DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Tetiere care nu se blocheaza, Se poate repara aceasta problema?

ClaudiuFlorin
post 13 Aug 2006, 15:56
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 20
Joined: 17 January 05




Eu am prins Logan cu garantie de un an si jumatate. Si ca un facut, atat mi-au oferit atat au tinut anumite piese... neimportante aparent! radmasa.gif
Faza e ca tetiera de la sofer nu se blocheaza. Mai exact daca apesi in jos intra fara probleme. Nu prea pare important, dar la un impact mai tare tetiera poate sa cada si iti rupi gatul fara probleme. Ei bine m-am dus la deja legendarul service Meridian Berceni! Oamenii au incercat sa ma convinga ca asa e tetiera, ca e Dacie la urma urmei... De fapt desteptaciunea care incercase sa o repare a incercat sa vada cum functioneaza cea de la pasager pana a stricat-o si pe aia! Si asa incercau ei sa ma convinga... ca nici una nu se blocheaza. Normal ca cele de pe spate nu au nici o problema... asa ca oamenii au ramas fara explicatii si mi-au raspuns sec: "Intrebati producatorul" radmasa.gif
Intrebarile mele sunt: "Ati mai avut careva aceeasi problema? A gasit careva vreo rezolvare?"
Va multumesc! icon_mrgreen.gif


--------------------
Dacia Logan 1.6
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 13 Aug 2006, 21:41
Post #2


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Muti suportii din scaun de la alea de pe spate la astea de pe fata...


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ClaudiuFlorin
post 23 Aug 2006, 17:17
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 20
Joined: 17 January 05




QUOTE(klaus @ 13 Aug 2006, 22:41)
Muti suportii din scaun de la alea de pe spate la astea de pe fata...
*



E o idee ok, insa cei de la service mi-au zis ca nu stiu cum sefac schimburile astea si nici eu nu stiu. Aveti idee de ce scule e nevoie? Nu de alta, dar prefer sa mi le cumpar singur... Nu mai am increderein service-urile Dacia


--------------------
Dacia Logan 1.6
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 22nd May 2024 - 14:41
Forum Renault