cu numai 74 mil. smile.gif


--------------------
Dacia 1300 F 1972 - BC-93-MAX
Daciile sunt ca femeile....cat ai bani sa bagi in ele merg bine...cand nu mai ai bani te lasa cand iti este lumea mai draga...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 31 Jan 2005, 00:33
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




tzi-o dau pasta din avatar tot break din 99 cu 1800 are 60000 de km daca vrei itzi mai dau poze intretinuta bine facturi la absolut tot ce s-a schimbat la ea etc ..

aia din poza e kitch rau cauta-ti una fara ca chiar daca le dai jos raman urme gauri etc


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SilviuB
post 31 Jan 2005, 08:36
Post #7


Membru de BUKOWINA


Group: Members
Posts: 281
Joined: 19 August 04
From: Suceava-Bukowina




E prea scump break-ul ala la 2.000E.
Asa o masina ar trebui sa fie la maxim 1.850E, asta daca arata impecabil si mai are si sonorizare buna.

PS : Eu am dat in iulie anul trecut o berlina impecabila din '98 cu 48.000km reali si sonorizare Blaupunkt cu 1.850E.


--------------------
VW POLO 2005 - 8XSYL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 31 Jan 2005, 09:23
Post #8


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Pretul este bun la masina.Dar, parca e prea ... Intelegi tu.Mai trebe si un pic de gust cand te apuci de facut ceva la masina.


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
algor
post 31 Jan 2005, 09:40
Post #9


Membru


Group: Members
Posts: 158
Joined: 4 December 03
From: iassy




ce mai sunt 2000 de euro in ziua de azi! cam mult totusi pentru una din 99!


--------------------
LOGAN PREFERANCE - Tico SL
Sa traiti - bine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 31 Jan 2005, 12:14
Post #10


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




in mare imi cam place daciuta.. chestia era de pret.. normal nu o sa ramana cu sigle de renault si alte prosti.. o cerut 2000 am ajuns la 1900.. poate poate mai lasa ceva smile.gif inca nu stiu ce sa fac.. is cam in ceata blink.gif

Daddy esti "bisnitar" de masini ohmy.gif

This post has been edited by d3vil: 31 Jan 2005, 12:35


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 31 Jan 2005, 20:57
Post #11


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Ma . Faza e ca pretul e bun, daca nu f bun.Hai sa recunoastem acuma(ma scuzati de paranteza pe care o sa o fac).Eu am dacie din 98.Normal, pretul la una ca a mea e undeva la 80 mil. Eu, daca ar fi sa o vand , cer pe ea 90 numai pt faptul ca are gpl + alarma+ic. Restul dotarilor nu le mai pun, cum ar fi eleron, praguri false, lame si alea alea.

Dar, in cazul tau, vorbim de un BREAK. Unul nou, era mai scump cu 400€ decat o dacie normala. Daca are bord cn, un casetofon , un eleron normal ca ii creste pretul.Masina nu pare sa fi fost atinsa in poze.Avand in vedere ca ii cunosti proprietarul, eu te sfatui sa o cumperi.

Daca mai vrei detalii, te pot ajuta, avand in vedere ca stiu cate ceva despre daciile din perioada asta. wink.gif


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 31 Jan 2005, 22:23
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




QUOTE(adumitrachy @ 31 Jan 2005, 22:57)
Ma . Faza e ca pretul e bun, daca nu f bun.Hai sa recunoastem acuma(ma scuzati de paranteza pe care o sa o fac).Eu am dacie din 98.Normal, pretul la una ca a mea e undeva la 80 mil. Eu, daca ar fi sa o vand , cer pe ea 90 numai pt faptul ca are gpl + alarma+ic. Restul dotarilor nu le mai pun, cum ar fi eleron, praguri false, lame si alea alea.

Dar, in cazul tau, vorbim de un BREAK. Unul nou, era mai scump cu 400€ decat o dacie normala. Daca are bord cn, un casetofon , un eleron normal ca ii creste pretul.Masina nu pare sa fi fost atinsa in poze.Avand in vedere ca ii cunosti proprietarul, eu te sfatui sa o cumperi.

