DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Firma dubioasa, am nevoie de informatii

adumitrachy
post 23 Nov 2005, 16:39
Post #61


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Chiar am sa sugerez asta... E buna ideea. icon_mrgreen.gif

CIOMBE
Ai vre-o treaba prin vama,ca nu prea am priceput... blink.gif Sorry daca is mai greu de cap...


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 23 Nov 2005, 16:41
Post #62


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti




N-are da' sta in Arad si are un papuc, o linguroi si o drujba.
Taaaaaare de folos la o adica. smile.gif
(uita de astea, sint glume)


--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 16:45
Post #63


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Aha.. Apropo.Am vb cu cineva de la politie si maine cel tarziu sper sa aflu ce e cu firma asta, sau cu misteriosul personaj(cel putin pt mine misterios,daca nu pt altii...)


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 23 Nov 2005, 17:09
Post #64


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




1. E cel mai bine ca ai vorbit cu Politia. Desi nu pare, Politia are multe dosare despre tot felul de firme... Chiar daca nu au destule dovezi sa intervina, te pot pune in garda.
2. Daca e ceva dubios la firma, poti sa chemi si Garda Financiara... ii face de la brau in jos imediat...
3. Daca tii la fata, chiar daca poate nu atat incat sa va intemeiati un camin (sau ea la tine, in fine...), te poti risca sa va mutati impreuna. Important este insa sa vrea ea acest lucru. Mutatul impreuna comporta mult mai multe decat te-ai putea gandi, si ar trebui sa aiba loc din cu totul alte motive decat faptul ca nu se intelege cu parintii.
4. Fata e majora, da? 04.gif Daca e majora, parintii NU o pot obliga in nici un fel sa se duca in Italia (de fapt, nici daca era minora...). Asadar, daca ea crede ca rezista cererilor lor chiar daca sta acasa cu ei, e bine si asa. Daca crede ca nu mai poate rezista acolo, poate ca e un semn bun pentru voi doi... smile.gif
5. Poti fi 100% (nu 99%) sigur ca treaba propusa este ILEGALA. Apoi poti fi 99% sigur ca ar ajunge sa se prostitueze acolo, celalalt 1% fiind reprezentat de posibilitatea de a munci la negru spaland toalete si adunand mucuri de tigara.
6. Indiferent la ce se ajunge, chiar si in eventualitatea tragica in care ar forta-o sa se urce in microbuz, te sui in Dacie, o rapesti din drum si apoi ii arati lu' ta-su o mare bata. Daca nu vrei bate, iti recomand ciombeletul, adica linguroiul mare de lemn care nu lasa urme. Daca indrazneste sa vina la tine la usa, chemi politia.

Serios acum - in ecuatia care iti sta in fata sunt mai multe decat doar plecarea fetei in Italia. Daca ea nu vrea si nu vrea, atunci ar trebui sa se rezolve usor. Ba inca sa fie un catalizator pentru evenimente la care poate ca nu v-ati gandit - mai romantice, asa... tongue.gif
Dar repet - intai de toate ea trebuie sa fie convinsa ca nu vrea sa plece si sa tina intr-atat la tine incat sa fie dispusa sa va mutati impreuna.

succese!


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 17:36
Post #65


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Iti dai seama ca daca e fortata sa plece ma izbesc in microbuzul ala si tot nu pleaca din tara.Poti fi sigur de asta... Dar faza cu mutatul impreuna nu imi suna prea bine... biggrin.gif Si va rog sa nu imi ziceti ca nu tin la ea,dar, pur si simplu nu prea sunt de acord cu ideea asta.Pe moment cel putin.


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 23 Nov 2005, 17:39
Post #66


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




...Se gaseste intotdeauna o prietena la care sa se mute... noi te intelegem... 04.gif


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 17:45
Post #67


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Asa mai merge parca... bday.gif Oricum, maine sper sa aflu informatiile despre firma asta.Indiferrent de raspunsul primit,cred ca maine ma duc si discut cu parintii.Sa le zic ce am de zis si dupa asta imi bag piciorul si am terminat-o cu ei.Da sa ma racoresc macar un pic.

P.S. Intre timp, a luat-o si taicasu razna.Sa speram ca pana diseara ii trece lui maicasa , ca deja is doi impotriva la unu si e cam naspa.


