DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Moderator preview, clarificare

Richelieu
post 10 Oct 2010, 23:08
Post #31


altă scursură umană


Group: Members
Posts: 312
Joined: 22 July 10
From: Scursureștii de Pădure




El nu are treaba cu gropile, ci doar cu budele.

11 Oct 2010, 01:01:
He he he, mister Liviu, te-ai facut ca nu vezi jignirea clara pe care ti-am aratat-o, dar vezi jigniri imaginare dupa niste fire logice inimaginabile de catre un user normal, insa extrem de clare pentru cei ce raspund la numele Liviu.

Este destul de evident ca tu aplici regulamentul discretionar. Daca cineva il incalca pentru a-ti servi interesele nu va fi sanctionat. Daca altcineva te calca pe bataturi vezi incalcari flagrante ale reulamentului si in virgula dintre subiect si predicat. Adica va fi sanctionat cel care nu a pus-o. radmasa.gif

11 Oct 2010, 03:14:
Si ca sa ramanem tot in linia respectarii regulamentului si a pedepsirii celor care il incalca as remarca faptul ca postarea citata mai jos nu are nici-o legatura cu titlul topicului ("Moderator preview") si in consecinta incalca regulamentul deoarece e off-topic.
QUOTE(liviu2004 @ 10 Oct 2010, 16:31)
As dori sa stiu daca userul Richelieu a fost avertizat in legatura cu semnatura dansului conform cu print screenul atasat si in urma Reportului dat. Multumesc.
*


Pariez o bere contra unei sticle de Teacher's ca mica paracioasa nu va fi sanctionata pentru off-topic.

P.S.: Am plecat sa beau berea!

This post has been edited by Richelieu: 11 Oct 2010, 02:14


--------------------
0.00 % :((
Teacher's, e valabil citatul filozofului Marty! Ia incet sa nu te ineci!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 11 Oct 2010, 08:34
Post #32


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Ii recomand lui userului logan,dci/fost mebru/ipse/Richelieu daca tot incalca regulamentul ca sa ne arate ca poate, sa se abtina de la activitati "troliace" pe viitor.
Este ultimul avertisment. Dupa asta urmeaza banul definitiv.
Aici se inchide.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 3rd June 2024 - 22:25
Forum Renault