Daca mai vrei detalii, te pot ajuta, avand in vedere ca stiu cate ceva despre daciile din perioada asta. wink.gif
*



tu chair crezi ca un kkt de eleron din vitan si 2 plastice cu gti cresc pretul masinii?????????????? astea sunt tiganisme de care oamenii in general fug


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Daddy
post 1 Feb 2005, 02:20
Post #13


Membru discret


Group: Members
Posts: 494
Joined: 29 April 04
From: Bacau




QUOTE(d3vil @ 31 Jan 2005, 12:14)

Daddy esti "bisnitar" de masini  ohmy.gif
*



Daca imi dai si definitia la " bisnitar de masini " am sa-ti spun.
Deocamdata am o firma care are ca obiect de activitate comercializarea auto & piese si cam tot ce tine de acest capitol. tongue.gif


--------------------
Dacia 1300 F 1972 - BC-93-MAX
Daciile sunt ca femeile....cat ai bani sa bagi in ele merg bine...cand nu mai ai bani te lasa cand iti este lumea mai draga...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ionut_r2100
post 1 Feb 2005, 05:46
Post #14


Slow Mo


Group: Members
Posts: 87
Joined: 8 December 04
From: Bucuresti




Eu zic ca nu merita 2000 E ....poate 1800 dar la bani astia zic ca aia a lui steph e multtttt mai ok.


--------------------
Opel Corsa Enjoy 1.3 CDTi Black Saphirre 2007 - B-x8-AIM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 1 Feb 2005, 08:41
Post #15


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




Daddy - glumeam tongue.gif

steph - prima data cand ti-am vazut masina mi-ai dat niste semne se intrebare.. dar dupa niste cautari mi-am dat seama ca sincer pe a ta ti-as da vreo 1.500.. de ce ? simplu.. citeste si tu ce scris pana acuma pe forum (eu am citit.. tu ti-ai facut reclama singur la masina).. o dacie care consuma aprope 20 de litri ? 6000 de turatii is experimente ? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif cel putin de asta impopotanata si asa cum ii.. corect are multe prosti pe ea.. alea se pot da jos.. dar cel putin la asta am garantia ca nu o fost lovita in toata istoria ei (nu cred ca tipu ar fi nebun sa aiba tupeu sa scrie in contract ca "subsemnatul.. declar pe proprie rasp. ca masina nu are vicii ascunse si nu a fost lovita.. ideea mi-a venit de aici de pe site.. i-am propus si a fost de acord").. si proprietarul o cam avut grija de ea.. daca te uiti mai atent la poze se vede cum curge ulei din usi.. sau o fi pus uleiul ala in usi ca sa isi bata joc de ea.. in fine.. SA MOARA CAPRA VECINULUI.. nu steph ?
Azi ma duc in Prahova biggrin.gif sper sa nu fiu dezamagit.. iar despre cum merge masina o sa mai vb daca o cumpar happy.gif oricum multumesc mult la toti rolleyes.gif


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 10:13
Post #16


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




d3vil sper sa te bucuri de ea ca de o masina noua si sa nu ai probleme mai ales daca il cunosti pe prropietar ... a mea a fost alergata un pic dar numai in ultimele 4 luni de cand am eu carnet ... si de consumat a mancat odata 20 ca nujtiu de era infundat in ea smile.gif asa consuma 13-14 in traficul din bucuresti mers la ore de varf.

din punct de vedere al aspectului cand o sa reusesti sa ii dai jos toate tiganismele alea sa ne dai o poza sa spui daca va arata asa smile.gif



Attached thumbnail(s)
IMAGE0006.JPG.JPG ( Size: 435.08k ) Number of downloads: 127


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 1 Feb 2005, 11:41
Post #17


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Mai steph.Tu stii ce vorbesti?Ai auzit despre tuning in viata ta? Cum sa nu creasca valoarea unei masini un eleron.Pai daca eu am dat 200 eu pe el, normal ca am pretentie.Vrei sa spui ca e mai frumoasa masina ta?Uita-te oleak la ea.Ce dotari asa bengoase are a ta de ti se pare atractiva?Eu nu vad nimic innafara de o o glinda marita.

