DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Silicon bord

robert89
post 22 Mar 2014, 11:52
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 37
Joined: 24 March 13
From: Targoviste




Salutare! Mi-am cumparat niste silicon parfumat gel pentru bord si este un pic cam concentrat (gros), astfel este cam greu sa-l intinzi bine pe toata suprafata. Aveti vreo idee cum/cu ce il pot dilua? Multumesc!

L.E.: Scuze, am gresit sectiunea! Rog un moderator sa il mute unde crede de cuviinta. Scuze again!

This post has been edited by robert89: 22 Mar 2014, 11:53


--------------------
Dacia SuperNova Confort 2002 - 89
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solenzul
post 22 Mar 2014, 23:18
Post #2


Membru curios


Group: Members
Posts: 404
Joined: 18 March 08
From: Campulung-Muscel




Esti norocos. Si tu vrei sa il diluezi coffee_spitsk.gif , scuze ca rad dar nu ma pot abtine. Hai sa iti spun prieteneste de ce.
Ce ai cumparat tu eu ii spun, sau poate fi gasit sub denumirea de ulei siliconic parfumat.
Esti norocos pentru ca ai gasit asa ceva, este dintre cele mai bune produse pe care le poti folosi pentru bord sau chedere. Chiar te rog sa il folosesti si pentru chedere, are efecte spectaculoase si le pastreaza ca noi. Este bine ca este concentrat, vascos (gros cum ii spui tu), asa si trebuie sa fie, tu vroiai sa cumperi apa chioara? Deaia radeam. Stai linistit ca e prea bine ca ai gasit asa ceva, am cautat si eu acu ceva vreme prin Targoviste si nu am gasit. Este foarte bun si ti-l recomand sa il folosesti si pe bord si mai ales pe chedere. Pe bord sa pui putin ca altfel iese prea uleios, dar pe chedere poti sa dai cu el din abundenta. Eu dau cu el dupa fiecare spalare a automobilului si sunt tare multumit. De cand am masina numai asa ceva folosesc. Porcarii din alea apa chioara cu stropitoare nu imi trebuie, ce ai luat tu e foarte bun. Sa il folosesti sanatos ca nu are de ce sa iti para rau.

This post has been edited by Solenzul: 22 Mar 2014, 23:28


--------------------
Dacia Solenza 2004 Clima ; Duster Explorer 2017 ; - AG-09-***, AG-26-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 21:36
Forum Renault