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stuiberv
post 23 Nov 2005, 18:12
Post #68


Membru autentic


Group: Members
Posts: 246
Joined: 8 April 05
From: Iasi




Dupa ce discuti cu ei iti poti baga picioarele in explicatii.
Dar nu trebuie sa o lasi sa plece.
Cum a mai spus cineva: chiar daca nu era asa apropiata, tot trebuia sa faci tot posibilul sa nu o lasi sa plece.
Si pana la urma, poate o farsa cu un telefon de la italian ar functiona (am spus asta si in prima interventie aici).
Dar sa nu afle ca a fost farsa.

Edit:
Chiar daca afli ca firma respectiva e cea mai cinstita, cum sa plece daca nu stie nici macar orasul???

This post has been edited by stuiberv: 23 Nov 2005, 18:13


--------------------
Papuci marimea 43 3 ani bocanci - is xx undoitrei
“All parts should go together without forcing. You must remember that the parts you
are reassembling were disassembled by you. Therefore, if you can’t get them
together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer.” — IBM
maintenance manual, 1925
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 18:23
Post #69


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Partea cu farsa nu prea cred ca va tine,pt ca maicasa a fost in Italia si ea la munca vre-o jumatate de an si imi e sa nu o friga in intrebari dupa asta cu ala de la telefon.Am vb cu un prieten de al meu care e de vre-o 5 ani in Italia si a zis ca nu a auzit de o nici o pizzerie de genul asta si m-a sfatuit si el sa o tin in casa.

Deja tind sa cred ca parintii au alte interese... Eu sunt convins ca e teapa curata,numai ei nu sunt...


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
stuiberv
post 23 Nov 2005, 18:27
Post #70


Membru autentic


Group: Members
Posts: 246
Joined: 8 April 05
From: Iasi




Oricum, sa ne tii la curent cu desfasurarea evenimentelor.
Succes, sper sa se rezolve cu bine (adica sa nu plece, altceva nu conteaza).

Edit:
Poti arata parintilor ei ce s-a scris aici?
Chiar daca sunt pareri proaste despre ei, poate vor intelege.
Si sa le arati si ce pareri apar pe celalat forum.

This post has been edited by stuiberv: 23 Nov 2005, 18:28


--------------------
Papuci marimea 43 3 ani bocanci - is xx undoitrei
“All parts should go together without forcing. You must remember that the parts you
are reassembling were disassembled by you. Therefore, if you can’t get them
together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer.” — IBM
maintenance manual, 1925
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 18:31
Post #71


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Eu vreau sa le arat.Pritena mea va fi insa cea care va hotari,tocmai pt ca aici sunt pareri proaste despre ei (unele sunt chiar pertinente dupa mine...).Eu as vrea sa le arate.Nu pt parerile spuse despre ei,ci pt ceea ce s-a zis in vederea plecarii ei din tara.

Ar fi bine sa vada?Nici eu nu stiu ce sa zic ...

This post has been edited by adumitrachy: 23 Nov 2005, 18:32


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
avathan
post 23 Nov 2005, 18:37
Post #72


eu.


Group: Banned
Posts: 586
Joined: 16 March 05
From: Buc




problema e simpla

1.e majora ? NU vrea sa plece ?
daca da ai grija de ea pana se pune pe picioare
parintii sunt cretini !sau cel putin dezinformati
2.o duci la tine sau la o prietena care sta pe langa tine in caz de forta majora chemi 3-5 prieteni solizi care stau in dreptul usii in timp ce tu SUNI LA POLITIE...
uitasem sa intreb parintii sunt cumva pesti sau au vreo datorie mai mare ?
oricum daca TIPA NU VREA SA PLECE... ajut-o chiar cu riscul de a va muta impreuna o vreme tongue.gif - sa nu fie o teapa sa va determine sa va mutati impreuna biggrin.gif smile.gif

icon_mrgreen.gif wub.gif blush.gif

This post has been edited by avathan: 23 Nov 2005, 18:40


--------------------
a Rosu 1800 - @
unu,doi,trei,patru,cinci ... zero
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 18:49
Post #73


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Si eu care speram totusi ca voi rezolva problema intr-un mod pasnic.... Stiu ca teoretic ea e majora si nu vrea sa plece.Dar... Daca sa zicem ca ar pleca de acasa, va dati seama ca se va realiza o ruptura cam mare pt ea. Stau ca pe ace pana aflu rezultatele de la politie, desi nu m-as mira ca baietii sa fie curati ca lacrima... post-336-1110552489.gif


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ashu
post 23 Nov 2005, 19:09
Post #74


Membru erectil


Group: Members
Posts: 674
Joined: 10 December 02
From: Bucuresti




Pai si daca pleaca in Italia, nu se realizeaza o ruptura si mai mare?!


