DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Oglinzi pliabile, Electric

marius_310383
post 8 Mar 2009, 08:14
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 9
Joined: 27 November 07




In primul rand va salut pe toti de pe acest forum si va admir pentru interesul vostru fata de masinile voastre.Va urmaresc chiar daca n-am logan.Am un opel astra G, dar nu vreau sa ma intelegeti gresit sau ca ma laud.Intai imi prezint masina si acum va spun ca de la oameni ca voi am avut de invatat cate ceva.Stiu ca unii sunt chiar pasionati de anumite modificari pt inbunatatirea masinii.De exeplu am citit si vazut aici pe cineva care isi facuse deschidere si ridicare a portbagajului direct de pe telecomanda.Pentru acei oameni inventivi va intreb daca se poate pune pe oglinzile care sunt incalzite si cu reglare electrica ( si rabatare electrica). Ce ziceti? Se poate face vre-o modificare. Astept orice parere


--------------------
Opel Astra 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 8 Mar 2009, 10:25
Post #2


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Pentru ce masina? ca asta nu-mi este clar.
Si mai mult ca sigur se poate dar iti trebuie oglinzi.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 8 Mar 2009, 17:23
Post #3


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Bai da mai da-o dracu de treaba, dar cate jdemii de topicuri mai deschizi, manca-ti-as ochisorii tai?
Pai si aici, si la http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=142555&hl= si la http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=142590&hl= ?
Ia gata, se inchid toate, ramane doar unul.
Daca mai apare inca un rahat de topic cu acelasi continut se lasa cu banari. Punct.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 09:28
Forum Renault