DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

74 Pages « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Nastase vanatorul!, a incercat sa se impuste!

kum
post 21 Jun 2012, 21:06
Post #181


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Deci eu afirm cu toata responsabilitatea ca, in urma lecturarii acestui topic, observ ca membri cu vechime si cu pretentii ai acestui forum s-au facut de litera 3 in mod iremediabil. Si e pacat! sad.gif


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
P-A-C-O
post 21 Jun 2012, 21:08
Post #182


What you see is what you get!


Group: Members
Posts: 2.350
Joined: 3 October 10




da' ce marca sunt termopanele alea de pe Zambaccian ca sunt bune rau de tot din moment ce nu s-a auzit din strada focul de arma huh.gif

PS: parca erau chinezesti sau nu mai tin eu bine minte.... smile.gif


--------------------
- - -
Ziua de 16 nov 2014 a ramas in istoria Romaniei ca fiind ziua in care omul politic Victor Ponta a fost cel mai aproape sa devina Presedintele Romaniei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniM
post 21 Jun 2012, 21:08
Post #183


Membru autentic


Group: Members
Posts: 580
Joined: 11 July 07
From: Gugulania




Se va scoate din ,,bujet'' 10 000 euro sau cat este necesar, se renoveaza o celula mai mare se mobileaza cu fotolii cu piele fina, o plasma de 120 pe perete, un mic bar cu de toate, dimineata omu' o sa serveasca caviar si sampanie...

Cand il elibereaza o sa se roage sotia de el sa vina acasa...


21 Jun 2012, 22:10:
QUOTE(P-A-C-O @ 21 Jun 2012, 22:08)
da' ce marca sunt termopanele alea de pe Zambaccian ca sunt bune rau de tot din moment ce nu s-a auzit din strada focul de arma  huh.gif

PS: parca erau chinezesti sau nu mai tin eu bine minte....  smile.gif
*


Pai si pistolul tot replica din China e,de aia a ratat...

This post has been edited by daniM: 21 Jun 2012, 21:10


--------------------
. . . - Skoda Octavia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Leo0608
post 21 Jun 2012, 21:12
Post #184


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.108
Joined: 13 September 08




QUOTE(corbex @ 21 Jun 2012, 18:01)
Baieti, stingeti luminarile si mergeti de cereti banii de acatiste inapoi. Nastase e bine mersi, singurul glont tras a fost in credulitatea publicului.
1. Nastase iese din casa cu un fular in jurul gitului. Sa credeti voi ca smurdul va sui pe cineva in masina, cu rana deschisa, nepansat ca la carte. Fularul avea rolul de a ascunde lipsa ranii.
2. E dus la clinica celebrului Bradisteanu care evacueaza un etaj in cinstea puscariasului. Discretia era un must.
3.Un pulică frinaru spune, la un moment dat, ca avem un glont in git, intre piele si carotida  radmasa.gif Asta a luat doctoratul ca Ponta. Adica glontul a fost oprit de rezistenta pielii de rinocer de pe gitul domnului Nastase  radmasa.gif Pentru cei care nu pricep mecanica fluidelor, un glont de 9 mm, tras de la nivelul gitului, trece prin el ca prin brinza si, daca e pe aproape, si prin capul militianului venit la punere in opera a minariei.  Deci nu puteam avea glont in git, e o imposibilitate fizica.
4. Maestrul Bradisteanu iese cu declaratia ca a fost o operatie "usoara".
5.Operatia a constat in a-i crea puscariasului, sub anestezie, o urma de rana care sa-l fereasca de puscarie si sa ateste ca ar fi incercat sa se sinucida.

Deci da!
*


corbex esti cu capul tataie. Aberezi o gramada si mai zici ca ce au forumistii cu tine
Pai au, ca esti pdl-idt convins ph34r.gif

This post has been edited by total: 21 Jun 2012, 21:13


--------------------
logan pentru? 200x - X XX XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 21:17
Post #185


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(kum @ 21 Jun 2012, 22:06)
Deci eu afirm cu toata responsabilitatea ca, in urma lecturarii acestui topic, observ ca membri cu vechime si cu pretentii ai acestui forum s-au facut de litera 3 in mod iremediabil. Si e pacat! sad.gif
*


Nu te-ai gandit ca poate te faci tu de litera 3?