Pt cultura ta genereala, un eleron simpatic, un prag fals si inca ceva pe ici pe coloschimba aspectul total al masinii.Eu garantez ca daca merg in targ cu a mea , iar tu mergi cu a ta, eu o dau pe a mea imediat (care apropo e tiganeasca), iar tu cu masina ta super bengoasa,sensationala si ..... stai tu pana poimaine.

Si apropo.Moderatii nu vad ce fel de limbaj folosesti?Nu stii ca n-ai voie cu limbaj gen mirc pe forum?Intelegem ce vrei sa spui si faca abrevieri de toata jena.


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 1 Feb 2005, 11:52
Post #18


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




QUOTE(steph @ 1 Feb 2005, 12:13)
din punct de vedere al aspectului cand o sa reusesti sa ii dai jos toate tiganismele alea sa ne dai o poza sa spui daca va arata asa smile.gif
*



Chestia cu Renault ii singura ca ma deranjeaza la aspect.. restul ? ce ii chiar asa anormal.. normal mai trebe putin bun gust cum zicea cineva intr-un post anterior dar un eleron.. chiar pe dacie uneori arata bine, chestiile cu Renault sunt lipite.. se curata.. niste praguri si inca unele chesti mici nu trebuie sa fie numite "tziganie" sau "kitch" neaparat.. cand zic tziganie ma gandesc la toate prostiile lipite pe mashina.. nu mi se pare super impopotanata masina.. am vazut unele vai de mama lor.. durere.. la alea cum sa le zici ? blink.gif in fine.. azi ma duc dupa ea.. normal o cumpar daca merge motorul ca la carte.. daca nu.. tzeapa.. ma duc pana acolo degeaba.. wacko.gif

P.S. Vorba unei persoane de pe forum:

Decat sa am masina stock,
Mai bine nu mai am deloc.
Si fara stema de "Reno",
Ca ma ia lumea la misto!


adumitrachy nu esti pe messenger ???

This post has been edited by d3vil: 1 Feb 2005, 11:54


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 11:52
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




QUOTE(adumitrachy @ 1 Feb 2005, 13:41)
Mai steph.Tu stii ce vorbesti?Ai auzit despre tuning in viata ta? Cum sa nu creasca valoarea unei masini un eleron.Pai daca eu am dat 200 eu pe el, normal ca am pretentie.Vrei sa spui ca e mai frumoasa masina ta?Uita-te oleak la ea.Ce dotari asa bengoase are a ta de ti se pare atractiva?Eu nu vad nimic innafara de o o glinda marita.

Pt cultura ta genereala, un eleron simpatic, un prag fals si inca ceva pe ici pe coloschimba aspectul total al masinii.Eu garantez ca daca merg in targ cu a mea , iar tu mergi cu a ta, eu o dau pe a mea imediat (care apropo e tiganeasca), iar tu cu masina ta super bengoasa,sensationala si .....  stai tu pana poimaine.

Si apropo.Moderatii nu vad ce fel de limbaj folosesti?Nu stii ca n-ai voie cu limbaj gen mirc pe forum?Intelegem  ce vrei sa spui si faca abrevieri de toata jena.
*



ok atunci vreau si eu o poza cu eleronul tau de 200 euro


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 12:02
Post #20


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




daca tu numesti tuning la masina asta ....un prag cu gti din targ un eleron care zici ca e tocator de zarzavaturi ... emblema renault ... stalpii caroseriei vopsiti negru dar rama geamurilor de la usi lasata alba ... adaosul ala tembel de la bara spate 4 capace de toata jena sigla MAREEEE RENAULT PE USA nijte brizbrizuri la stergatoare si un ornament kitchos rau de tot la esapament atunci prietene tu nu ai treaba cu tuningulocii mai degraba cu tigania smile.gif

p.s. oglinda mea marita e folositoare la vizibitate nu e tuning
p.s. poza ta din avatar ... ala e tuningu` tau o bara jumate alba ??