--------------------
Pejo 206 2.0 HDi 2002 - -
Ramas bun, ne vedem pe alt forum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kunzite
post 23 Nov 2005, 19:18
Post #75


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 23 February 05




Ce relatii mai poate avea cu niste parinti care o obliga sa se prostitueze? Da, asa vad eu lucrurile - si daca aia chiar nu stiu... sa ma scuze domnii moderatori pt limbaj da-s prosti facuti gramada. Sau incredibili de naivi (e vreo diferenta?)
Ashu: eu nici ca pleaca-n Italia n-as fi sigur. "Folositi firma cutare de transport, ca va duce unde trebuie" wink.gif

This post has been edited by Kunzite: 23 Nov 2005, 19:20


--------------------
Oltena 12TRS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neumann
post 23 Nov 2005, 19:32
Post #76


Membru autentic


Group: Members
Posts: 783
Joined: 6 November 03
From: Spermezeu




Hmmm... PIZZERIE in ITALIA??
Ma intreb, oare italiencele ar pune botu' daca cineva le-ar invita in Romania sa faca sarmale?
Acum, din punct de vedere psihologic, e aleasa pizzeria tocmai pentru a da un gen de legitimitate afirmatiei... Pentru ca tot omul de rand asociaza pizza cu Italia, si gata, pare absolut logic si natural raspunsul la intrebarea: 'Si ce-o sa faca acolo?'
Pe de alta parte, nu stiu in ce oras se duce, nu stiu la ce firma, nu stiu adresa, dar stiu profilul firmei: Pizzerie! No shit! Dupa asta se deosebeste usor o tzeapa: dupa cliseele folosite si banalitate.


--------------------
... .. ..
Americanii il vor pe Ciolos.. i-au dat si viza!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paulp
post 23 Nov 2005, 19:42
Post #77


Bagator de seama!


Group: Members
Posts: 3.098
Joined: 31 July 03
From: Iasi




Ma scuzi dar n-ai dreptate, ai uitat un D dupa cei doi de zz, de fapt asta e profilul 243.gif


--------------------
Fiat Linea Active, 2011 - PAD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 19:43
Post #78


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Ba da ASHU.Se produce ruptura.Eu tocmai de acea ruptura ti-am zis ca vreau sa o evit.Oricum, doar daca va fi sa nu aflu eu cand pleaca, va pleca din tara, in rest, nu am glumit cand am zis ca ma pocnesc in microbuz(faimosul microbuz al firmei...) si tot nu pleaca(chiar daca in cazul asta s-ar putea sa dea faliment firma).

S-a dus taicasu la " prietenii lui " si a mai discutat anumite detalii referitoare la calatorie... Cica plecarea s-a mai amanat cu 10 zile pt ca s-a imbolnavit unu care e sofer pe tir... Ce treaba mai are si ala acuma, sa mor io daca mai inteleg.Si cica faimoasa pizzerie e in Torino. Eu deja nu mai inteleg multe... Povestea asta e mai incurcata decat ... nici nu stiu cum sa zic.

Cred ca taicasu e orbit, nu e normal. huh.gif Prietena mea l-a chemat sa citeasca ce scrie pe forum si a zis ca el nu citeste toate tampeniile, el vrea dovezi concrete... charge.gif


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paulp
post 23 Nov 2005, 19:49
Post #79


Bagator de seama!


Group: Members
Posts: 3.098
Joined: 31 July 03
From: Iasi




Sincer, eu as pune vro 2 homalai de aia cu lanturi si bice de piele, sa-i exemplifice lu tac-su cum se face faimaasa pizz..a din Torino 022.gif


--------------------
Fiat Linea Active, 2011 - PAD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kunzite
post 23 Nov 2005, 19:51
Post #80


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 23 February 05




Dovezi concrete? Eu i-as arata poze cu 'fetite' si chiar cadavre hacuite (aka 'recalcitrante'). Sa vada ce implica o asemenea decizie.
Daca fata nu vrea sa se prostitueze, iti imaginezi ca-si va ierta vreodata parintii?