PAi Basexu doarme? Se mai lua Ponta de Base daca era blat?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tribunul
post 21 Jun 2012, 21:28
Post #186


Sunt inofensiv, dar gandul meu e criminal


Group: Members
Posts: 3.024
Joined: 19 July 05
From: Micul Paris




QUOTE(neumann @ 21 Jun 2012, 21:28)
io-i dau dreptate lu klaus, ca de obicei. Daca ai chef sa iti inscenezi ceva, pui si tu in ghips un picior care nu e rupt, de-astea, nu te apuci sa iti tragi un glonte in gat, da cu mare grija sa nu nimeresti ceva important pe acolo.
*




QUOTE(klaus @ 21 Jun 2012, 21:29)
Si Nastase da, a incercat sa se sinucida.
*



Era mai credibila (sinuciderea) daca o facea in direct la antene, asa nu prea il crede nimeni, sau se pare ca unii ar baga mana in foc pt. el, doar le-a fost tatuc atatia ani.


--------------------
Renault "Megane" Scenic 2 2007
"Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai."
"Consumul exagerat de mitocanie si neam prost dauneaza grav sanatatii ..."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 21 Jun 2012, 21:29
Post #187


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Moldovene... Tu faci parte din publicul tinta al lui Ponta wink.gif Tu chiar crezi in lacrimile lu' ponta? Tu chiar crezi ca aia a fost ceva spontan? sad.gif
imi repet intrebarea: tu ai habar ce este aia plaga impuscata? Stiu ca n-ai facut armata, ca habar n-ai cu ce se mananca pistolul, impuscatura, da' acces la internet ai. Creier la fel. Ce dracu mai astepti? huh.gif

This post has been edited by kum: 21 Jun 2012, 21:31


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniM
post 21 Jun 2012, 21:29
Post #188


Membru autentic


Group: Members
Posts: 580
Joined: 11 July 07
From: Gugulania




A incercat sa NU se sinucida


--------------------
. . . - Skoda Octavia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 21:32
Post #189


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(kum @ 21 Jun 2012, 22:29)
Moldovene... Tu faci parte din publicul tinta al lui Ponta wink.gif
*


Decat a lu' Basexu icon_mrgreen.gif ...

Pai sa ne lamurim, e blat, ala nu s-a impuscat. Base stie sau nu?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniM
post 21 Jun 2012, 21:33
Post #190


Membru autentic


Group: Members
Posts: 580
Joined: 11 July 07
From: Gugulania




ASA NU


ASA DA


--------------------
. . . - Skoda Octavia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 21 Jun 2012, 21:34
Post #191


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




Efectul a fost cel previzibil: "De ce-l ia numai pe asta, de ce nu pe toti? Care toti? Basescu, Udrea, Videanu, toata gasca. O fi furat si Nastase, nu zic, da' astia-s mai breji? L-a terminat dictatorul. Prin ce scamatorie? Eeee, cu judecatorii, cu securistii lui. E politic. Daca-i politic inseamna ca l-au prajit altii, PSD-ul si Ponta. Astia-s la putere. Corect? Ntz, ntz. Securistii lui Basescu. Ei l-au infundat. L-ati vazut si pe Turcescu ala, l-au facut colonel. Dom'le, bati campii. Aici vorbim despre Nastase. Bine, l-au condamnat, dar parca tot e cam mult. Nu trebuia."
http://www.hotnews.ro/stiri-opinii-1258389...ara-stramba.htm
Si uite asa a mai aparut un "martir" de talia lui beeecali sau dd...


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tribunul
post 21 Jun 2012, 21:35
Post #192


Sunt inofensiv, dar gandul meu e criminal


Group: Members
Posts: 3.024
Joined: 19 July 05
From: Micul Paris




Nu mai aveti loc pe topicul lui Basescu....sau nu va mai citeste nimeni.


--------------------
Renault "Megane" Scenic 2 2007
"Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai."
"Consumul exagerat de mitocanie si neam prost dauneaza grav sanatatii ..."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 21 Jun 2012, 21:39
Post #193


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Băi gălățene! (cukum vorbesc acum)

Cine investighează tentativa de suicid? Cumva procuratura?

Cine e procuror general? Cumva duduia Kovesi?

Cine numește procurorul general al României (la propunerea MJ)? Cumva președintele României, aka Băse? (în curând termină Codruța al doilea mandat de 3 ani, în ambele fiind investită de bețiv)

Ce-a declarat azi tanti Kovesi? Că a fost blat sau tentativă de suicid? Io i-am citit declarația, n-a zis nimic despre blat wink.gif

Dacă și Kovesi e "omu' lu' Ponta", io-mi dau foc la valiză, dă-o drec de treabă. 'V-ar scenaritele...