si de ce vinzi tu masina mai repede in targ?? pt. ca multi apreciaza kitchul daia smile.gif

oricum daca am lasat impresia cu disperare ca vreau sa vand masina nu e asa prefer sa o vand dupa bac si sa imi caut in voie altceva smile.gif

revin sper ca devil va fi incantat de masinuta din punct de vedere tehnic si sper ca va reusi sa indeparteze toate prostiile alea de pe ea smile.gif

sa nu uit de parasolaru` de pe haion si la cele 2 ranuride bandourilaterale care nustiula ce or folosi smile.gif

This post has been edited by steph: 1 Feb 2005, 12:12

Attached thumbnail(s)
DSC00514.JPG ( Size: 487.72k ) Number of downloads: 92


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 1 Feb 2005, 12:23
Post #21


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Steph

Sa avem pardon. Dar mai citeste odata. Vezi ce am scris sus. EU am zis ca in general eleronul, pragurile si restul "impopotanarilor" cresc pretul masinii.Daca ai sa mai citesti inca o data, ai sa vezi ca am scris ca masina asta e un pic cam impopotonata. Dar asta numai daca ai sa citesti inca odata ce scrie mai sus.

Pt cultura ta generala, hai sa-ti zic ceva: decat sa-ti fi pus oglinda de aeea de care ai tu, mai bine iti puneai una fumurie, care in momentul in care venea unul din spate cu faza lunga, se intuneca automat si nu te mai orbeste berbecul din spate.

Referitor la spoilerele mele (ca asa se cheama,nu bara, ca nu e din metal sau tava) mie imi plac mult mai mult asa. Pt cultura ta generala, numai spoilerul de pe fata m-a costat 2.5 mil toamna trecuta ca sa vopsesc. Asa ca, sa avem un pic de pardon. Mie spoilerele vosite total nu imi plac deloc.

Daca ai sa mai citesti un pic mai sus ai sa vezi ca mai am cateva dotari la masina care sunt destul de scumpe.

Faza cu vandutul masinii in targ am zis-o pt ca in felul asta ar sta ambele masini una langa alta.De ce afirm ca as vinde-o mai repede ca tine?Pai in primul rand, un om care a ingrijit masina ca pe ochii din cap, normal ca cere si la pret.Dar cand vezi ca vine un pustan cu o masina in targ si o mai da si ieftin, normal ca o sa o iau pe cea mai scumpa, pt ca aeea mai ieftina in mod cert a fost rupta in doua.

Pe viitor ia si citeste un pic mai atent ce scriu altii. In felul asta te si pregatesti de bac(pe care l-am dat acu cativa ani in urma) pt analiza literara(asa parca se chema). Hai sa terminam discutia ca nu are nici un sens sa ne infierbantam noi degeaba pe aici.


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 12:49
Post #22


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




cum eu nu am de unde sa stiu cat te-a costat pe tine bara ... nici tu nu sti ce oglinda am eu in masina smile.gif dar asta nu are importanta .... de unde naiba trageti voi concluzia ca maisna mea nu e ingrijita ... daca o forjez o forjez pe bani mei (a lui tata mai bine zis) nu pe ai vostri ...

uite niste poze cu masina si eventual dati-va cu parerea in leg. cu ce bani as lua pe masina smile.gif

trebuie mentionat ca ar trebui schimbate rulmentul de pres amortizoare fata si planetara dreapta (sunt cele originale si au 60 000 de km )

boxe spate infinity pe 3 cai 100w rms, fata vdo 25 w rms mp3 panasonic mosfet 4x50w

si daca credeti ca daca a vazut in cei 5 ani de viata cateva reprize de test de 5-6000 ture care pe poti numara pe degete afecteaza pretul unei masini ...


Attached thumbnail(s)
IMAGE0004.JPG.JPG ( Size: 346.08k ) Number of downloads: 97
IMAGE0006.JPG.JPG ( Size: 435.08k ) Number of downloads: 37
IMAGE0007.JPG.JPG ( Size: 396.74k ) Number of downloads: 71


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 1 Feb 2005, 14:42
Post #23


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




2 curiozitati:in spate , respectiv dr fata a fost atinsa,nu?