--------------------
Oltena 12TRS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lolek
post 23 Nov 2005, 20:04
Post #81


Ignorog


Group: Members
Posts: 93
Joined: 4 October 04




QUOTE(adumitrachy @ 23 Nov 2005, 18:31)
Ar fi bine sa vada?Nici eu nu stiu ce sa zic ...
*



eu zic ca ar fi bine sa vada, daca ti se pare tie ca macar unul din ei are asa o privire mai dezaburita si mai putin tulbure, e o sansa sa priceapa ca nu stiu cate zeci de insi priceputi (d'aia care stie sa umble pe Internet, baieti destepti) o tin una si buna la unison cum ca mai mare si mai evidenta teapa decat asta nu prea ne vine in cap.

iar despre parerile mai dure la adresa lor, chestiunea e simpla, parintii sunt primii care ar trebui sa tina la binele si securitatea copiilor lor, nu ultimii, cum fac ei. chiar daca sansele n-ar fi 100% sa iasa prost (asa cum cred eu) ci doar 5%, tot e o chestie in care trebuie sa rezolvi intrebarile si problemele, nu sa fii dobitoc si sa-i dai un sut in spate propriului copil.

asta e.

iar daca au privirea tulbure, mai bine nu te chinui, nu merita efortul.


--------------------
Dacia Pobeda - B-**-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 20:12
Post #82


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




Lolek
Prietena mea a incercat deja sa ii arate lui taicasu care sunt parerile noastre si nu vrea sa vada>Vrea dovezi clare...Care or fi alea,nu stiu...
De ce sa nu ma chinui?Daca nu ma chinui eu, atunci nu o mai face nimeni si este cam clar ce o sa ajunga din fata... NU?


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lolek
post 23 Nov 2005, 20:16
Post #83


Ignorog


Group: Members
Posts: 93
Joined: 4 October 04




nu te supara pe mine, da-mi pari un baiat cam prea de treaba ca sa ridici tonul vocii la nivelul la care ar trebui. poate un listing cu ideile de baza ar ajuta.

se pleaca in strainatate, da' nu in modul asta.

ei au o problema (grosolan de grava) de conceptie: le trebuie dovezi concrete CA SA-SI TRIMITA FATA IN SIGURANTA UNDEVA, nu dovezi concrete ca sa nu si-o trimita. adica nu te supara, si hainele si le poarta pe dos?


--------------------
Dacia Pobeda - B-**-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kunzite
post 23 Nov 2005, 20:16
Post #84


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 23 February 05




Cred ca Lolek a vrut sa spuna: "parintii" nu merita, fata insa da!


--------------------
Oltena 12TRS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lolek
post 23 Nov 2005, 20:17
Post #85


Ignorog


Group: Members
Posts: 93
Joined: 4 October 04




QUOTE(Kunzite @ 23 Nov 2005, 20:16)
Cred ca Lolek a vrut sa spuna: "parintii" nu merita, fata insa da!
*


exact, si adaug "din pacate".

This post has been edited by Lolek: 23 Nov 2005, 20:17


--------------------
Dacia Pobeda - B-**-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 23 Nov 2005, 20:31
Post #86


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Reiau idee alternativa : poate dai povestea la presa (asta pe langa partea cu politia) , inclusiv le arati ce s-a discutat aici, ii arata lumea cu degetu si poate se potolesc... sau poate nu. Banuiesc ca or sa te urasca, parintii ei.
Ma batea si mai demult ideea sa ma inscriu intr-o organizatie secreta anti-proxenetism. O exista asa ceva ?
PS si io ma gandisem s-o intrebe pe ma-sa : de ce nu se duce si ea la piz... aaa.. pizzerie, mai ales ca a mai fost in Italia ? Daca e asa sigura ca e asa de bine ?

This post has been edited by Cornel001: 23 Nov 2005, 20:35


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ashu
post 23 Nov 2005, 20:36
Post #87


Membru erectil


Group: Members
Posts: 674
Joined: 10 December 02
From: Bucuresti




QUOTE(adumitrachy @ 23 Nov 2005, 19:43)
Ba da ASHU.Se produce ruptura.Eu tocmai de acea ruptura ti-am zis ca vreau sa o evit.Oricum, doar daca va fi sa nu aflu eu cand pleaca, va pleca din tara, in rest, nu am glumit cand am zis ca ma pocnesc in microbuz(faimosul microbuz al firmei...) si tot nu pleaca(chiar daca in cazul asta s-ar putea sa dea faliment firma).
*


Ai vazut filmul Asfalt Tango? rolleyes.gif

QUOTE(adumitrachy @ 23 Nov 2005, 20:12)
Lolek
Prietena mea a  incercat deja sa ii arate lui taicasu care sunt parerile noastre si nu vrea sa vada>Vrea dovezi clare...Care or fi alea,nu stiu...
De ce sa nu ma chinui?Daca nu ma chinui eu, atunci nu o mai face nimeni si este cam clar ce o sa ajunga din fata... NU?
*