This post has been edited by Markos: 21 Jun 2012, 21:43


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 21:39
Post #194


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




M-am uitat si eu mai atent la imagini, ala nici macar nu e Nastase. Nastase e plecat in Argentina la toar'su si toar'sa.

This post has been edited by ady77: 21 Jun 2012, 21:40


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 21 Jun 2012, 21:46
Post #195


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




V-ati tampit iremediabil. sad.gif basescu e persoana pe care o urasc din toata fiinta mea si cu toate astea nu i-as putea dori moartea!
Dati-va doua perechi de palme si reveniti-va!


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 21 Jun 2012, 21:49
Post #196


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Am zis eu ca i-as dori moartea lui Nastase? A, o inhumare modesta, cu 3-4 lautari, o gasesc desirabila.


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 21 Jun 2012, 21:52
Post #197


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Băkum, de când au pierdut pedeleii puterea executivă, niște coforumiști aparent normali la cap parcă au intrat în delirium tremens, e incredibil ce pot citi pe-aici..

Bănene, nimeni nu-i ia apărarea lui Bombo, ca lepră șpăgară ce-a fost și este. Unde ai văzut chestia asta la Cafenea? Eu am povestit un caz concret și care n-a ajuns prin presă, am pus bancuri și poze de caterincă cu Popo, deci nu mă poți acuza că-i dragostea mea. Sau poți, dacă ești high de la berea aia cu lămâie, fie..

Dar de aici și până la aberațiile astea, cum că nu a tras cu pistolul și-l aștepta bigiesu' la poartă ca să-l ducă la mă-sa, apoi să mă scuzi, da-i cale luuuungăăăă...

Singura scuză, mă repet, ar fi canicula asta.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 21:56
Post #198


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Si kum si-au dat seama numai ei 2 din Romania, primind apoi aprobarea unui al treilea.


21 Jun 2012, 22:59:
Sub fular se vede bandajuloctavganea.jpg ( Size: 225.47k ) Number of downloads: 243


This post has been edited by ady77: 21 Jun 2012, 21:59


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
yhattori
post 21 Jun 2012, 22:00
Post #199


*


Group: Members
Posts: 519
Joined: 18 August 09




corbexe, te tine sa-i duci o curea de piele in pachetel?

pese: "babaieti", nu asa se face, daca esti sinucigas serios. umpli gura cu apa, bagi teava-n gura, apesi pe tragaci. ca hemingway. nevasta va trebui sa te identifice dupa forma preputului.

This post has been edited by yhattori: 21 Jun 2012, 22:04


--------------------
* * *
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 21 Jun 2012, 22:03
Post #200


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Ma grecule... Ce povestesti matale acolo sunt chestii din alea sensibile, oficiale... Cum pana mea sa se pronunte aia daca a fost sau nu reala tentativa? L-a vizitat pe nastase la spital? I-a vazut plaga din gat? Aia a citit raportul unui procuror, procuror care a perchezitionat un apartament si a constatat ca in acel apartament s-a tras un foc de arma. S-a dat cumva publicitatii vreo pozitie oficiala a spitalului, vreun raport medical? Ca io n-am citit nimic. Militia a prezentat vreo pozitie oficiala?
Si inca ceva: de ce plm nu e bombonel in sistemul sanitar din penitenciar? Ca acu' gata, a trecut "urgenta". Din cate stiam io, oficial bombo e condamnat definitiv si are statutul de detinut. De cand plm decide un doctor civil ca un detinut tre' sa mai stea in spital civil? Nu cumva trebuie sa se pronunte in aceasta problema medicul/comisia de medici din sistemul penitenciar?
Sistemu' nu doarme. Pacat ca nu-ti dai seama...

Si repet si pentru tine intrebarea: tu chiar crezi ca e posibil sa te impusti in gat si sa nu ramai cu nci un fel de sechele? SA NU FII BAGAT IN ACEEASI SEARA IN OPERATIE? Ca doar nu era nea Ion a lu' Vaca Neagra care n-avea saracu' ban de-o spaga la doctor. Era ditai VIP-ul. Ai habar ce-i aia plaga impuscata cu glont intrat si iesit?
Sa presupunem ca intr-adevar a tras ala in asa fel incat nu a patit nimic, ca nu a fost nimic grav (altfel nu-l lasau medicii fara sa-l bage in operatii). Atunci de ce l-au bagat in operatie a doua zi? Si de ce nu a venit un chirurg specializat in gaturi ci a fost operat de un chirurg plastician?
Scuza-ma, dar in lipsa unor declaratii oficiale care sa poata fi verificate (vreu raport medical, poze cu rana) eu imi permit sa presupun ca e doar o farsa. Bunul simt si ratiunea ma obliga la asa ceva.