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 1 Feb 2005, 15:57
Post #24


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




steph: oricum mi se pare chiar anormal ca o DACIE sa consume cat ditamai bmw


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 19:56
Post #25


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




spatele nu a fost lovit ... fata a fost usor atinsa ... adik zambetu lu iliescu si bara crapata ... foarte usor drept dovada ca farurile au fost intregi ... si pt. ca a fost primu lot de zambarete avea bara patrata ca aia din prima poza care lasa-se 2 dungi de rugina pe aripi ... pt. ac statea cam umflata pt. a se potrivi cu botu smile.gif si am decis sa schimbam tt botu pana la emblema cu dacia ... smile.gif casco asirom rulezzz

si consum ... eu nu ii cred pe cei care manaca rahat ca ia dacia in oras 9 nici sa ma abti smile.gif si repet mers in trafic dala infernal in care stai la stopuri etc. nu plimbat duminica dimineata pana al soacra smile.gif


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AND
post 1 Feb 2005, 20:57
Post #26


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.225
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti




Dintre cele doua break-uri albe din poza , as prefera-o pe cea a lui Steph! Cine are nevoie de tuning? Este o alta metoda de incerca sa ne simtim mai bine pt ca conducem masini de kkt? Tuning la dacie? Mai bine astia care fac tunning unei 1310 ..sa puna bani pt o masina cu adevarat performanta!

Personal , am preferat intotdeauna masinile care elegante (classy) celor impopotonate!


--------------------
Dacia Logan 1.4 Laureate - B - xx - xxx
Audi's 5.9 TDI V12 - Worlds most powerful production diesel!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 1 Feb 2005, 22:23
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




QUOTE(AND @ 1 Feb 2005, 22:57)
Dintre cele doua break-uri albe din poza , as prefera-o pe cea a lui Steph! Cine are nevoie de tuning? Este o alta metoda de incerca sa ne simtim mai bine pt ca conducem masini de kkt? Tuning la dacie? Mai bine astia care fac tunning unei 1310 ..sa puna bani pt o masina cu adevarat performanta!

Personal , am preferat intotdeauna masinile care elegante (classy) celor impopotonate!
*



ai mare dreptate dar nu cred ca din banii de 2 plastice acre sunt praguri si o sigla de reno pui bani de ceva mai bun decat o dacie ... dar clar cu banii aia poti sa ii pui un ulei mai bun si macar sti ac foloseste la ceva ... cand vei da la o parte toate briz-brizurile alea vei vedea multe locuri care vor ruginii mai usor smile.gif


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jaf
post 3 Feb 2005, 08:46
Post #28


Membru din mijloc


Group: Members
Posts: 641
Joined: 25 May 04
From: Cluj-Napoca




deci sa terminam cu povestile.. ziceam daca merita sau nu ? nu am cerut delatii despre preferintele unora sau altora.. mad.gif am cumparato sunt foarte multumit de ea.. deci 168.gif


--------------------
trotineta tri roti 2012 ful vidaut chiele
"ati facut dacia de rasul lumii cu 'inventiile' voastre"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RIon
post 3 Feb 2005, 09:26
Post #29


pasionat


Group: Members
Posts: 2.835
Joined: 22 May 04
From: CJ




Din ciclul CLujul contraataca! Sa o stapanesti sanatos! Si sa vii cu ea la intalnire!


--------------------
Skoda Octavia 2 2005, TDI 160CP 2008, Ford Focus 115 CP - de CJ
www.raresion.ro
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
steph
post 3 Feb 2005, 14:54
Post #30


Membru autentic


Group: Members
Posts: 775
Joined: 18 July 03
From: Bucuresti




sa ne arati poze cu e ea dupa ce o aranjezi un pic smile.gif


--------------------
Toyota Yaris TS - Bucuresti
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 07:44
Forum Renault