Ba, lasand gluma la o parte, deja sunt depasit. Ce-i tata cu parintii astia medievali? Chiar daca n-ar fi teapa 100%, cum sa isi oblige copilul sa se duca in pribegie de-ampulea daca copilul lor nu vrea? Ce-i bai frate cu degenerarea asta la unii giboni, cat de mult s-a stricat lumea la cap? Ma si mir ca n-o vind ei direct.
TU trebuie sa-i dai lui dovezi, TU? Ba da taran prost mai e, pai EL in primul si-n primul rand trebuie sa se asigure ca nu-si trimite fata sa fie sclava vreunui ciorete proxenet care s-o puna sa se culce cu 10-15 nespalati zilnic. Cum bai frate cand s-au intamplat atatea cazuri, sa nu fii mega precaut si sa tii cu ursu, cum? Vrea dovezi clare. Tu'ti capul cenzurat ceauseasco, ca multi te-au luat de model. 022.gif Sa moara bibi, daca eram in locul tau, cand zicea ca vrea dovezi clare, il bateam cu un dildo in gura pana ii scoteam toti dintii. Idiotul dracu, cat de denatuirat sa fii ca sa faci un copil, sa te chinui sa-l cresti pentru ca apoi sa-l trimiti de buna voie sa fie batjocura unor mizerii de oameni, mutilandu-l cel putin sufleteste pe viata. mad.gif

Chiar m-am enervat. Fraiera sa fie prietena ta daca mai pastreaza vreo legatura cu ai ei dupa faza asta. Nu merita, sunt prea prosti sau prea rai. Astia nu-s parinti ma, sunt niste animale. Sfatul meu este ca oricum s-ar termina treaba asta, sa le dai niste capatzani in gura la amandoi parintii, cate una de caciula si din partea mea, te rog frumos.
A, si inca ceva: daca totusi mai tine legatura cu ai sai, peste cativa ani ar trebui sa-i bage cu forta la azil, si sa ii prosteasca pe fatza ca e bine si frumos la azil, ca ei ii trebuie dovada ca e nasol la azil, etc. Give them a taste of their own medicine, cum spun bulgarii.


--------------------
Pejo 206 2.0 HDi 2002 - -
Ramas bun, ne vedem pe alt forum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adso
post 23 Nov 2005, 20:41
Post #88


Membru autentic


Group: Members
Posts: 330
Joined: 19 January 04




QUOTE(adumitrachy @ 23 Nov 2005, 19:43)
pe forum si a zis ca el nu citeste toate tampeniile, el vrea dovezi concrete... 
*


adumitrachy, nu te supara pe mine, dar tipul e un idiot patent.

Doamne Dumnezeule, asta e din ciclul "eu te-am facut, eu te f*t primul". Lolek, ai fost elegant cu purtatul hainelor pe dos, pe cuvant.

Pe cuvant, tipul asta de reactie trece de puterea mea de intelegere. Ce pot face saracia, frustrarile si himerele televizorului din oameni...

am postat in acelasi timp cu ashu. sunt la fel de revoltat, dar am mai putina imaginatie.

This post has been edited by adso: 23 Nov 2005, 20:43


--------------------
Call me Ishmael...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 23 Nov 2005, 20:42
Post #89


Membru


Group: Members
Posts: 4.436
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




Mai, dar ia intreabai tu pe ei, cum pot sa-si trimita fata in Italia, cu niste necunoscuti,fara contract, fara nimic. Poate asta o sa-i puna putin pe ganduri.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adumitrachy
post 23 Nov 2005, 20:49
Post #90


Membru autohton


Group: Members
Posts: 915
Joined: 27 January 04
From: Iasi




ASHU
M-ai uns la inima cu ce ai scris acolo.Chiar simteam nevoia sa mai rad un pic(nu iau in deradere ce ai scris acolo,dar, ai fost amuzant si serios in acelasi timp-chiar daca pare o tampenie ce zic eu acuma). Maine cand va avea loc intalnirea de gradul III, voi folosi cateva citate din ce scrie acolo...

St
Reiau.Se pare ca nu m-am exprimat clar la inceput.Ei cunosc pe cineva,dar, in spatele lui ala mai sunt inca vre-o 2-3 persoane straine(pana la urma nici eu nu mai inteleg cate, pt ca tot mai apare si dispare cate unu...). Ei au incredere orbeasca in ceea ce zic persoanele alea pe care le cunosc.Dar restul.... ph34r.gif


--------------------
Dacia 1310 L Audi B4 quatro 1998 / 1991 - IS 04/84 DLA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 31st May 2024 - 13:15
Forum Renault