L-ai vazut pe militianul ala cum era imbracat in tricou alb, ca nu avea nici macar o pata de sange pe el? Unde e ma arsura din jurul ranii? Unde e ma rana?

This post has been edited by kum: 21 Jun 2012, 22:06


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 21 Jun 2012, 22:03
Post #201


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Dar de unde știe kum ce-au făcut cei de pe Salvare în casă, mă rog? C-au stat aia juma' de oră înauntru. Au băgat un tabinet cu Bombo?

De unde știe că nu s-au chinuit să-i oprească hemoragia, că n-au folosit trei kile de pansamente și de coagulante, mă rog? Ce-a văzut kum le teve? A văzut vreo cinci secunde cu Bombo pe targă, cu un fular la gât. Poate că sub fular omu' avea un mare pansament, e posibil? Poate că eșarfa aia a pus-o tanti Dana, ca să nu filmeze rechinii presei de afară rana, e posibil?

Numai medici de talie mondială și specialiști în arme pe aici, să decedeze Cici..

Data viitoare să se filmeze pușcătura în direct labeunu teve, să nu mai apară discuții.

This post has been edited by Markos: 21 Jun 2012, 22:06


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 21 Jun 2012, 22:06
Post #202


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




QUOTE(Markos @ 21 Jun 2012, 23:03)
specialiști în arme pe aici,
*




Or fi colonei, ca prea le zic cu foc....


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 22:08
Post #203


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(kum @ 21 Jun 2012, 23:03)
Ma grecule... Ce povestesti matale acolo sunt chestii din alea sensibile, oficiale... Cum pana mea sa se pronunte aia daca a fost sau nu reala tentativa? L-a vizitat pe nastase la spital? I-a vazut plaga din gat? Aia a citit raportul unui procuror, procuror care a perchezitionat un apartament si a constatat ca in acel apartament s-a tras un foc de arma. S-a dat cumva publicitatii vreo pozitie oficiala a spitalului, vreun raport medical? Ca io n-am citit nimic. Militia a prezentat vreo pozitie oficiala?
Si inca ceva: de ce plm nu e bombonel in sistemul sanitar din penitenciar? Ca acu' gata, a trecut "urgenta". Din cate stiam io, oficial bombo e condamnat definitiv si are statutul de detinut. De cand plm decide un doctor civil ca un detinut tre' sa mai stea in spital civil? Nu cumva trebuie sa se pronunte in aceasta problema medicul/comisia de medici din sistemul penitenciar?
Sistemu' nu doarme. Pacat ca nu-ti dai seama...

Si repet si pentru tine intrebarea: tu chiar crezi ca e posibil sa te impusti in gat si sa nu ramai cu nci un fel de sechele? SA NU FII BAGAT IN ACEEASI SEARA IN OPERATIE? Ca doar nu era nea Ion a lu' Vaca Neagra care n-avea saracu' ban de-o spaga la doctor. Era ditai VIP-ul. Ai habar ce-i aia plaga impuscata cu glont intrat si iesit?
Sa presupunem ca intr-adevar a tras ala in asa fel incat nu a patit nimic, ca nu a fost nimic grav (altfel nu-l lasau medicii fara sa-l bage in operatii). Atunci de ce l-au bagat in operatie a doua zi? Si de ce nu a venit un chirurg specializat in gaturi ci a fost operat de un chirurg plastician.
Scuza-ma, dar in lipsa unor declaratii oficiale care sa poata fi verificate (vreu raport medical, poze cu rana) eu imi permit sa presupun ca e doar o farsa. Bunul simt si ratiunea ma obliga la asa ceva.

L-ai vazut pe militianul ala cum era imbracat in tricou alb, ca nu avea nici macar o pata de sange pe el? Unde e ma arsura din jurul ranii? Unde e ma rana?
*



Iar aia de au scris scenariul erau tampiti sa se lase prinsi de tine si de corbex. Cate plagi impuscate din mai putin de 1/2m ai vazut tu? Ca vad ca intrebi pe altii.


Pana la urma Base stie sau nu de farsa?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 21 Jun 2012, 22:14
Post #204


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(ady77 @ 21 Jun 2012, 23:08)
Pana la urma Base stie sau nu de farsa?
*


Nu știe, a pus botu' și-a sunat la Salvare icon_mrgreen.gif


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 21 Jun 2012, 22:16
Post #205


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Asa cum eu nu stiu ce este sub acel fular, nici tu nu stii. Si nu cred ca stie nimeni de pe aici de pe forum.
E corect? E corect.

Atunci, in lipsa unei pozitii oficiale din partea spitalului/politiei/parchetului/bisericii ortodoxe/..., imi permit sa trag concluzii pe baza ratiunii si a bunului simt. Iar mie ratiunea si bunul simt imi spun ca ESTE IMPOSIBIL SA TE IMPUSTI IN GAT SI SA NU RAMAI CU SECHELE. Vezi ca a pus un coleg un link spre scribd cu structura corpului uman in zona gatului. Uite-te te rog la imaginile alea, si apoi vino si afirma cu toata convingerea ca e posibil sa te impusti in gat (retinem ca glontul a intrat si a iesit, nu a trecut razant, da?) si sa nu te bage de urgenta in operatie si sa nu ramai cu ceva sechele.
Si inca ceva, ca te stiu baiat destept: ia zi tu, cum pixda ma-sii sta zmurdu' si se chinuie juma' de ora sa-i opreasca lu' ala hemoragie&shit, iar la spital e lasat sa astepte pana a doua zi? Cum PLM explici asta? Si alta treaba: la orice accident basit pe campii, cand vine salvarea si se ocupa de victime, ce vedem? Oameni super-perfuzati, cu tot felul de protectii in jurul gatului, cu multe chestii care indica activitate medicala. Ori la bombo ce vedem? Unde e sangele? Ori l-a schimbat doamna Dana si de camasa? i-o fi schimbat si ciorapii? huh.gif

Lasa deoparte putin patima anti-pedele, si judeca putin. Si vezi ca eu nu am afirmat nicaieri ca tu ai avea oarece simpatii fata de bombo. Si nu am afirmat acest lucru despre nimeni. Am afirmat ca sunt uimit de faptul ca pasiunea anti-pedele va intuneca obiectivitatea si capacitatea de a judeca.


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniM
post 21 Jun 2012, 22:16
Post #206


Membru autentic


Group: Members
Posts: 580
Joined: 11 July 07
From: Gugulania




Poate e adevarat ,poate nu!
Dar il cred in stare pe Nastase sa regizeze asa ceva;e si miza mare si are si resursele necesare


--------------------
. . . - Skoda Octavia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Jun 2012, 22:16
Post #207


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Daca ar fi adevarat ce abereaza pdleii pe aici, ne-ar da astia la propriu afara din europa.


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 21 Jun 2012, 22:18
Post #208


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(ady77 @ 21 Jun 2012, 22:08)
Iar aia de au scris scenariul erau tampiti sa se lase prinsi de tine si de corbex. Cate plagi impuscate din mai putin de 1/2m ai vazut tu? Ca vad ca intrebi pe altii.
Pana la urma Base stie sau nu de farsa?
*


Moldovene, daca nu ai tinut niciodata vreo arma in mana, te rog eu frumos sa fii rezonabil. Ca te stiu baiat destept. wink.gif
Plaga impuscata nu am vazut, ce-i drept. Dar arma in mana am tinut, am tras cu ea, am simtit ce forte sunt implicate in proces!
Vezi ca e plin netu' de informatii. Te-am mai indemnat odata: timp ai, minte ai, baga mare.


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
yhattori
post 21 Jun 2012, 22:20
Post #209


*


Group: Members
Posts: 519
Joined: 18 August 09




aici-s cu cum: daca-ti lipesti teava de bostan, poti sa dai coltul si cu gloante oarbe.

This post has been edited by yhattori: 21 Jun 2012, 22:20


--------------------
* * *
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 21 Jun 2012, 22:20
Post #210


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




Băkum, discuția era despre dacă a tras sau nu. Acum, că glonțul i-a ras trei floci de păr sau i-a ventilat gâtul, asta n-avem de unde să știm, deocamdată. N-am comentat gravitatea rănii, ci doar fapta (contrazice-mă cu vreun citat, dacă poți). Mai bine ăsteptăm raportul oficial, părerea mea.

Na c-a dat Ronaldo gol.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
74 Pages « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th June 2024 - 23:55
Forum Renault